fbpx
Skip links

Ev Taşıma Şirketi

Ev taşıma şirketi olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak tek amacımızdır. Uzun yıllardır piyasada çalışan köklü bir firma olmanın ayrıcalıkları ile ülke geneline hizmet vermekteyiz. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde iyi derecede referans sunarak olumlu müşteri yorumları almaktayız.  İnsanların eşyaları ile birlikte güvenlerini de taşıyor olmanın ayrıcalığıyla bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasındayız.  Ev taşıma şirketi olarak işimizi sizin istediğiniz şekilde sizlere en ince ayrıntısına kadar rapor ederek sürdürmekteyiz. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmaları web sayfamızdan inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev Taşıma Şirketi Ve Müşteri Memnuniyeti

Ev taşıma şirketi olmak için müşterilerin isteklerine cevap vermek son derece önemlidir. Ev taşıma sürecinin zorlu ve külfetli bir iş olduğunu bildiğimiz için müşterilerimize bu doğrultuda yardımcı olmak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Uygun fiyat seçenekleri ve ödeme konusunda size sunacağımız avantajlar sayesinde ev taşıma işi sizin için artık son derece kolay olacaktır. Yapmanız gereken tek şey evden özel eşyalarınızı alarak geriye kalan toparlanma işini bize bırakmanızdır.

Neden Biz

Evinizi toparlanma aşamasından yerleşme aşamasına kadar biz ele alıyoruz.  Bu süreçte gerçekleştirdiğimiz her işi en ince ayrıntısına kadar sizlere rapor ediyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren eşyalarınız, apartmanınız ve mahalleniz hakkında bilgi almak için fizibilite çalışması yaparak doğru fiyat seçenekleri sunuyoruz.  Gerek görüldüğü takdirde asansörlü taşıma sistemimiz ile hızlı ve güvenli taşımacılık yapıyoruz.  Ev taşıma şirketi olarak neden sizi tercih etmeliyiz sorusuna cevabı mızı şöyle sıralayabiliriz;

  • Etik ve ahlak kurallarına önem veriyoruz
  • Planlı ve programlı bir şekilde çalışarak işimizi bu plan ve çalışma doğrultusunda devam ettiriyoruz
  • Müşterilerimize en iyi fiyat garantisi ve ödeme seçenekleri sunuyoruz
  • Kusursuz paketleme ve taşımacılık hizmetinin garantisini veriyoruz
  • Eşyalarınız istiflenme yapmadan son derece geniş ve konforlu araçlar ile gideceği yere kadar taşıyoruz
  • Ayrıca hijyen ve sağlık kurallarına önem vererek eşya sınıflandırması yaparak taşımacılığı gerçekleştiriyoruz

Varsa evcil hayvanların ve medikal eşyalarınıza yönelik ayrı ve d,dikkatli taşıma tekniklerimiz ile hiçbir hasar ve zarar oluşturmuyoruz.  Ev taşıma şirketi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız bizi tercih etmek isteyen herkesi çalışma ofisimize bekleriz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle