fbpx
Skip links

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat bir taşımacılık hizmeti türüdür. Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşteriler iki adres belirtmekle yükümlüdür.

Firmaya ulaşarak eşyaların alınması ve götürülmesi gereken iki ayrı noktanın adresinin verilmesi kilit nokta olsa da kişinin alabileceği birtakım ek hizmetler de bulunmaktadır.

Ayrıca müşterilerin bu hizmetten yararlanırken şehir içinde kalma zorunluluğu da yoktur. İki farklı şehir arasında da Sarıyer evden eve nakliyat hizmetinden yararlanılabilir.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Alınabilecek Ek Hizmetler Nelerdir?

Evden eve nakliyat hizmetlerinde kişinin aldığı standart hizmetler olduğu gibi ücret karşılığı alabileceği ek hizmetler de bulunmaktadır. Bunlar:

• Paketleme ve demontaj
• Antika taşımacılığı
• Parça eşya taşımacılığı
• Asansörlü taşımacılık

Yukarıda sayılan ek hizmetlerin yanı sıra her Sarıyer evden eve nakliyat müşterisine sunulan hizmetler:

• Eşyaların araç içerisine taşınması
• Eşyaların eve indirilmesi
• Eşyaların iki nokta arası mesafe fark etmeksizin taşınması
• Montajlama
• Eşyaların istenilen kategorilerde istenilen odalara yerleştirilmesi

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Avantajları Nelerdir?

Kişilerin alışkın olmadıkları büyük araçları kullanması trafikte problemlere yol açabilir. Her araç tipinin elbette kendine göre bir ehliyet sistemi vardır. Ancak bir kişi uzun süre boyunca büyük araç kullanmamışsa eşya taşırken de kullanmaya çalışmamalıdır.

Bu hem trafikte acemilik yaşamasına hem de eşyalarını koruyucu şekilde sürmeyi bilmediğinden eşyalarına zarar vermesine yol açabilir.

Bu nedenle tecrübeli ve profesyonel çalışan evden eve nakliyat işlemini yapan uzmanlara giderek onlardan yardım istemek en doğru eylem olacaktır.

Ayrıca bu işlem son derece ekonomik ve her türlü ihtiyaca yönelik olarak da esnetilebilen şekillerde yapılmaktadır.

Örneğin, bir kişinin çok fazla eşyası varsa nakliye şirketinden buna göre bir kamyon getirmesini söyleyebilir ya da eşyanın indirileceği veya bindirileceği sokağın darlığı büyük araçların girmesine müsait şekilde değilse buna göre küçük araçlarla taşımacılık işlemi halledilebilir.

Bu durumlardan yola çıkarak ön görüşmenin hem müşteri hem de firma açısından oldukça önemli bilgiler içerdiğinden bahsedebiliriz.

Ön görüşme esnasında kişinin mutlaka eksiksiz bilgi vermesi gerçekten önemlidir. Çünkü firma bünyesinde barındırdığı tecrübelerinden yola çıkarak müşterinin ne gibi ihtiyaçlarının olduğunu ve nasıl hareket edilmesi gerektiğini ancak bu sayede tartabilir.

Müşterilerin bu aşamada eksik veya yanlış bilgi vermesi problem yaşanmasına da yol açabilir. Örneğin, kişi paketleme işlemini kendisinin halledeceğini söyler ve taşıma günü geldiğinde bunu o gün vazgeçerek yetkililerden talep etmek isteyebilir. Hatta bu durum karşısında ücretini vereceğini de söyleyebilir. Ancak zamanlama aşamasında firma önceden farklı müşterilerle randevulaşmış olabilir ve geç kalabilir.

Bu nedenle herhangi bir aşamada problem yaşamamak adına müşterinin mutlaka net olması ve doğru bilgilendirme sağlaması ciddi anlamda önem arz eder. Eğer müşterilerimiz Şişli evden eve nakliyat ile ilgili hizmete ihtiyaç duyarlar ise müşterilerimize şişli’de nakliyat konusunda da hizmet sunuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle