fbpx
Skip links

Evden Eve Nakliye Şirketi

Evden eve nakliye şirketi araştırması son derece önemli bir konudur. Ev taşımak isteyen kişiler bu tanıya yoğunlaşarak ciddi bir araştırma yapmalıdırlar. Firmanın güvenilir olması ve yaptığı işin arkasında durması son derece önemlidir. Ayrıca seçmiş olduğunuz firma devlete karşı yasal sorumlulukları ve taşıma belgesini bünyesinde bulundurmalıdır. Firma olarak işimizi en ince ayrıntısına kadar planlayarak gerçekleştiririz. Yasal sorumluluklarımızı ve müşterilerimize karşı olan tüm görevlerimizi kusursuz bir şekilde yerine getiririz.

Hizmet Ayrıntılarımız

Evden eve nakliye şirketi olarak Türkiye genelinde kapsamlı olarak çalışmaktayız. Hangi nedenle olursa olsun evini taşımak için bizimle iletişime geçmiş kişilere maddi manevi her yönden kolaylıklar sunarak destek oluruz.  Hizmet ayrıntılarımızı sıralayacak olursak;

  • Planlı ve programlı bir şekilde çalışırız.
  • Teknolojinin bu iş için üretilmiş aletlerini ve tekniklerini profesyonel bir şekilde kullanarak iş kalitemizi arttırmaktayız.
  • Sigortalı taşımacılık gerçekleştiririz
  • Devlete karşı olan yasal sorumluluklarımız kusursuz bir şekilde yerine getiririz.
  • Eşyalarınız eşya sınıflandırılması yaparak taşınır
  • Etik ve ahlak kurallarına önem veririz
  • Eşyalarınız hijyen kurallarına önem verilerek paketlenir
  • İstenilen saatte ve zamanda taşma işini yerin getiririz.
  • Paketlenen eşyalar gerek görülürse asansörlü taşıma sistemimiz ile kısa sürede taşınır.

Evden ve nakliye şirketi araçlarımız eşya taşımak için tasarlanmış geniş ve konforlu araçlardır. Bu sayede eşyalarınız sorunsuz bir şekilde gidecekleri yere kadar taşınır. İşin sonunda hasar tespiti kontrol edilerek, varsa hasarlı ürünlere yönelik rapor hazırlanarak müşterilerimizin mağduriyetini gideririz. Bizi tercih eden kişilere hiçbir şekilde pişmanlık yaşatmayız.

Kusursuz Taşımacılık

Evden eve nakliye şirketi olmak son derece disiplin isteyen önemli bir iştir. Çalışma personelimiz ve taşıma ekibimiz bu alanda disiplinli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu sektörde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Çalışma ayrıntılarımızı web adresimizden en ince ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içerimizde çalışma ofisimizi ziyaret ederek bizimle görüşebilirsiniz. Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak işimizin başında ne dediysek aynı şekilde gerçekleştiriyoruz.  Bize güvenen müşterilerimizin güvenini boşa çıkartmıyoruz.  Sizin dilediğiniz gibi taşımacılık hizmeti vererek işimizi kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle