fbpx
Skip links

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Standart Hizmet Prosedürümüz Nedir?

Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sunduğumuz standart hizmet prosedürü, müşterinin en temel eşyaları hesaba katılarak oluşturulan fiyatlandırmadır. Bu prosedür üzerinden temel eşyalarınızın paketlenme sayısı hesaba katılarak kabataslak hem müşterinin kafasında bir fiyat fikri oluşması hem de ekonomik bir işlem yaptığını anlatmak amacıyla oluşturulan bir uygulamadır. Bu hizmetten parsiyel taşımacılık hizmeti alan müşterilerimiz faylanamaz. O müşterilerimiz ile taşınacak eşya sayısına ve büyüklüğüne göre bir fiyatlandırma üzerinden gidilir. Yani, Bahçeşehir evden eve nakliyat konusunda eşyalarını bize emanet etmek isteyen bir müşteri kesinlikle eşyalarının tamamını açık bir şekilde belirtmeli ve taşınacak miktarın koli sayısı üzerinden iş yapmak zorunda olduğumuzun farkında olmalarını belirtmek isteriz.

Aksi takdirde daha az kolileme işlemi yapılır ve taşıma günü geldiğinde bazı eşyaları yerleştirmede ve indirmede problemler yaşanabilir. Bunların önüne geçmek hem işlemi daha hızlı hale getirir hem de müşterinin taşınan eşyaların nakliye aracına bindirme ve araçtan indirme sırasında başlarına gelebilecek hasarların önlenmesini sağlar.

Bir nakliye şirketine nasıl güvenebilirsiniz?

Nakliyat konusunda çalışan bütün firmaların eşyalara aynı özenle yaklaşmadığına mutlaka şahit olmuşsunuzdur. Bu durum bir kere herhangi bir nakliye firması ile evden eve nakliyat hizmeti alan kişilerin daha sonrasında olaya korkarak yaklaşmaları ile sonuçlanabilir. Bu yüzden sunduğumuz hizmetleri sunmak ve müşterilerimizin endişelerini azaltmak adına yapılan bütün aşamaları açıklamak oldukça önemli bir konudur.

Öncelikle Bahçeşehir evden eve nakliyat konusunda Bahçeşehir’de yaşayan bu semt veya başka bir semte herhangi bir nedenden dolayı evini taşımak isteyen müşterilerimizin bizlere güvenebileceğini ve nakliye işleminin her aşamasında yaşanabilecek bütün olumsuz durumların farkında olduğumuzu ve buna göre davrandığımızı bilmelerini istemekteyiz.

Evden eve nakliyat konusunda bahsedilmesi gereken ilk şey eşyalarınızı bizden alınan hizmet boyunca ne kadar özenle koruduğumuz ve tıpkı kendi eşyamızmış gibi nasıl koruduğumuzdur. Taşımacılık işlemleri boyunca kırılacak, çizilecek herhangi bir eşyanızın başına gelebilecek zararı en aza indirgemek adına birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın oldukça dikkatli davrandıklarını bilmeniz çok önemlidir.

Bunun dışında Bahçeşehir evden eve nakliyat hususunda eşyalar trafiğe çıktığı süreçte kesinlikle eşyalara zarar verebilecek bir hızda davranılmaz. Zaten eşyalar nakliye aracının içine istiflenirken trafikte yaşanabilecek kasis geçişleri vb. durumlar göz önünde bulundurularak ekip arkadaşlarımız tarafından büyük bir özen ile yerleştirilir.

Sözleşme Yapmanın Faydaları Nedir?

Şirketimize evden eve nakliyat işlemleri için başvuru yapan herhangi bir müşterimiz bizden nakliye sözleşmesi talep edebilir. Bu hususa Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz de dahildir. Nakliye işlemi sırasında eşyalarınız nakliye aracına bindirilirken ve indirilirken kesinlikle hiçbir eşyanıza bilerek ve isteyerek zarar verilmeyeceği ve eşyalarınızın kaybedilmeyeceği konusunda sizlere güvence sağladığımız bu değerli kağıdı tarafımızdan talep edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle