fbpx
Skip links

İstanbul Nakliyat Firması

İstanbul Nakliyat Firması sayesinde taşıma işlemi ev sahipleri için zor ve yorucu olmaktan çıkmıştır. Firmamız profesyonel şekilde yaptığı asansörlü nakliyatlarla eşyaların hasar görmesi en aza indirmiştir.  Eşya taşımak zor ve titizlik isteyen bir iş olduğu için firmamız çalışanları paketleme malzemelerini temiz tutarak eşyaları temiz kalmasına ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olur. İsteğe bağlı nakliyat sözleşmesi yapan firmamız yaşanacak sorunlara karşı önlem almaktadır. Yapılan sözleşme sayesinde müşterilerinde içi rahat etmesi sağlanır ve sonradan müşteri itirazları haksızlığına uğranılmaz. Bu yöntemler sayesinde nakliyatlarımız tamamlanır. Ayrıca firmamız hiçbir olumsuzluğa gerek kalmadan İstanbul Nakliyat Firması yaşanan hasarı sorunsuz karşılamaktadır. Bizlerle daha önce çalışmış kişilerle karşılaşıldığında öğrenilebilir ve memnuniyet dereceleri gözle görülebilmektedir. İnternet sayfamızdan görsellere bakarak iletişim numaralarından firmamıza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Nakliyat Firması Temizliği

  • Nakliyat aracının kasasının temizliğine önem vermek
  • Koltuk ve yataklara sarılan paketlemelerin her nakliyattan sonra yıkaması yapılır
  • Personel titizliği ve güvenliği
  • Kullanılan montaj aletlerinin temizliği
  • Çalışan personellin eşyaların kumasına zarar vermeyecek ve kirletmeyecek şekilde kıyafet giyinmesi

İstanbul nakliyat Firması eşyaların ne kadar sıkı, temiz battaniye ve büyük bez parçalarına sarılması demek eşyaların güvenli şekilde ulaşacağı adrese gitmesi demektir. Genellikle şehirlerarası ve uzak mesafeler için nakliyatlarda sözleşmesi yapılsa da firmamız müşterin isteğine göre sözleşme yapmaktadır. Şehir içi sözleşmelerde düzenleme yapılmadan direk sözleşme yapılırsa eşyaların tamamen kullanılamaz hale gelmesinde veya yanması sonrasında karşılanan sözleşmedir

İstanbul Nakliyat firması Ücreti

İstanbul nakliyat firması olarak anlaşma yapılan fiyata ek ücret çıkartılmadan bütün nakliyatlar tamamlanmaktadır.  Firmamız prensibi olarak ilk ücret neyse ödeme o şekilde yapılır. Nakliyat ödemesi nakliyat günü ya da nakliyat sonu firma çalışanlarından herhangi birisine verilmektedir. İstanbul nakliyat firması olarak paketlemeyi mutfak eşyaları yumuşak saman bezlerine ve pat pat naylonlarla yapılmaktadır. İstanbul nakliyat firması kaynaklı yaşanacak herhangi bir hasarı firmamız tarafında sözleşme olsun ya da olmasın sorusuz şekilde karşılanmaktadır. Mevsim şartları göz önünde bulundurularak zorunlu kalınmadığı sürece nakliyatlar havaların güzel olduğu zamanlar tercih edilmeli ve bu süreç daha temiz ve sorunsuz olsun. Nakliyat aracı ağırlığından yaşanacak sorunlar ve eve giriş çıkışlarda evin kirlenmesi daha fazla olması önlenir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle