fbpx
Skip links

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler evden eve nakliyat, hem şehir içi hem de iki farklı şehir noktası arasında yapılan taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

İstanbul’da ikamet eden ve bu kentin ister aynı semti ister farklı semtleri arasında olan nakliye ihtiyacı karşılanabilmektedir. Bunun aynı sıra İstanbul’dan farklı bir kente de taşımacılık hizmeti verilebilmektedir.

Taşımacılık sırasında firma yetkilileri ve sizlere düşen birtakım görevler bulunmaktadır. Bu görevler sayesinde eşyalarınızda meydana gelmesi muhtemel olan herhangi bir hasarın önüne geçilir.

Eşyaların kıymeti yalnızca maddi değil, aynı zamanda da manevidir. Onlara herhangi bir zararın gelmesi ne nakliye çalışanlarını ne de eşya sahibini mutlu etmez.

Yolculuk sırasında trafikte ve indirme – bindirme işlemleri esnasında yüzde sıfırlık bir hasar oranı düşünülemez. Bunu mümkün olan en aza indirgemek makbuldür.

Bunun için sizin ve bizim yapabilecekleriniz:

Eşyaları eğer çok üst katlardan taşımak istiyorsanız veya indirme esnasında yüksek bir kata taşınması yapılacaksa asansörlü taşımacılık kullanmalısınız.

Kırılması muhtemel olan eşyalarınızı paketlerken darbelere karşı oldukça korunaklı olmalarına dikkat etmelisiniz.

Bizler eşyaları yükleme esnasında hasara oldukça dikkat etmekteyiz. Sizler de paketleme esnasında kırılacak eşyaların birbirlerine yakın temasını kesecek şekilde – örneğin, bardaklara çorap geçirmek – paketlemesini yapmalısınız.

Esenler evden eve nakliyat çalışanlarının dikkat ettikleri bir husus da eşyaların yükleme ve indirme esnasındaki boy oranıdır. Eşyalar büyükten küçüğe doğru dipten öne olacak şekilde yerleştirilir. Bu sayede küçük boyuttaki eşyaların aşağılarda kalıp ezilmesinin önüne geçilmiş olunur.

Bunun yanı sıra sizin için ciddi anlamda manevi anlamı büyük olan eşyaları kendi aracınızda taşıyabilir veya bunları tek bir koliye koyarak özellikle korunmasını talep edebilirsiniz. Burada önemli olan önceden çalışanlara haber vermektir.

Esenler Evden Eve Nakliyat İşlemi İçin En Uygun Gün Ne Zamadır?

Esenler evden eve nakliye işlemleri genellikle haftasonlarında daha da yoğun olarak gerçekleşmektedir. Bu nedenle taşıma faaliyetinin gerçekleşeceği günü haftasonu yapmak zorunda iseniz çok önceden anlaşma sağlamanız daha yararlı olur.

Herhangi bir erteleme durumunu da mümkün olduğunca kısa sürede bildirmek firmanın zaman ve maddi kayıp yaşamasını önler.

Esenler evden eve taşımacılık işlemlerinde gün konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da hava tahmini raporuna ulaşabildiğiniz bir tarih belirlemektir. Bunun için firmaya, örneğin; bir hafta sonra hava durumuna göre onları tekrar arayacağınızı belirterek hem onların hem de sizin açınızdan sorun yaşamanın önüne geçebilirsiniz.

Yağmurlu veya karlı havalarda eşya taşımak istemeyebilirsiniz. Bu nedenle tarihe dikkat etmeniz çok önemlidir.

Yaz aylarında da normalden daha serin bir hava seçmek hem sizi hem de çalışanları daha az yoran bir eylem olacaktır.

Taşıma işinizi olması gerekenden daha da kolay hale getirmek adına bu unsurlara dikkat edebilirsiniz. Ayrıca İstanbulun diğer semtlerinden Şişli Evden Eve Nakliyat hizmetine ihtiyacınız var ise sayfadan ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle