fbpx
Skip links

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye firması olarak ülke genelinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin çeşitli nedenlerden dolayı evlerini taşıması zor ve külfetli bir süreçtir. Bu nedenle müşterilerimizi bu zor sürecin içerisinden çekip çıkartıyoruz. Dilerlerse evlerini toparlanma aşamasından itibaren ele alarak yerleştirme aşamasına kadar biz gerçekleştiriyoruz. Bu sektörde uzun yıllardır çalışıyor olmanın verdiği deneyimle müşterilerimizin isteklerine cevap vererek işimizi gerçekleştirmekteyiz.

Evden Eve Nakliyecilik İşimize Dair Özellikler

Evden eve nakliye konusu birçok firmanın üzerinde çalıştığı sektörlerden biridir. Bu sektörde giderek çoğalan nakliye firmaları işini en iyi şekilde gerçekleştiremedikleri gibi yüksek fiyatlarla çalışmaktadır. Sektörde göstermiş olduğumuz dikkat ve profesyonellik sayesinde müşteriler tarafından çok çabuk bir şekilde ayırt edilmekteyiz. Bu nedenle müşterilerimiz bizi yakınlarına ve çevresindeki kişilere önermektedir. İşimizdeki kalite bize olan talebi artıracağı için bu alanda yapacağımız her şey müşteri memnuniyetine yöneliktir.

Evden eve nakliye son derece keyif alarak çalıştığımız profesyonel olarak çalıştığımız bir alandır.  Firma olarak çalışma şeklimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Bizimle iletişime geçen müşterilerimize ayrıntılı bilgi veririz
  • İşimizi en başta söylediğimiz ne varsa aynen o şekilde gerçekleştiririz
  • İşimizi planlı ve programlı bir şekilde sürdürürüz
  • Taşımacılık işini yapmadan önce fizibilite çalışması yaparak ön taşıma bilgileri ediniriz
  • Bu çalışmalar neticesinde fiyat aralığı belirleyerek müşterimize anlaşırız

Evden eve nakliye işinde müşterilerimize sunduğumuz ödeme seçenekleri de firma ayrıcalıklarınızdandır. eşyalarınızı eşya sınıflandırması yaparak hijyen kurallarına özen göstererek taşırız. Eşyalarınız özverili çalışma gerçekleştiren personellerimiz sayesinde hiçbir şekilde deforme olmadan hasara uğramadan paketlenerek araçlara yerleştirilir.

Gerekli görüldüğü takdirde asansörlü taşıma sistemimiz devreye sokularak eşyalar sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınır, gideceği yere teslim edilir. İşin sonunda hasar tespiti varsa onlara yönelik rapor tutularak hatalar telafi edilir.  Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliye hizmetini gerçekleştirirken müşteri memnuniyeti ve iletişim son derece önem göstermekteyiz. Bizimle çalışmak isteyen ve iletişime geçen müşterilerimize severek hoşgörü ile bilgi veririz. Müşterilerimiz işin en ince ayrıntısına kadar öğrenerek içleri rahat bir şekilde eşyalarını bize teslim ederler. Evden eve nakliye herkesin yapamayacağı özel prensipler ve prosedürler gerektiren önemli bir iştir. Kusursuz hizmetimiz ile bu sektörde size hizmet vermekten gurur duyarız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle