fbpx
Skip links

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat yapan İstanbul’da bulunan ve her türlü taşımacılık faaliyetlerini yerine getirmekten büyük keyif alan bir ekibe ile uzun zamandır alanında profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Bu konuda uzman kadromuz ile uzun zamandır mesleğimizi en iyi şekilde icra etmeye büyük bir özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin aklına takılabilecek, bizden bekledikleri ve bizim onlardan beklediklerimizi belirtmek de yine bizim görev bilincimizin arasında yer almaktadır.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Nelerdir?

Çatalca evden eve nakliyat konusunda verdiğimiz hizmetler parsiyel taşımacılık ve evden eve nakliyat şeklinde sunduğumuz bir taşımacılık sistemidir. İki hizmetten hangisini almak istediğini açıkça belirleyen müşterilerimize farklı şekilde yardım ederiz. Öncelikle parsiyel taşımacılık hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin endişelerini gidermek amacıyla konuya başlamak daha faydalı olacaktır.

Parsiyel Taşımacılık Hizmeti Nedir?

Çatalca semtinde yaşayan ve evini bir yerden başka bir yere taşımak isteyen müşterilerimiz bazen daha ekonomik bir seçenek olan parsiyel taşımacılık hizmetimizden yararlanmak istemektedir. Bu müşterilerimiz temel eşyalarını kendi araçları ile taşımayı tercih etmekte ve araçlarına sığdıramayacak büyüklükte olan veya herhangi bir sebepten dolayı kendilerince belirledikleri eşyalarını bizim nakliye aracımız aracılığı ile taşımaya karar veren müşterilerimizdir. Bu müşterilerimiz parsiyel taşımacılık konusunda en çok kendi eşyaları ile aracın içinde bulunan diğer müşterilerin eşyalarının birbirine karışmasından endişe duymaktadırlar. Bu konuda eğer yaşadıkları geçmiş tecrübeleri problemler ile doluysa yaşadıkları endişe daha da artmaktadır. Bu hususta alanında profesyonelce çalışan ve oldukça tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızın kesinlikle hiçbir müşterinin eşyasını başka bir müşterinin eşyası ile karıştırmayacağından emin olabilirsiniz. Buna özellikle parsiyel taşımacılık ekibimiz çok dikkat etmektedir.

Çatalca Evden Eve Nakliyat İşlemleri Yürütülürken Neler Yapılır?

Çatalca evden eve nakliyat işlemleri konusunda müşterilerimizin bizden talep edebileceği diğer bir hizmet türü de tek bir araçta tamamen o müşterinin eşyalarının bulunduğu, nakliye denilince ilk akla gelen, evden eve eşya taşıma şeklidir. Bu nakliye şekli diğerine göre daha fazla ödenmesi gereken ancak daha güvende hissettiren ve müşteriye daha az yorucu iş bırakan bir işlem türüdür. Müşterimizin tek yapması gereken tarafımıza taşınacak eşya sayısını açık ve net bir şekilde bildirmek ve onların kutulara konulabilmesi için ayrıştırılmasına yardımcı olmaktır. Diğer bütün işleri ekibimiz halletmektedir. Burada en önemli husus müşterinin taşınacak eşyalar konusunda tamamen dürüst davranması gerektiğidir. Dürüst davranıldığı takdirde işlem daha kısa sürmekte ve şirket elemanlarımız tarafından yapılan ön hazırlıklar bu bildirgeler dikkate alınarak yapılmaktadır. Hem gidilmesi gereken bir sonraki nakliye işinin süresini planlayabilmemiz hem de müşterimizin taşınma işleminin çok pratik ve hızlı gerçekleştirebilmesi açısından bazen ücreti düşürmek için yapılan bu hatayı yapmamanız hem bizim hem de sizin sorun yaşamamanız açısından oldukça önemlidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle