fbpx
Skip links

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat eşya taşımacılığı sektöründe bir çalışma sistemi olarak bilinmektedir. Ancak bu durum nakliye firmalarınca bilinip, eşyalarını taşıtan müşterilerimizce genel itibariyle açıkça bilinmemektedir.

Peki evden eve nakliyat sistemi ne demek? Evden eve nakliyat sistemi mevcut evinizde bulunan kırılabilecek eşyalarınızın mutfak eşyalarınız, yemek takımlarınız, kıyafetleriniz, avizeleriniz, perdeleriniz, beyaz eşyalarınız ve bütün mobilyalarınızın uygun şekilde de monte olması ve taşıma sonrasında ise bu eşyaların montesi işlemidir. İstanbul Nakliyat firması tarafından paketlemeler, kolilemeler ve ambalajlamalar size hiç iş kalmayacak şekilde yapılır.

Sizin bu noktaya kadar hiçbir çalışma yapmanıza gerek yoktur. Eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından taşınmaya hazır hale getirildikten sonra eşya taşımacılığı için özel tasarlanmış tamamen kapalı ve içerisi eşya taşımacılığı için uygun tasarlanmış çelik kasalı araçlarımıza yüklenir. Yeni evinize transfer gerçekleştirildikten sonra mobilyalarınızın tamamının montajları ve kaba dizaynı firmamızca yapılır. Beyaz eşyalarınızın uygun şekilde bağlantıları tarafımızca yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Evden eve nakliyat İstanbul hizmeti ile Kolilemiş olan eşyalarınız evinizin hangi bölümünden alınmış ise üzerine yazılan notlara göre yeni evinizde ilgili yere olduğu gibi bırakılır. Bu sistemde sizlere sadece kolilerinizi açıp raf dizaynlarınızı yapmanız kalacaktır. Avize ve perdelerin bağlantıları farklı bir uzmanlık alanı gerektirdiğinden standart evden eve nakliyat sistemine dahil değildir. Ancak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda firmamız ekstra hizmetler olarak kolilerin açılıp dizaynlarının yapılması, avize ve perdelerin alanında uzman personelce bağlantılarının yapılması alanlarında da hizmet sunmaktadır.

Evden eve nakliyat özel bir iştir. Bu hususta tercih edeceğiniz firmaları iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti verecek firmanın Ulaştırma bakanlığından verilen her türlü belgeye sahip olması gerekmektedir. Kiptaş Nakliyat firmamız tüm bu belgelere sahiptir.

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Firmamız İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz randevusu oluşturulur, Evinize gelen eksperimiz eşyalarınıza bakar ve nihai rakamı söyler mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır. Sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saatlerin evinize gelip eşyalarınızı taşımaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat fiyatları noktasında, ülkemiz kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Evinizi taşımak istediğinizde firmamıza farklı iletişim yollarından ulaşabilirsiniz. Bu aşamadan sonra merak ettiğiniz her türlü soruyu cevaplıyoruz. Daha sonra ise evinize gelerek ufak bir çalışma yapıyor ve eşyalarınızı kontrol ediyoruz.

Bu kontrol hem eşyaların sigortalanması için hem de nasıl bir araç ve asansör kullanılacağına karar vermek için yapılıyor. Ev taşınmasında öncelikle eşyalarınızı topluyor ve paketliyoruz. Bu işlem, isteğe bağlı olarak yapılır. Eğer bu hizmeti almak istemezseniz, eşyalarınızı sizin toplayarak paketlemeniz gerekir.

Evden Eve taşıma Daha sonra ise evde bulunan mobilyaları de monte hale getiriyor ve taşımasının daha kolay yapılmasını sağlıyoruz. Bütün bu işlemlerden sonra balkon ya da uygun bir pencereye kurmuş olduğumuz asansör ile eşyalarınızı aracın yanına indiriyoruz. Buradan sonra ise araca eşyalarınız yerleştiriliyor ve sabitleme noktaları sayesinde sabitleniyor.

Böylece uzun yoldan etkilenmeden taşınıyor. Evden eve taşıma hizmetleri için ödemeniz gereken rakam, farklı unsurlardan etkilenmektedir. Fakat firma olarak sizlere en uygun fiyatı sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajından yararlanmak için bizle görüşmeden evinizi taşımayın.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Al

Evden ev nakliyat fiyat al ve fiyatlandırma üzerinde önemle ve dikkatle durulması gereken bir süreçtir. Evden eve nakliyat faaliyeti için yapılacak olan fiyatlandırma işin en başında sonra derece dikkatli ve bütün olasılıklar hesaplanarak yapılmalıdır. Aksi takdirde baştan savma özensiz ve gelişi güzel verilen fiyatlar daha sonra evden eve nakliyat faaliyet sırasında hesapta olmayan ekstra ücret taleplerine sebep olabilir ve müşterilerin olumsuz duygular hissetmesine sebep olabilir.

Evden eve nakliyat fiyat al hizmetlerimiz ile Kiptaş Taşımacılık ve Nakliyat Ltd. Şti. olarak otuz yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar bireysel taşımacılık, kurumsal taşımacılık, uluslararası taşımacılık, şehirler arası taşımacılık ve bunun gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işe ve evden eve nakliyat sektöründeki fiyatlandırma konusuna son derece hakimiz. Bu sebeple şayet evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ve bu konuda bir araştırma yapıyorsanız lütfen öncelikle bizden evden eve nakliyat hizmetleri için fiyat teklifi almayı unutmayın.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde nakliyat fiyatları almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sitemiz üzerinde online destek bölümümüz haftanın yedi günü sizlere sınırsız hizmet vermektedir. Siz bize talebinizi belirtin biz sizi en kısa zamanda arayarak sizler için en uygun evden eve İstanbul nakliyat fiyatlarını sunalım.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

İstanbul nakliyat şirketleri arasında Kiptaş Nakliyat yılladır lider konumundadır. Bunun en belirgin nedeni ise yaptığımız hizmete verdiğimiz önem ve değerdir. Müşterilerimizin beklentilerinden de daha iyi hizmet çıkarmak için yarışıyoruz. Firmamız bütün kurumsal donanımını tamamlamış ve aynı zamanda profesyonel ekiplerle hizmet sunabilen nadir şirketlerdendir. Nakliyat evden eve servisi taşımacılık sektörünün en hassas servisidir. Burada işin içine ince işçilik ve kesinlikle profesyonellik girmektedir.

Evden eve nakliyat şirketi olarak hem geçmiş birikimi hem de güncel kalitesi bakımından firmamız en ağır işlerin altından kalkabilecek kabiliyettedir. Çift yönlü düşünebilen ve müşterilerinin yerine kendini koyabilen firmamız ticarette empati kurabilen tek evden eve nakliyat şirketi firmasıdır.

Evden Eve Nakliyat Şirketi
Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat firmaları arasında Evden Eve Nakliyat konusunda geniş bir yelpazede hizmet veren firmamız ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşıyabilir ve bunun yanında hızlı çözümlerimize ortak olabilirsiniz. Firmamız, bünyesinde yer alan özel ekipman ve donanımlarının yanı sıra sektörün pek çok alanında da hizmet vermektedir.

Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz pek çok konuda bizi tercih ettiğinizde baştan sona kadar profesyonel hizmetler içerisinde yer alacağınızı bilmenizi isteriz. Siz müşterilerimiz için sunduğumuz diğer nakliye hizmetlerini aşağıda görebilirsiniz. Evden eve taşımacılık işlemlerinizin tümünde sigortalı taşımacılık hizmetini uygulamaktayız.

Taşımadan önce eşyalarınızı darbelere, çizilmelere ve kırılmalara karşı itina ile ambalajlamaktayız. Taşıma esnasında doğabilecek tüm zararlar Kiptaş Nakliyat firmamız tarafında karşılanmaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliyat, fiyatları ve evden eve nakliyat ücretleri değişkenlik göstermektedir.

Fiyatlandırmada eşyalarınızı nereye taşıyacağınız, nereden taşınacağınız ve eşyalarınızın büyüklüğü önemlidir. Bunların yanı sıra eşyalarınızın kaç nakliye aracıyla taşınmamağı ve kaç Evden Eve Nakliyat personelinin bu taşınma işlerinde yer alacağı önem arz etmektedir. Bu unsurların tümünü belirlediğimizde fiyatlar değişkenlik gösterse de ortalama bir rakam verebiliriz.

Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye, firmaları müşterilerine evden eve nakliyat dışında farklı konularda da hizmet sunar. Biz de sektörde önde gelen firmalardan biri olarak yıllardır süre gelen çalışmalarımız ve deneyimli elemanlarımız ile sizlere ev ve ofis taşımacılığı gibi konularda hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Eşyalarınızı özenle paketlemekte ve profesyonel ellerde nakliye aracına yükledikten sonra yeni adreslerine ulaştırmaktayız. Nakliye hizmetlerinde müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde yeni konumuna ulaşması bizim için en önemli faktördür. Bu nedenle Nakliyat İstanbul alanında uzman personellerimiz her zaman titiz ve özenli çalışmalar gösterir.

Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Paketlenmesi

Evden eve nakliyat hizmetinin önemli bir parçası, eşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesidir. İsteyen müşteriler, taşıma işlemini daha konforlu hale getirmek için eşya paketlemesini firmamızın uzman çalışanlarına bırakabilirler. Bu sayede eşyalar, normalde bireylerin yapabileceğinden daha korunaklı bir şekilde paketlenir.

Taşıma günü geldiğinde, çalışanlarımız kolilerin düzenini kendi profesyonel bilgilerine göre ayarlar. Bu, nakliye aracına yükleme ve indirme işlemlerini daha pratik ve hızlı hale getirir. Ayrıca, koliler üzerine gerekli işaretleme yapılır, böylece hangi paketin hangi odaya ait olduğunu hızlıca belirleyebiliriz.

Eşyaların korunması ve değerinin bilinmesi, bizim için büyük bir öneme sahiptir. Müşterilerin eşyalarını kendileri paketlediğinde, kırılabilir eşyaların yeterli korumasını sağlamak her zaman mümkün olmayabilir. Bu nedenle, sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınıza maddi veya manevi bir değer atfetseniz de, herhangi bir eşyanızın zarar görmemesi için elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaktayız.

Eşyaların De Montajı
Eşyaların De Montajı

Evden Eve Nakliyatta Asansörlü Taşımacılık

Evden eve nakliyat hizmetinin vazgeçilmezlerinden biri asansörlü taşımacılıktır. Çoğu kişi bu hizmeti ya kullanmış ya da görmüş olabilir. Bu hizmet, özellikle günümüzde evlerin genellikle apartman, rezidans veya gökdelen şeklinde olması nedeniyle oldukça yaygın bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ancak, kendi apartmanınızdaki asansörü kullanarak taşıma yapmak, komşularınıza rahatsızlık verebilir ve asansörün bozulma riskiyle karşı karşıya bırakabilir. Bu nedenle, asansörlü taşımacılık hizmeti, üst katlarda oturanlar için ideal bir çözümdür.

Asansörlü taşımacılık hizmeti, apartman içindeki asansörü kullanmak yerine, nakliye aracına ek bir asansör kullanarak çalışır. Bu asansör, düz bir zemine yerleştirilir ve mümkün olduğunca çok eşya yüklenir. Ardından, araç üzerinden yukarı doğru kaldırılarak evin balkon kısmına ulaştırılır. Bu işlem sırasında nakliye çalışanları iki ayrı ekip halinde çalışır. Bir ekip eşyaları asansör zemine yükler, diğer ekip ise eşyaları evin içine indirir. Bu şekilde işlem tamamlanana kadar devam eder. Bu asansör sistemi sayesinde taşıma işlemi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Bu nedenle, 3. kattan itibaren bu yöntemi tercih eden birçok kişi bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Eşya Güvenliği

Evden eve nakliyat konusunda verilen hizmetin her aşamasında en önemli unsur karşılıklı güven ilişkisidir.

Müşteriler güvenerek eşyalarını nakliye firmasına emanet eder. Emanet edilen eşyaları kendi eşyası kadar sahiplenen ve koruyan firmalar her zaman diğer firmalara göre birkaç adım ileridedir. Bu firmalardan biri de Kiptaş Nakliyattır.

Bazı kişilerin geçmiş yıllardan sahip oldukları eşyalarının kaybolması, eşyalarını indirip bindirirken gerekli özenin gösterilmemesi ve araç içerisinde sürücünün vurdumduymaz davranışları sonucunda eşyaların hasar alması gibi durumlar görülebilmektedir.

Bu durumlara firmamız kesinlikle müsamaha göstermemektedir. Bireylerin evlerinde kullandıkları eşyaların hem maddi hem de manevi anlamı oldukça büyüktür ve oldukça önemlidir. Bu konulara gereken özeni gösteren firmamız kendi ellerinde olmayan durumlar dışında sıfır hasarsız ve sıfır kayıp ile eşyalarınızı bir adresten başka bir adrese teslim eder.

Bu hususlar konusunda dikkatli davranmayan çalışanlarımız ile yollarımızı ayırmaktan çekinmeyiz. Zaten onları işe alırken de gerekli tüm uyarıları ve eğitimleri yaptığımızdan başımıza hiç gelmemiş durumlardır. İstanbul Nakliyat hizmetleri konusunda hizmet aşamalarını aşağıda liste halinde görebilirsiniz. Bunlar;

  • Ücretsiz Evden Eve Nakliyat Ekspertiz
  • Evden Eve Nakliyat Fiyatlarının Belirlenmesi
  • Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi
  • Evden Eve Nakliye Sigorta Sözleşmesi
  • Evden Eve Nakliye De Montaj İşlemleri
  • Asansörlü Taşımacılık
  • Evden Eve Taşıma, Ev Taşıma Sürecinin Sağlıklı Bir Şekilde Sonlandırılması.
  • Evden Eve Nakliye, Mobilyalar ve Diğer Eşyaların Montajı

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye firmamız ile eşyalarınız için de montaj ve montaj hizmetleri sunulur. Mobilya türü eşyalarınız konusunda uzman personeller tarafından titiz bir şekilde parçalarına ayrılır ve bunun ardından paketleme yapan personellere teslim edilir. Ayrıca eşyalar yeni adresine ulaştırıldığında ise yine çalışanlarımız tarafından özenle birleştirilir ve eşyalarınızın kurulumu sağlanır.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat
Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Ev Taşıma Şirketi

İstanbul Nakliyat firmaları arasında ayrıcalıklı hizmetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine ait eşyaları her zaman önemseyen firmamız, ambalajlama ve paketleme hizmetleri çerçevesinde nakliye hizmetleri verir. Ambalajlama ve paketleme hizmetlerinde graft kağıt, havalı naylon ve kalın battaniyeler kullanılır. Ayrıca her eşya en uygun kalın karton koliler içerisine alınarak taşıma gerçekleştirilir. Bu şekilde eşyaların taşıma sırasında herhangi bir darbeye karşı zarar görmeleri engellenmiş olur.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firması olarak Siz müşterilerimiz için sunduğumuz profesyonel hizmetler arasında asansörlü nakliyat hizmetleri de yer alır. Uzman personeller ile verilen bu hizmet, eşyaların güvenli bir şekilde yüksek katlara çıkarılmasını sağlar. Bunun yanında zamandan tasarruf edilmesine ve nakliye hizmetlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine öncülük eder.

Evden Eve Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren Kiptaş Nakliyat’ın eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşteri ile Şehirler Arası Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Şehirler Arası Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız.

Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Şehirler Arası Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhataptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

İstanbul Nakliyat Şirketi

İstanbul nakliyat şirketi Kiptaş Nakliyat’a Evden eve nakliyat talebinizi bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Şehirler Arası Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeri de ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Şehirler Arası Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer). Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Şehirler Arası Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma eksperi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma eksperi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Şehirler Arası Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içerisindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamıza telefon ya da diğer iletişim kanallarından ulaşarak Evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizi belirttikten sonra taşıma sürecimiz başlıyor. Öncelikle en kaliteli nakliyat hizmetini aldığınızı bilmenizi istiyor ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Taşımanın ilk adımı olarak planlama aşamasına geçiyoruz. Evinizdeki eşyaların çeşitleri ve miktarı, evinizin ve taşınacağınız yeni evin hangi katta olduğu gibi bilgileri dikkate alarak bir taşınma planı hazırlıyoruz. Bu planlama, evden eve nakliyat işinin daha sorunsuz ve kısa olması açısından çok büyük önem taşıyor. Ayrıca planlama sürecinde sizin de isteklerinizi dikkate alıyor ve aklınızdaki bütün sorulara cevap veriyoruz. Böylece biz eşyalarınızı taşırken, bütün aşamalardan haberdar oluyor ve strese kapılmıyorsunuz.

Güvenli Evden Eve Nakliyat

Planlanan tarihte evinize geliyor ve ekiplerimizden birisi eşyalarınızı paketlerken, diğeri de asansör sistemini kuruyor. En iyi Evden eve nakliyat her şey dahil hizmetimiz kapsamında paketleme ve ambalajlama işlemi de tarafımızdan yapılıyor. Siz, sadece özel ve değerli eşyalarınızı alıyorsunuz. Geriye kalan bütün işlemi firmamız çalışanları hallediyor. Paketleme için özel olarak üretilen sert kolileri kullanıyoruz. Ayrıca kırılma ihtimali olan eşyaların paketlerinin dış kısmına balonlu naylon sarıyoruz ve böylece dışarıdan gelen darbelerin büyük oranda önüne geçiyoruz.

Paketleme ve ambalajlama işlemi bittikten sonra eşyaları aşağıya indirme süreci başlıyor. Bu aşamada eşyalarınızın tamamı için nakliyat sigortası yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Gereken her türlü tedbiri almamıza rağmen olası olumsuzluklar yaşanması halinde, eşyalarınızın değeri bahse konu sigorta tarafından karşılanıyor. Böylece herhangi mağduriyetiniz olmuyor.

En hızlı nakliyat hizmetini vermek için teknolojinin sunduğu bütün imkanlardan sonuna kadar yararlanıyoruz. Bu imkanların başında asansör sistemleri gelmektedir. Özel olarak geliştirilen bu sistemi, evinizin geniş bir balkonu ya da penceresine kuruyoruz. Böylece eşyalarınız dar merdiven aralıklarından değil, daha rahat bir ortamdan aracımızın yanına kadar sorunsuz olarak iniyor. Bu aşamada büyük mobilyaları de monte yapıyor ve taşınmasını mümkün hale getiriyoruz.

Evden eve nakliyat işi yaptığımız kamyon ya da benzer araçların kasalarının özel olarak tasarlandığını bilmenizi istiyoruz. Bu işlem sayesinde oluşturulan sabitleme noktaları, eşyaların araç içinde hareketsiz bir şekilde kalmasını sağlıyor ve bu da araç içindeki eşyaların zarar görme ihtimalini sıfıra indirgiyor.

Eşyalarınızı, kendi eşyalarımız olarak görüyor ve taşınma sonrasında evinizin hazır hale gelmesine de katkı veriyoruz. Ekibimizde bulunan marangoz ve tesisatçılar sayesinde taşınma sonrasında de monte halde olan mobilyalarınızı istediğiniz noktaya kuruyoruz. Ayrıca çamaşır ve bulaşık makinelerinin de montajını yapıyoruz. Bütün bunları yaparken, sizden kesinlikle ek bir ücret talep etmiyoruz. Firmamız, kaliteden ödün vermeden evden eve nakliyat uygun fiyat imkanını siz değerli müşterilerine sağlamaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Eşyalarınızın sizin için önemini biliyor ve gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Fakat her ihtimale karşı nakliyat sigortası yaptığımızı burada tekrar vurgulamak gerekiyor. Bu işlem, taşımadan önce bir eksper tarafından yapılmakta ve eşyalarınızın tamamını kapsamaktadır. Bu noktada özellikle vurgulamak istediğimiz önemli bir husus var; bazı firmalar sigorta olarak araç sigortasını gösteriyor. Bu sigorta, kesinlikle eşyalarınızla ilgili değildir. Bundan dolayı hizmet alırken bu duruma dikkat edin.

Firmamızdan evden eve nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için telefondan bizi arayabilir ve her türlü soruyu çekinmeden iletişim formunuzdan ya da canlı destek hattımızdan sorabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat sürecimiz, ilk olarak ücretsiz bir keşif ziyareti ile başlar. Ardından, taşıma planı ve fiyatlandırma yapılır. Taşıma günü, eşyalarınız özenle paketlenir, taşınır ve yerleştirilir.
Evet, eşyalarınız bizim için çok önemlidir. Profesyonel ekip ve uygun ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşırız. Ayrıca, nakliyat sigortası da sunmaktayız.
Taşıma fiyatları, taşınacak eşyaların miktarı, taşınacak mesafe, kat sayısı ve ek hizmetler gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Ücretsiz keşif ziyareti ile size özel bir fiyat teklifi sunarız.
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle