fbpx
Skip links

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar evden eve nakliyat sayesinde taşımacılık konusunda herhangi bir problem yaşamadan dilediğiniz adresten belirttiğiniz diğer adrese eşyalarınızın taşımacılığı yapılmaktadır.

Taşınma sırasında herhangi bir problem yaşanmaması adına teknolojinin el verdiği tüm imkanlar kullanılmaktadır. Örneğin, nakliyat kamyonlarından eşyalar üst katlara taşınırken özel bir asansör sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede eski zamanlarda olduğu gibi merdiven çıkma sırasında tavana eşyalarınızın değmesi, sağa sola çarpması ve dönüşlerde hasar alması artık söz konusu bile değildir.

Evden eve nakliye işlemleri sırasında sıklıkla yaşanılan bir başka problem de eşyaların yüklenmesi esnasında meydana gelmektedir. Eşyaları sert bir şekilde vurarak istiflememek ve kamyonun trafiğe çıkarken eşyaların içeride sarsılmasını önlemek gerekmektedir.

Yani, eşyaları nakliye aracına yüklerken aralarda kalan boşluklara dikkat edilmesi gerekmektedir. Adalar evden eve nakliyat yapan firmamız da bu duruma özenle dikkat eden çalışanlar ile birlikte iş yapmaktadır.

Evden eve nakliye işlemleri yapan firmamızda özenle seçtiğimiz profesyonel çalışanlarımız:

• Eşyaları yüklerken hasar almamasına
• Yükleme esnasında mesafe kontrolleri yaparak trafik sırasında herhangi bir hasar almamalarına
• Kırılacak eşyaların doğru şekilde paketlenmesine ve korunmasına
• Eşyaları eve indirme esnasında herhangi bir hasar almamalarına
• Eşyaların gitmesi gereken odaların sırasına
• Eşyaların büyüklüğünün oranına göre taşınmasına

Büyük bir özenle dikkat etmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Asansörlü Taşıma Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Evden eve nakliyatta çevreyi rahatsız etmeden taşımacılık işlemini tamamlamanın en iyi yolu olan asansörlü taşıma hizmeti son teknolojinin bize sunduğu bir taşımacılık türüdür.

Birçok binada üst katlara eşya taşımak ciddi anlamda zorlayıcı bir işlemdir. Bu hem eşya sahibini hem bina sahibini tedirgin edebilir.

Eşyanın taşınması sırasında tek zarar görebilecek şey taşınan kişinin eşyaları değil, aynı zamanda da binanın içerisindeki duvar boyası, duvar kağıtları, korkuluklar, kapı kenarları ve asansördür.

Bina içerisindeki asansörleri uzun süre meşgul etmek apartman sakinlerini rahatsız edilir. Aynı zamanda da asansördeki yük kapasitesinden dolayı ve sürekli olarak çalıştırmaktan dolayı zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle:

• Apartmanın iç kısmına zarar vermemek
• Apartman sakinlerini rahatsız etmemek
• Eşyalara zarar vermemek
• Binanın içinde herhangi bir noktaya zarar vermemek adına üst katlara taşınmak istenildiğinde veya üst katlardan başka bir yere taşınılmak istenildiğinde asansörlü taşıma hizmetinden yararlanmak ciddi anlamda avantaj sağlamaktadır.

Asansörlü taşımacılık hizmetinin Adalar evden eve nakliyat konusunda sağlayabildiği bir başka avantaj da hızdır. İşlemi sırasında birden fazla eşya kısa sürede üst kata doğru gönderilir.

İşlem sırasında nakliye çalışanları iki ayrı ekibe ayrılırlar. Bir grup çalışan aşağıdan yükleme bir grup çalışan da yukarıdan indirme işlemini gerçekleştirir. Bu sayede oldukça kısa zamanda taşınma işlemi son bulmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez verilerini kullanır.
İncele
Sürükle