fbpx
Skip links

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat denildiği zaman akla ilk bizim gelmemiz çok doğaldır. Yıllardır evden eve nakliyatta kendimizi geliştirebildiğimiz kadar geliştirmiş, müşterilerimize samimi ve dürüst hizmet vermiş bir firma olarak daima akıllara ilk gelenin biz olacağımızı da hep savunuyoruz.

Evden eve nakliyat sadece eşya taşıma işlemini kapsamamaktadır. Bunun yanı sıra alınan ek işlemleri de kapsamaktadır.

Taşıdığımız her eşyanın değerinin farkında olan bir firma olarak dikkatli taşıma işlemi gerçekleştiririz. Müşterilerimize güler yüzlü olmak, içlerini ferahlatmak ve herhangi bir sorun yaşadıklarında onlara yardımcı olmak asli görevlerimizdendir.

Siz de Şile evden eve nakliyat işlemi almak istiyor ancak bunca firma arasından tercih yapmakta zorlanıyorsanız bizi tercih etmenizi doğrultusunda kesinlikle memnun kalacağınızı belirtmek isteriz.

Fiyatlarımızı belirlerken taşıdığımız eşyaların ağırlığı, gidilecek mesafe, kullanılacak iş gücü ve Şile evden eve nakliyat işleminde asansörlü taşımacılık gibi artı bir hizmet alınıp alınmadığına bakarak yaparız.

Ayrıca eşyalarınızı taşırken hem eşyalarınıza herhangi bir hasar vermemeyi hem komşularınızı rahatsız etmemeyi hem de apartmanın duvarlarına hasar vermemeyi amaçlarız.

Yeni evinize yerleşirken rahat olmanız ve pratik olmanız için eşyalarınızı olması gereken odalara götürürüz. Bu sayede siz de kolilerinizi birbirine karıştırmadan kolayca yerleşirsiniz.

Evden Eve Nakliyatta Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Şile evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirmek istiyorsunuz ancak bunu parsiyel bir şekilde mi yapmanız gerekiyor? Bunun anlamı eşyalarınızın çok az olması ve muhtemelen yalnız yaşayan ya da iki kişilik küçük bir aile olmanız olabilir. Nedeni her ne olursa olsun eşyaları az olan bireylere parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Evden eve nakliyatta parsiyel taşımacılık nedir hep birlikte bakalım.

Parsiyel kelime anlamı ile bütün olmayan parça anlamını yansıtmaktadır. Nakliye sektörüne baktığımız da çok yönlü bir sektördür, bu sektörün içerisinde parsiyel, komple, proje ve ağır nakliyat bölümleri yer alır.

Siz hangi bölümden hizmet almak istediğinizi biliyorsanız gerisini halletmek bize düşüyor. Parsiyel nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız ve buna ihtiyacınız varsa ilk olarak eşyalarınızın miktarını gözden geçirmelisiniz.

Parsiyel taşımacılık temel amaç aslında daha ekonomik bir taşıma hizmeti almaktır. Aynı güzergâh üzerinde bulunan farklı kişilerin eşyaları bir araç ile taşıma işlemine parsiyel nakliyat işlemi denilmektedir.

Üstelik parsiyel taşımacılığın türleri de mevcuttur. Ancak bu türler arasından en sık tercih edilen tür kara taşımacılığıdır. Bu taşımacılıkta yük aracı, genelde tır olarak belirlenir. Aracın tamamı dolmasa bile yük yüklenir ve aynı güzergâh üzerindeki iki farklı adrese bu yükler taşınarak size Şile evden eve nakliyat hizmeti verilir.

Bu hizmetten yararlanmak isteyen bireylerin akıllarına takılan bir konu vardır. O da: eşyalarının başka insanların eşyaları ile karışma ihtimali.

Bu konuya oldukça dikkat eden çalışanlarımız her kolinin yerini özenle ayarlar ve renk ayracı kullanır. Eşya sayınızı da kaydeder ve indirilirken tek tek kontrol eder.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle