fbpx
Skip links

Taşıma Tavsiye

Taşıma Tavsiye yapacak olursak son model araç filosu olan ve tecrübeli firmamızla çalışılması gerekir. Son model olmaması durumda araçların içi bakımı ve emniyet bakımları yapılmalıdır. Çalışan personellerimiz en iyi montaj ustaları ve su tesisatından anlayan ustalardan oluşmaktadır. Günümüzde bütün ev beyaz eşyaları dokunmatik olduğu için kurumdan sonra çalışması ve aynı performansın verilip verilmediği kontrol edilmelidir. Doğru kurulumu yapıldığından emin olunduğunda ev müşteriye teslim edilir. Müşteriden son kontrollerin yapılması istenerek yerine oturmayan dolapların yan ya da dolap kapakları, koltuk ayakları sağlam olduktan sonra personellerimiz ayrılır. Taşıma tavsiyesin önce firmalarının uygun fiyat politikasına inanıp eşyalarınızı zedelemeyin önemli olan taşınma sırasın eşyaların deforme olmaması ve kurulum sırasında vida yerlerine aynı şekilde montaj yapılmalıdır. Sadece taşımayı yapıp maddi kazanç sağlamak için eşyalarınızı yanlış montaj ve farklı montajlama yapılabilir.

Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kutular nakliyat aracına en son konulmalı
  • Beyaz eşyalar taşıma bittikten sonra araca yüklenmeli ki yeni adresine ilk onlar taşınmalıdır. Bunun nedeni elektrikle çalışan eşyalar belirli bir saat içi boş çalıştırılmalıdır.
  • Bu süreç dolana kadar mobilyaların taşınması ve kurulu gerçekleşir.
  • Mobilyaların kurulumu yapılırken taşınması kolay olması için kutular en son taşınır.
  • Mobilyalar kurulurken kutular çıkartılır ve taşıma işlemi aynı sürede tamamlanır

Firmamızın taşıma tavsiyelerine uyarak zamandan tasarruf edilir. Bu şekilde müşteriler eski düzenlerine daha hızlı şekilde kavuşurlar. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar aynı formatta çalışmamız firmamızın hızla büyümesini sağlamıştır.

Taşıma Tavsiyesine Uyulmazsa

Taşıma tavsiyesi olarak sunduğumuz maddelere uyulmazsa bütün eşyalar karışıklıklara neden olur. Karışıklık olması taşıma aracından çıkartılan eşyaların yerleştirilmesi için alanın daralmasına ve eve zarar vermeye yol açar. Büyük eşyalar evden son çıkar ve yeni adrese ilk çıkartılan eşyalar olurlar. Bu şekilde çalışan firmamız personellerimiz zorluk yaşamadan taşıma işlemi gerçekleşir ve ev sahibi de zor durumda kalmaz. Taşıma fiyatları her firmaya özel olsa da fiyat seçenekleri birbirlerine çok yakındır. Bu nedenle ucuz olsun diye kısa süreli taşımaları eziyete çevirebilirsiniz. İyi araştırma yapıp firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu güveni ve garantiyi sizlere firmamız vermektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle