Müşteri Yorumları - Kiptaş Nakliyat - 444 0 771

Skip links

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Sizde Yorum Yapın

“Kurumunuzdan birkaç kez,evimin taşınması için hizmet aldım..Hala da ihtiyaç duyduğumuzda ,hizmet alacağımız yegane kurumlar arasındasınız.Profesyonel yaklaşımınız, çalışanlarınızın özverisi , titiz ve gelen arkadaşların içtenlikle çalışması ,bizleri son derece mutlu etmiştir. Başarılarınızın devamını dilerim…”

Sibel YOĞURAN
İstanbul / Sultanbeyli

“Bizim işimiz klasik bir taşınmadan epey farklıydı. Yani A noktasından B noktasına taşınmıyorduk sadece. Aynı anda 4 ayrı noktadan birbirine gelen ve giden eşyalar olacaktı. Yavuz bey tüm bunların planını çok güzel kurguladı, bizi de büyük bir stresten kurtardı. Ekip de bu planı gayet seri bir şekilde uyguladı ve işimizin en büyük ve en zorlu kısmı bir gün içinde tamamlanmış oldu. Problem çözücü yaklaşımlarından ötürü teşekkür ediyoruz.”

Güncan ERDENER
İstanbul / Sarıyer

“İstanbul emniyet müdürlüğünde polis memuruyim şark hizmeti için ağrıya tayinim çıktığından dolayı taşınmam gerekiyordu kurumdaki bir arkadaşım kiptaş nakliyatı tavsiye ettiğinden dolayı firmanızı tercih etmiştim iyiki de öyle yapmışım çok memnun kaldım gösterdiğiniz özenden dolayı teşekkür ederim. Bende herkese tavsiye edeceğim.”

Sinan TAŞÇI
Ağrı

“Tayinim dolayısı ile İstanbul’daki evimi Şanlıurfa’ya taşımam konusunda anlaştığım firmanıza ne kadar teşekkür etsem az olacaktır. Taşınmam esnasında eşyalarımı o kadar güzel ambalajladılarki hiçbir eşyam zarar görmedi. Bundan sonra taşınmam gerekirse mutlaka firmanızı seçeceğimi bilmenizi isterim.”

Melda KESKİN
Şanlıurfa

“Ocak ayında İstanbul’dan bodruma taşındım. kiptaş firması gerek fiyat konusunda gerçektende çok yardımcı oldular, parasal konu bir yana başlangıçtan itibaren güleryüzlü hizmetlerinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. Sorunsuz bir şekilde taşınmama katkılarından çok ama çok teşekkür ediyorum.”

Zeynep AVCI
Bodrum

“Taşınma süreci her zaman aklımı kurcalayan bir olaydı. 6 ay önce aldığım eşyalar zarar görür mü? zarar görürse zararım karşılanır mı? vs. gibi kaygılarım vardı. bu kaygıların yersiz olduğunu kiptaş nakliyat kanıtladı.  Nakliyat hizmeti ve Eşya depolama konusunda çok başarılılar. Gerçekten işi bilen ve işini hakkıyla yerine getiren bir ekipler. Yavuz bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.”

Zeliha Daban
Sancaktepe

“Öncelikle Yavuz beye ilGi ve alakası için çok teşekkür ederim.İstanbul’dan Adana’ya öğrenci evi gelecekti firmanın şikayetler kısmını okuduğumda geçmişte bazı istenmeyen olaylar olmuş. Biraz korktum ama Firma sahibi Yavuz beyin anlatımı ile ikna oldum.Eşim son derece endişe içinde İstanbul’a gitti ama firma söz verdiği gün erkenden eve gelerek eşyaları tek tek özel kağıtlara sararak özel kolilere yerleştirmişler. Tv ve saksıda çiçek dahi hiçbir zarar görmeden Adana’ya evimize ulaşmıştır.Adana’da kirada oturduğumuz dönemlerde yaptığımız taşınmalarda dahi bir zarar söz konusu iken maaşallah ki ellerine saglık kardeşlerimin zararsız eşyaları teslim aldık. Önce güler yüzlerine ve titiz çalışmalarından dolayı taşıyan arkadaşlara,sonrada böylr güzel hizmet veren Yavuz kardeşime teşekkür ederim.Taşıma işiniz varsa hem hesaplı hemde kaliteli taşıma istiyorsanız Yavuz beyle irtibata geçiniz derim. Bir daha Ellerinize sağlık ….”

Sedat KALFA
Adana