fbpx
Skip links

Altımermer Evden Eve Nakliyat

Altımermer Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık sektöründe hizmet veren Altımermer Evden Eve Nakliyat, Kiptaş Nakliyat uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile artık her zamankinden daha kolay ev daha zahmetsiz.

Altımermer Evden Eve Nakliyat firması olarak, uzun yıllardır evden eve nakliye sektöründe profesyonel şehir içi, şehirler arası eşya taşımacılığı hizmeti veren ev, ofis, işyeri, fabrika, piyano, fuar taşıma firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli fazla olan profesyonel nakliyat firmasıdır.

Evden eve nakliyat hizmetleri çerçevesinde alanımızda, yaptığımız işte kendimize güvenimiz tam. Sizleri bu güvenin bir parçası olmak için yanımızda görmek isteriz.

Şehirlerarası veya şehir içinde taşıma yapan Altımermer evden eve nakliye çalışanları eşyaların
taşınması esnasında her bireye özel alan bırakmaktadır. Nakliye aracının içerisini özenle kategorize
etmektedir. Ayrıca eşyalarınızı sigortalamaktadır. Bu sayede yaşayabileceğiniz tüm olası olumsuz
durumların taşınma öncesinde önüne geçilmiş olunur.

Müşteri memnuniyetine dayalı sorunsuz hizmetin adresi olan Kiptaş nakliyat, müşteri memnuniyetini firma ilkesi olarak benimsemiştir. Gönül rahatlığıyla evden eve nakliye için bizi tercih edebilirsiniz.

Taşıma aracı olarak kullandığımız Kamyon ve Kamyonet araçlarımız ile tüm eşyalarınızı taşımaktayız.Araçlarımızın içlerinde ayrılmış özel bölmeler bulunmaktadır. Kiptaş evden eve nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Altımermer evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için internet üzerinde yorumlara bakabilirsiniz. Anlaştığınız firmanın fiyat aralığını başka firmalardan fiyat alarak ayarlamanızda fayda vardır. Fiyatlandırma firmanın büyüklüğüne göre değil, taşınılacak eşyaların hacmine ve uzaklık mesafesine göre ayarlanmaktadır.

Altımermer evden eve taşımacılık işlemi yaptırmak istiyorsanız araştırdığınız firmanın çalışanlarının uzun süreli olup olmadığı hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Neden Evden Eve Nakliyat?

• Bu tür bir hizmetten yararlanan kişinin eşya sayısına göre ve işin aciliyete uygun sayıda kişi işlemde görevlendirilmektedir.
• İşlem şehir içinde bireysel olarak yapmaya kalkışıldığında bütün bir gün ve hatta bazen iki gün kadar zaman alabilmektedir. Ancak Kartal evden eve nakliyatta bu işlem birkaç saat içerisinde halledilmektedir.
• Müşterilerin paketleme ve demontaj konularını bile nakliye çalışanlarına emanet ederek daha hızlı sonuç alma imkanı vardır.
• Sigortalama yapıldığından kişinin eşyalarına gelebilecek herhangi bir hasarda mağdur kalmamasına olanak tanır.
• Ekonomik yapıda ve her bütçeye göre ayarlanabilir olduğundan kişinin kendi imkanlarını kullanarak yapılan taşıma işlemine göre daha cep dostu olabilir.
• Büyük eşyaları taşırken uygun taşıma tekniklerini müşteriler bilmediğinden bel, boyun gibi bölgelerine zarar verebilirler. Ancak nakliye firması çalışanları bu işlemleri tekniğine göre uyguladıkları için daha kolayca ve eşyaya zarar vermeden, kendi sağlıklarına da zarar verebilecek herhangi bir uygulamadan kaçınarak taşıma işlemini gerçekleştirirler.

Altımermer evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak için müşterilerin nakliyat firmasına telefon, e-posta gibi yollarla ulaşması gerekmektedir. Ancak bu iletişim ağlarından bu işlem için en sağlıklı olanının telefon görüşmesi olduğunu söyleyebiliriz.

Evinizin eşyalarını herhangi bir sebepten dolayı bulunduğunuz konuttan başka bir konuta taşımak istiyorsanız, önceliğiniz işlemi yaptırmak istediğiniz bölgede çalışan firmalara başvurmak olsun. Yani, Altımermer’de ikamet ediyorsanız veya yakın semtlerde iseniz İstanbul’un her semtinde hizmet veren firmamız tam size göre.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz, taşıma personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kiptaş nakliyat, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alabileceğiniz başlıca firmaları arasında yer almaktadır. Uzun yıllar boyunca nakliyat sektöründe varlığını sürdüren firmamız, geçen zaman içerisinde edinmiş olduğu tecrübeyi üst düzey profesyonellikle birleştirerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tuttuğumuz bu mesleğe verdiğimiz değer çok büyüktür. Sadece mesleğimize değil çalışanlarımıza ve müşterilerimize de daima maksimum düzeyde değer verir eşyalarına o değerle özenli davranırız. Profesyonel paketleme ve taşımacılık hizmeti ile size evden eve nakliyatın aslında çok önemli ve özen gösterilince çok kolaylaşan bir iş olduğunu kanıtlayabiliriz.

Bu da fiyatlar konusunda esnek olduğumuzu ve her bütçeye göre ayarlanabildiğini göstermektedir. Konfor bakımından veya ekonomi bakımından her bütçeye uygun fiyatlandırmalar sunarız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle