fbpx
Skip links

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat konusunda firmamız parsiyel taşımacılık ve bütün eşyaları taşıyan iki farklı alanda çalışarak özenle hizmet vermektedir. Bunlardan parsiyel taşımacılık daha ekonomik olduğu için daha sık sık tercih edilmektedir. Parsiyel taşımacılıkta bütün eşyalarınız değil, sadece dilediğiniz eşyanız nakliye şirketimiz tarafından belirtilen adresten belirtilen diğer adrese getirilir. Bu sırada en çok başka kişilerin araç içerisinde bulunan eşyalar ile karışacağı korkusu vardır. Bu konuda tecrübeli olan çalışanlarımız kesinlikle bir karışıklık olmaması adına yapmaları gereken her işlemi eksiksiz bir şekilde yerine getirirler. Ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın sayısına ve koyulduğu yere büyük bir özen gösterirler.

Parsiyel taşımacılık dışında yapılan Küçükçekmece evden eve nakliyat konusunda dikkat edilen birkaç husus vardır. Bunlar eşyaların trafiğe çıkıp diğer belirtilen adrese doğru yolda başına gelebilecek kırık veya çizikler ve eşyaları nakliye aracına indirip bindirme veya evin içinden diğer evin içine taşıma sırasında oluşabilecek kırılma veya çizilme konusudur. Küçükçekmece evden eve nakliyat yapan firmamızda çalışan bütün ekip arkadaşlarımız her türlü taşımacılık faaliyetleri sırasında büyük bir özveri ile çalışırlar ve eşyalara kendilerininmiş gibi sahip çıkacak şekilde davranırlar.

Nakliye Şirketlerine Nasıl Güvenebilirsiniz?

Öncelikle alanında profesyonel çalışan bir nakliye firmasının çeşitli sertifikaları bulunmaktadır. Bu sertifikalar eşliğinde çalışanlarına belli başlı şirket ilkelerini aşılamalıdır. Kendisi ile uyumlu olmayan bütün ekip arkadaşlarına yol vermesini bilmelidir. Bu konuda Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız yapması gereken işi en titiz en özenli şekilde yürütmesini ve kendisine güvenilerek emanet edilmiş olan eşyaları kendisine ait eşyalara nasıl davranıyorsa müşterisinin eşyalarına da o şekilde davranan ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.

İlk olarak yapmanız gereken müşteri olarak taşınacak eşyalar konusunda her eşyayı belirtmeniz ve yaklaşık ne kadar paketlemeye ihtiyacınız olduğunu açıkça söylemek olacaktır. Bunları belirledikten sonra taşıma ücreti konusunda anlaşılabilir. Dilenirse parsiyel dilenirse tamamen taşıma seçenekleri arasından yaptığı seçim doğrultusunda firma bir yol izleyebilecektir. Daha sonra eşyaların götürüldüğü noktada nakliye aracının nerede konumlanması gerektiği, aracın sığabileceği ve rahatça park edebileceği taşıma kolaylığı sağlayan herhangi bir yer olup olmadığını da bildirmeniz Küçükçekmece’de yapılan evden eve nakliyat işleminizi hızlandırmak adına çok doğru bir hareket olacaktır.

İkinci adım olarak yapılması gereken şey ise bir iş sözleşmesi imzalamaktır. Bu sözleşme sayesinde nakliye firmasına başvuran ve Küçükçekmece semtinde yaşam merkezini bir noktadan başka bir noktaya götürmek isteyen müşteri şirketten bir güvence almış olur. Bu güvence doğrultusunda şirket eşyaları kendisininmiş gibi koruyacağına söz vermiş sayılır. Bu güvencenizi arttırmak için çeşitli sosyal medya platformlarından veya geçmişte birlikte çalışılmış müşterilerin yorumlarını da dinleyerek daha sağlıklı bir karar vererek bizi seçmiş olduğunuza asla pişman olmayacağınızı görmenizi isteriz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle