Parsiyel Eşya Taşıma - Kiptaş Nakliyat - 444 0 771

Skip links

Parsiyel Eşya Taşıma

Kiptaş evden eve nakliyatın hizmetlerinden biri olan parsiyel taşımacılıkla istediğiniz her an istediğiniz her yere nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde uygulanan mevcut taşıma ve taşımacılık kanunlarının belirlediği çerçevede her türlü malzemenizi istediğiniz yere taşıyoruz. Yazlık eşyalarınızı, öğrenci eşyalarınızı ya da her türlü hacim olarak bireysel taşımaya uygun olmayan eşyalarınızı azami ölçüde titizlikle gideceği yere kadar taşıyarak nakliye hizmeti veriyor ve daha yüksek meblağlar ödemenize gerek kalmadan bu sıkıntınızı gideriyoruz.

Nakliye seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilmektedir. Kiptaş evden eve nakliyatın diğer bir hizmet dalı olan parsiyel taşımacılıkla bireysel olduğu kadar kurumsal nakliyelerde de hizmet vermekteyiz.

Kargo ve parça eşya taşımacılığı sektöründe uzun yıllardır hizmet veren saygın nakliye firmaları arasında yer alan Kiptaş nakliyat siz değerli müşterileri için hizmet vermeye devam etmekte; kargo ve parça taşımalarınız için en ideal çözümleri sunmaktadır.

Lütfen taşınabilir kargolar, taşıma yetki belgelerimiz vb. konularında 4440771 numaralı telefonla bizden bilgi alınız.