Hakkımızda - Kiptaş Nakliyat - 444 0 771

Skip links

Hakkımızda

Kiptaş Nakliyat Hakkında

Kiptaş Nakliyat ve Depolama Hizmetleri Ltd. Şti. Olarak 1983 Yılından Beri Kurumsal ve Bireysel Şehir İçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat, Uluslar Arası Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Eşya Depolama ve Parça Eşya Taşıma Hizmetlerimizle Herşey Dahil Nakliye Çözümlerimlerimizle Size Özel Farklı Fiyat/Paket Seçenekleri Sunuyoruz.

Kiptaş Nakliyat ve Depolama Hizmetleri Ltd. Şti. 1983 yılında İstanbul Bostancı’da Yavuz AYIRKAN tarafından kurulmuştur.

Her verdiğimiz hizmetin ardından gün geçtikçe gelişen firmamız 1995 yılında İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında Şehir İçi Nakliyat için yeni ofisler, Şehirler Arası Nakliyat için başta Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana olmak üzere daha hızlı ve daha kaliteli nakliyat hizmetleri sunmak için yeni ofislerini açmıştır.

İlerleyen yıllarda gelen talepler üzerine başta İzmir ve Ankara gibi metropolleşmiş şehirlerimiz olmak üzere diğer illerimizde de sizlere en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için açtığımız yeni ofislerle hız kesmeden hizmetlerimize devam etmeyi amaç edindik.

Kiptaş Nakliyat Hakkında Sayfası Sağ Kısım Fotografı
Kiptaş Nakliyat Hakkında Sayfası Sol Kısım Fotografı

Firmamız, Türkiye’nin dört bir yanında başta evden eve nakliyat olmak üzere taşımacılık sektörünün tüm hizmet kollarında kaliteli, güvenli, hızlı hizmetler sunmak için 7/24 siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmak amacıyla çalışmaktan gurur duymaktayız.

İlk nakliyat işimizi yaptığımız günden itibaren sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler 1983 yılından beri yaptığımız taşımacılık sektöründe daha başarılı ve kalıcı hizmetlere imza atmamız için katalizör görevi görmüş bizleri sürekli daha iyi hizmeti vermek için çalışmaya itmiştir.

Kusursuz hizmet politikamızda yer alan sigortalı taşımacılık sistemimizle hasar anında hızlı ve eksiksiz tazminat ödemesi yapacağımızın garantisini veriyoruz.

Her türlü taşımacılık ihtiyacınızda güveninizin tek adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Referanslarımız