fbpx
Skip links

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

Ev eşyası depolama hizmetinin nasıl verildiğinden bahsederek İstanbul eşya depolama konusunda nakliye şirketlerinin verdiği hizmet hakkında daha açıklayıcı olunacağı düşünülmektedir. İstanbul’da yaşarken her zaman ev eşyalarınızın bazısını depolamak için tavan arası veya bodrum kat gibi bir alana sahip olmayabilirsiniz. Bazı ev sahipleri fazla eşyalarınızı veya herhangi bir sebeple evinizde bulundurmamak, sadece siz istediğinizde ulaşabileceğiniz böyle bölümleri bina planına katmamaktadır.

Kendinize herhangi bir nedenle ev ararken depolama alanının bulunmadığını fark ettiniz. Ancak evi de çok beğenip oraya taşınamak istiyorsanız bunu istemek artık saklamak zorunda kaldığınız eşyalarınız için bir sorun teşkil etmeyecektir. Eşyalarınızı yenilemiş ve eski eşyalarınızı atmaya kıyamayanlardan biri de olabilirsiniz. Antika toplamayı seven bir koleksiyoncu da olabilirsiniz. Herhangi bir sebepten dolayı eşya deposuna ihtiyaç duyan biriyseniz firmamızın bu konuda oldukça tecrübeli olduğunu ve uzun yıllardır İstanbul eşya depolama hizmeti sunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Uzun yıllar boyunca kazandığımız tecrübelerimiz ile eşyalarınızı büyük bir özenle koruyoruz.

Eşyalarınızı Nasıl Muhafaza Ediyoruz?

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti kapsamında kullandığımız eşya depolarımızın her bir köşesine yerleştirdiğimiz güvenlik kameraları ile sürekli olarak eşyalarınız tarafımızca gözlem altına alınır. Eşyaların barındırıldığı depoların önüne içeride bulunan bütün eşyaların bir listesi asılır. Bu sayede aradan çok uzun bir zaman geçmiş de olsa hangi eşyalarınızı bize verdiğinizi listeye bakarak kolayca hatılayabilirsiniz. Bu listenin müşteriye ve bize bir başka faydası da oldukça zaman kazandırmasıdır. Müşterimiz herhangi bir eşyasını kendisi gelip bizden geri almak istediğinde kapıda bulunan listeden bunun yerini kolaya tespit edebilir ve iade işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Eşyalarınızı emanet ederken nasıl bir firma ile çalıştığınız çok önemlidir. Mağdur olmamanız açısından ellerinden geleni yapan ve her konuda profesyonel davranan bir firmayı diğer birçok seçenek arasından elemenizi tavsiye ederiz. Bunun için bütün firmalar hakkında yapılan yorulmara, İstanbul eşya depolama hizmetinden yararlanan bir yakınınıza veya sosyal medya platformlarından ön bir araştırma yaparak bize güvenebilirsiniz.

Ayrıca saklamamızı istediğiniz eşyanız veya eşyalarınızı bize getirirken direk bizim nakliye yöntemlerimizden faydalanmanız ve başka bir firmayı araya koymamanız eşyalarınız ile ilgili çıkabilecek kaybolma, hasar alma gibi farklı birçok sorunun önüne geçmenizde yardımcı olacak önemli bir husustur. Bu konuda verdiğimiz parsiyel taşımacılık hizmetinden yaralanmanız daha ekonomik ve pratik bir seçenek olacaktır.

Parsiyel Taşımacılık Hizmeti Nedir?

İstanbul eşya depolama için tarafımıza başvuruda bulunan ve bu eşyanın taşıma zorluğuna göre nasıl bize ulaştıracağı konusunda endişe duyan bir müşterimize yardım edebileceğimiz parsiyel taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Bu hizmette depomuzda barındırmak istediğiniz eşyanızı belirttiğiniz adresten alıp depolarımıza getiriririz. Daha sonra sizinle beraber depomuzda eşyalarınızı koyduğumuz yeri belirleriz ve kapıda bulunan listeye eşyanızı ekleriz. Bu sayede hangi depoda nasıl saklandığını siz de görmüş olur, her nakliye ve saklama işlemine şahit olursunuz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle