fbpx
Skip links

Nakliye

Nakliye büyük eşyaların tek bir seferde başka bir yere veya adrese taşınmasını sağlayan araçlara ve yapılan işin tamamına denmektedir. Eşyaların büyüklüğüne göre araçların temin edilmesi ve bu araçların en iyi şekilde kullanıma uygun olması gerekir. Nakliyat araçları olmadan önce insan gücü kullanılarak istenilen kata eşyalar çıkartılıyor. Gelişen teknoloji ve günümüzde raylı nakliye araçları sayesinde istenilen kata eşyaların çıkartılma kolaylığı ve hasar oranın en aza indirilmiştir. Sadece nakliyat aracına eşyaların yerleştirilmesi ve raylı asansör sistemine koy ve sistemden almak için en fazla güce ihtiyaç duyulmaktadır. Bu süreçten sonra kısa mesafelerde eşyalar taşınmaktadır. Nakliye firmamız bütün bu kolaylıkları sizlere sunmaktadır. Fazla personeller çalıştırmayan firmamız profesyonel personeller sayesinde aynı sürede aynı işi daha az personellerle yapmaktayız.

Nakliye Avantajları

  • Kolay taşınma hizmeti sunmak
  • En kısa sürede nakliyat gerçekleştirme
  • İstenilen araç temini sağlama
  • İsteğe bağlı fiyat farkı olmadan mutfak eşyaları paketleme
  • Etiket sistemiyle çalışma
  • Belirlenen saate ve günde nakliyat yapma kolaylığı

Nakliye hizmetinin en iyi avantajlarından olan bu maddeler sayesinde insanlara ev taşıma kolaylığı sunmuştur. Nakliye yapar zorunlu şehirlerarası nakliyat sözleşmesi, isteğe bağlı şehir içi nakliyat sözleşmesi yapılmaktadır. Bu genel sözleşmeler okunmadığı için geneli eşyaların kullanılamaz hale gelmesinde ve yanması karşılığında maddi hasar karşılanmaktadır. Firmamız bunları sözleşme olmadan da yapmaktadır. Firma olarak sözleşmeye değil yapılan işin en iyi şekilde nasıl yapılacağına dikkat etmekteyiz.

Nakliye Firmamız

Nakliye yaparken teknolojik aletlerinde taşınabileceği ve bu aletlerin maddi zararın çok büyü olduğu cihazlar vardır. Bu cihazların sigortaları karşılasa da temin etme süreçleri uzun olduğu için aksaklıklara neden olabilir. Bu nedenle firmamız en dikkatli ve özenli çalıştığı alanlar teknolojik cihazların olduğu alanlar arasındadır. Her nakliyat çalışması her firmayla yapılmadığı için firmamızla çalışıldığında olumlu sonuçlar alacağınızın garantisini vermekteyiz. Evden eve nakliye olarak başlayıp çalışma alanını genişleten nakliye firmamız geri dönüşleri yorum olarak ya göstermektedir. Bizleri tercih eden müşterilerin geneli tavsiye ve memnuniyet üzerine arayan kişiler bu nedenle bizimle nakliye işlemlerinde sorun yaşamaz ve en kısa sürede bitirip teslim edilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle