fbpx
Skip links

Ev Taşıma

Ev taşıma nakliyat sektörünün alanlarından bir tanesidir. Günümüzde birçok nedenlerden dolayı evini taşımak isteyen insanlar bu konuda endişe yaşamaktadırlar. Eşyalarının deforme olup yıpranması birçok kişinin bu konuda en çok yaşadığı problemdir. Taşıma ücretinin fazla miktarda olması bu konuda en çok hassas olunan noktadadır. Taşıma firması olarak müşterilerimizin istediği şekilde evinizi taşıyarak sorunsuz bir işe imza atıyoruz. Evden eve taşımacılık planlı ve programlı şekilde devam etmesi gereken önemli bir iştir. İnsanların evi ile birlikte güvenini de taşımayı görevimiz biliyoruz.

En İyi Ev Taşıma Firması

 

En iyi ev taşıma firması olarak amacımız müşterilere hızlı ve güzel bir hizmet sunmaktır. Gelişen teknolojinin son aletlerini kullanarak evinizi sorunsuz bir şekilde planlayarak taşırız.  İşimiz de başta konuştuğumuz her şeyi yerine getirerek iş sonunda da müşterilerimizin memnuniyetini sorguluyoruz.  Firma olarak eşyalarınızı kaskolu ve sigortalı bir şekilde taşıyoruz. En iyi ev taşıma firması olmaktaki çalışma sistemimiz kısaca şöyledir;

  • Taşımacılık işini profesyonel bir şekilde paketleme ve ambalaj yaparak gerçekleştiriyoruz.
  • Etik ve ahlak kurallarına önem veriyoruz.
  • Eşya sınıflandırması yaparak eşyalarınızı en iyi şekilde paketliyoruz.
  • Yüksek katlı ve dar merdivenli apartmanlarda eşyalarınızı asansörlü taşıma sistemimiz ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.
  • Günden güne değişen ve gelişen teknolojinin son aletlerini kullanarak eşyalarınızı taşıyoruz.
  • Ayrıca ev taşıma işinin sonunda eşyaları tek tek kontrol ederek hasar tespiti yapıyoruz.
  • Varsa hasarlı ürünlere ilişkin rapor tutarak sigorta firmasına yönlendiriyoruz

Yani eşyalarınız bizimle güvenle taşınmaktadır vermiş olduğumuz hizmetin ayrıntılarını öğrenmeniz ve sorunsuz bir şekilde ev taşımanız için bizimle iletişime

Ev Taşıma İşinde Sunduğumuz Avantajlar

 

Ev taşıma işinde birçok firmaya nazaran çok fazla avantajlarımız mevcuttur. Öncelikle ev taşımacılık alanında çok iyi derecede referans sahibiyiz.  Ayrıca firma olarak web sitemiz bulunduğu için müşterilerimiz çalışma tekniğimizi ve şeklimizi inceleyerek bizimle iletişime geçebilirler.  Ev taşıma firması olarak sizin istediğiniz şekilde plan yaparak evinizi taşırız.  Taşıma gününün belirlendiği vakitte ve saatte verilen adreste hazır bulunuruz.  Taşıma araçlarımız bu iş için tercih edilen en konforlu ve geniş araçlardır. Bizimle iletişime geçerek ev taşıma işine ait tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle