fbpx
Skip links

Taşıma

Evden Eve Taşımacılık Ev, ofis gibi yorucu taşıma sürecinde güvenilir iş gücünü ve stresini azaltacak firmamızla çalışmak sizler için iyi bir süreç olacağının garantisini vermekteyiz. Bütün taşıma firmaların anlaşma seçenekleri gözlemledikten sonra firmamızı tercih edeceğinizden emin olabilirsiniz. Firmamızın belirlediği ve taşıma öncesinde gerekli birkaç kural vardır. Bunlar; paketlemeyi ev sahibi yapacaksa taşıma işleminde birkaç gün önce kutular halinde hazır olması gerekir. Paketleme dâhil olarak evden eve taşımacılık yapılacaksa gerekli kutu ve eşyaların kırılmasını önleyecek süngerler temin edilir. Firmamız paketleme olsa da olmasa da aynı fiyatta taşıma işlemi yapmaktadır. Firma olarak memnun kaldığınız nakliyatlarda firmamızın internet sayfamıza yorum yapmanızı rica ederiz.

Evden Eve Taşımacılık Nasıl Olur

Evden eve Taşımacılıkta taşınmaya karar verildiğinde firmamız tercih edilmektedir. Firmamız yetkilileriyle anlaşıldıktan sonra eşyaları belirtilen adresten en güvenli şekilde alıp diğer adrese sonradan herhangi bir ek ücret farklı istenmeden taşımacılık tamamlanır. Firmamız Türkiye’nin her iline taşımacılık yapmaktadır. Taşıma mesafesi göz önünde bulundurularak iş teslim saati belirlenir ve eşyaların paketlenmesi, hasar görmeyecek şekilde nakliyat aracına yüklemek, yeni adrese gidildiğinde yapılan hizmetin tam tersini yaparak siz değerli müşterilerimize sorunsuz taşımacılık yaparak günü bitirmek amaçlanır. Her nakliyat firmasının kendi fiyat politikası vardır, firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık Özellikleri

  • Anlaşma dışında fiyat farkı çıkarmamak
  • Araçların ve personellerin sigortası yapılması
  • Tecrübeli personellerle çalışma
  • Paketleme malzemelerinin kaliteli olması
  • Evde gereksiz kutu kalabalık yapılmamalı
  • Mobilyaların sivri uçları korumak için plastik korucular takılması

Evden eve taşımacılık firmamızla anlaşma sağladıktan sonra nakliyat sırasında eşyalar uygun şekilde paketleyerek, nakliyat asansörü ile taşıma aracına düzenli şekilde yüklenmesi içi aşağıya indirilir. Bu pratik ve zamandan tasarruf edilen yöntemle müşteriler daha hızlı yeni adreslerine yerleşirler. Evden eve taşımacılık firmamızda ücret anlaşması yapıldıktan sonra müşterinin isteğine göre ya taşıma sabahı ya da iş bitiminde görevli personele taşıma ücreti teslim edilir. Yetkilileri ile anlaşıldığı üzere nakliyat sabahı görevli personele para verilir veya iş sonunda aynı personele verilir. Taşımacılıkta kaliteli hizmet almak istiyorsanız ücretin nakliyat gününde ödenmesini sorun yapmayan firmalarla çalışmayı tavsiye ederiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle