fbpx
Skip links

İstanbul Nakliyat Firması

İstanbul Nakliyat Firması Kiptaş Nakliyat İstanbul, ülkemizin insan ve trafik yoğunluğunun en yüksek olduğu ilimizdir. Bu yoğunluk 31 Aralık 2018 TÜİK verilerine göre 15 milyon kişidir. İstanbul’da her gün onlarca kişi ve kurum evini, iş yerini değiştirmektedir. İstanbul halkının bir bölümü evini veya işyerini taşıtırken kalitesiz ve işini tam anlamıyla yapmayan nakliyat firmaları ile çalışıyor. Tabii ki kalitesiz ve işini layıkı ile yapmayan nakliyat firmalarına bir kere rastlayan kişi veya kurumlar 2. kez nakliye hizmetine ihtiyaç duyduklarında çok fazla tereddütlü olabiliyor. Oysa Kiptaş Nakliyat olarak müşterilerilerimize istanbul’da nakliyat alanında 1983 yılından günümüze kadar bilfiil eksiksiz süresiz hizmet vermektedir. İstanbul’un her neresinde olursanız olun ve eşyalarınız her nereye taşınacak olursa olsun siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

İstanbul Nakliyat Firması

Kiptaş Nakliyat olarak İstanbul’da nakliyat alanında 35 yıldan fazladır kalitenin ve güvenin adresi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uzun yıllar içinde, özverili çalışmalarımızla bir marka değeri oluşturmuş, geldiğimiz noktaya siz değerli müşterilerimizle birlikte ulaşmış bulunuyoruz. Fakat başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, kendimizi sürekli geliştirerek çağdaş nakliyat çözümleri üretiyoruz. Bu kapsamda binaların yüksekliğinde, mimarisinde meydana gelen yenilikler eşliğinde kendimizi yenilemeye devam ediyor, en gelişmiş makineler ve altyapımız ile öne çıkıyoruz. Modern taşıma yöntemlerini kullanarak dairelerinizin ofislerinizin hangi katta olurlarsa olsunlar eşyalarınızı güvenle indirip çıkarıyoruz. Gerek sizler için gerekse komşularınız için en küçük rahatsızlığa mahal vermiyoruz. Eşyalarınızı dilerseniz İstanbul’dan alıp ülkemizin en uzak köylerine kadar taşıyor, taşınmayı sizler için bir stres ve zahmet olmaktan çıkarıyoruz.

En Uygun Fiyatlı İstanbul Nakliyat Firması

Taşınacak eşyaların durumuna ve cinsine göre strateji belirlenmesi, ona uygun taşıma aracı ve asansör gibi çözümlerin kullanılması gerekir. Bizler bunları en iyi şekilde yapıyor, eşyalarınıza uygun ambalaj ürünleri, paketleme seçenekleri sunuyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve yolculuk sırasında hiçbir zarar görmemesini sağlıyoruz. Eğer her taşındığınızda firmamızı tercih ettiğiniz taktirde eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden, istediğiniz kadar taşınabilmesine, ilk günkü kalitelerinde ve konforların da kullanılmaya devam edebilmelerine olanak tanıyoruz. Söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz yerde oluyor, en uygun fiyatlı taşımacılığı yapıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle