Şehirler Arası Nakliyat - Kiptaş Nakliyat - 444 0 771

Skip links

Şehirler Arası Nakliyat

Kiptaş evden eve nakliyat firması sadece şehir içinde değil şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda da yanınızda. Taşınacağınız mekanın şehirdışında olması sizi artık düşündürmesin. Şehir içi evden eve nakliyat konusunda gösterdiğimiz özenin aynısını şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde de sunuyoruz.

Nakliye işlemi şehirlerarası olacağından eşyalarınızın gideceği yere güvenle ulaşabilmesi için azami dikkat ve özenle pakelenip taşınması söz konusudur. Nakliye işlemleri tıpkı şehiriçi evden eve nakliyat işlemlerinde olduğu gibi toz, kir, yağmur, rüzgar ve güneş gibi olumsuz olması düşünülen faktörlerden eşyaların korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarıyla yapılmaktadır. Şehiriçi evden eve nakliyat için yaşanması muhtemel prosedürler şehirler arası evden eve nakliyatta da işlemektedir.

Fiyatlandırma bulunulan şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye göre yapılmakta olup; bizler sizler için her zaman olduğı gibi kişiye özel çözümler sunmaya şehirler arası evden eve nakiyat hizmetlerimizde de sunuyoruz.

Şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak en kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetlerini müşterilerimize sunma gayreti içindeyiz…