fbpx
Skip links

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için yılın 12 ayı ve haftanın 7 günü çalışmaktayız. Her gün için ayrı ayrı araç ve ekiplerimiz olduğu için başka nakliyat yetiştirme telaşıyla işleri sıkıştırma gibi herhangi bir durum yaşanmaz. Bu şekilde çalışma disiplini olan firmamız daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiyi yakın şekilde takip etmektedir. Yapılacak anlaşmaya göre yurtdışı nakliyatları gerçekleştiren firmamızla görüşmek için iletişim numaralarında bilgi alabilirsiniz. Türkiye geneline sorunsuz ve güvenli nakliyat gerçekleştiren firmamız ve firma araçlarımızda takip sistemi sayesinde aracın nerede ve hangi saatte orada olacağı müşteriye bilgi olarak verilir. İstanbul nakliyat olarak taşınan bütün eşyaları en az hasarla kurumu ve teslimatı yapılmaktadır. Nakliyat asansörü yardımıyla 25 kata kadar çıkabilen asansör kullanılmaktadır. Bu asansör sayesinde eşyalar tek hamlede dikkatli şekilde asansöre konulur ve asansörden alınır.

İstanbul Nakliyatın Gerçekleştirdiği Nakliyatlar

  • Evden Eve nakliyat
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Özel nakliyatlar
  • Kurumsal nakliyatlar
  • Tek eşya nakliyatı
  • Toplu eşya nakliyatı

İstanbul nakliyat bütün bu nakliyatları aynı anda gerçekleştirebilir. Önceden arayarak bilgi verilmesi dâhilinde yol güzergâhı sırasında alınarak adrese teslim edilmektedir. Bu kolaylık sayesinde tek bir parça eşyaları üzerine alıcı ve gönderici adresi yazılarak imza karşılığında teslim edilmesi yaşanacak karışıklıkların önüne geçmiş olmaktadır. İstanbul nakliyat sayesinde nakliyatlar daha kolay ve sorunsuz gerçekleştirmektedir.

İstanbul Nakliyat Araçları

İstanbul nakliyat araçları büyük ve küçük olarak ayarlaması yapılmaktadır. Eşyası az olan kişilerin isteklerine bağlı ortak nakliyat gerçekleşir ve fiyat daha uyguna gelir. Nakliyat araçlarının bölmeleri sayesinde kişilerin eşyalarında karışıklık yaşanmaz ve kaç adet eşya ve kutu olduğu yüklemede yazılarak teslimatta yaşanacak sorunların önüne geçilmesi sağlanmıştır. İstanbul nakliyat personelleri arasında mobilya ustaları, su tesisatı ustaları ve taşıma personelleri bulunur. Bu personeller eşyaların montajının sorunsuz yapılmasını sağlar ve yaşanacak çalışmama ya da yanlış kurulumun önüne geçilerek nakliyat firmamız hakkında olumlu geri dönüşlerin alınması sağlanır. Yaşanacak sorunlara karşı müşterimizi mağdur etmeden ortak yol bulunarak mağduriyet giderilir. Bu sayede İstanbul da en yoğun çalışan nakliyat firmalarından biride bizim firmamızdır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle