fbpx
Skip links

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat hizmeti verene şirketimiz ev taşımanın veya ofis taşımanın ne kadar yorucu bir iş olduğunu bilenlere yardım etmek için ve bunu en hızlı, en pratik şekilde halletmek isteyen bireyler için özel olarak kurulmuş bir hizmet sektörüdür.

Evden eve nakliyat işlemlerinde temel hedef hız ve eşyaların mümkün olduğunca en az hasarı alarak adrese teslimatının yapılmasıdır.

Eşyaların taşınması esnasında istanbul kartal evden eve nakliyat hizmetinin içerisinde sigortalama vardır.

Eşyalar herhangi bir trafik kazası veya çarpma sonunu kırılma kazaları vb. nadir nedenlerden dolayı hasar alırsa diye kişinin mağduriyet yaşamaması bakımından sigortalanmaktadır.

Kartal evden eve taşımcılık hizmetinde siz değerli müşterilerin eşyalarını korumak adına eğer dar sokaklı bir yere taşınılıyor ise veya dar sokaklı bir yerden taşınma yapılacaksa daha küçük boyuttaki nakliye araçları ile taşınma işlemi halledilmektedir.

Tüm yapılması gereken müşterinin bu hususları (evin taşınacağı kat, evin taşınacağı oda sayısı, eşyaların büyüklüğü, eşyaların çokluğu, eşyaların taşınacağı sokağın büyük araç girişine sığıp sığmadığı gibi) önceden şirkete bildirmektir.

Kartal evden eve nakliye işlemlerinde eğer taşımacılık işlemi şehir içinde değil de şehir dışına bir yere yapılacaksa bunda da benzer prosedürler uygulanmaktadır.

Üstelik firma yetkilileri size eşyanın tahmini olarak saat kaçta belirttiğiniz noktaya ulaşacağını takribi olarak belirtirler.

İşlemin fiyatları da ekonomik olmakla beraber taşıma yapılacak olan mesafeye göre değişkenlik gösteren bir durum olduğundan net şekilde belirtilmemektedir.

Neden Kartal Evden Eve Nakliyat İşlemine İhtiyacınız Var?

Bu sorunun yanıtını vermek için evden eve nakliye işlemlerinin müşterisine sağladığı avantajlardan ve hizmetlerden bahsetmek gerekmektedir.

Öncelikle evden eve nakliye işlemlerinden yararlanarak yapılan taşımacılık işlemlerinin kişinin kendi başına halletmeye kalkıştığı işlemlerden daha güvenilir ve pratik şekilde yapıldığını belirtelim.

• Bu tür bir hizmetten yararlanan kişinin eşya sayısına göre ve işin aciliyete uygun sayıda kişi işlemde görevlendirilmektedir.

• İşlem şehir içinde bireysel olarak yapmaya kalkışıldığında bütün bir gün ve hatta bazen iki gün kadar zaman alabilmektedir. Ancak Kartal evden eve nakliyatta bu işlem birkaç saat içerisinde halledilmektedir.

• Müşterilerin paketleme ve demontaj konularını bile nakliye çalışanlarına emanet ederek daha hızlı sonuç alma imkanı vardır.

• Sigortalama yapıldığından kişinin eşyalarına gelebilecek herhangi bir hasarda mağdur kalmamasına olanak tanır.

• Ekonomik yapıda ve her bütçeye göre ayarlanabilir olduğundan kişinin kendi imkanlarını kullanarak yapılan taşıma işlemine göre daha cep dostu olabilir.

• Büyük eşyaları taşırken uygun taşıma tekniklerini müşteriler bilmediğinden bel, boyun gibi bölgelerine zarar verebilirler.

Ancak nakliye firması çalışanları bu işlemleri tekniğine göre uyguladıkları için daha kolayca ve eşyaya zarar vermeden, kendi sağlıklarına da zarar verebilecek herhangi bir uygulamadan kaçınarak taşıma işlemini gerçekleştirirler.

Aynı şekilde müşterilerimiz için Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmeti de vermekteyiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle