Evden Eve Nakliyat Şirketi - Kiptaş Nakliyat - 444 0 771

Skip links

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden eve nakliyat şirketi olarak yıllardır en iyi şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ülke geneline yayılan çalışmalarımızın olumlu yorumlarla bize geri dönüşü olmuştur. Evden eve nakliyat şirketi olarak insanları ev taşımacılık sürecinin tüm zorluklarından kurtarıyoruz. Bu alanda bizimle çalışmayı tercih etmiş olan insanlara en iyi şekilde yardımcı olmaktayız.  Taşımacılık hizmetimizi bizim istediğimiz gibi değil müşterilerimizin istediği gibi gerçekleştiriyoruz. Günden güne gelişen teknolojinin son aletlerini kullanarak eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde deforme olmadan taşıyoruz.

En İyi Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden Eve Nakliyat Şirketi seçerken en iyi firmayı seçmek yapılması gereken en önemli konulardan birisidir. Çünkü bu alanda yaşanacak aksilikler maddi ve manevi kayıplara neden olabilir. İnsanlar için maddi ve manevi değerleri olan eşyaları firmamız en iyi şekilde deforme olmadan hasara uğramadan taşınmaktadır.  Nakliyat firması olmanın ayrıcalıklarından biri de işine garanti vererek başlamaktır. Ayrıca vermiş olduğu garantiyi işin sonunda da göz etmektir.

Evden eve nakliyat şirketi olarak garanti ettiğimiz her şeyi işin sonunda da kontrol ediyoruz.  İşimiz bittiğinde hasar tespiti var mı yok mu kontrol ediyoruz.  Varsa hatalarımızı telafi ediyoruz.  Müşteri memnuniyetini arttırmak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.  Çünkü iş talebini arttıran tek şey müşteri memnuniyetinin olmasıdır. Kısaca firma özelliklerimizi sayacak olursak;

  • Firma olarak asansörlü taşıma sistemimiz mevcuttur.
  • Kaskolu ve sigortalı taşımacılık yaparız
  • Ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır
  • En iyi malzemelerle paketleme yaparız
  • Eşya sınıflandırılması yapmaktayız

Evden eve nakliyat şirketi olarak fiyat garantisi ve ödeme seçenekleri konusunda müşterilerimize destek olmaktayız. Bu iş için seçilen araçlarımız son derece konforlu ve geniş araçlardır. Web sayfası hizmetimiz sayesinde saymış olduğumuz tüm ayrıcalıklarımızı görebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Şirketi Olarak Hizmetimiz

Evden eve nakliye şirketi olarak bünyemizde çalışan personellerimiz etik ve ahlak kurallarına uyan profesyonel kişilerdir. Taşıma ekibimiz taşımacılık gününün belirlendiği zaman da verilen adreste tam kadro hazır bir şekilde bulunurlar. Disiplinli ve profesyonel çalışmamız sayesinde eşyalarınız en iyi şekilde hazırlanarak araçlara yerleştirilir. Eşyalarınız araçlarımızda üst üste konmadan istif edilmeden konforlu bir şekilde taşınır. Taşımacılık işinde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız bizimle çalışmak isteyen ve bilgi almak isteyen herkesi çalışma ofisimize bekleriz.

Yazımızı oylayabilirsiniz 🙂