Nakliyat Aracı Kiralama - Kiptaş Nakliyat - 444 0 771

Skip links

Nakliyat Aracı Kiralama

Nakliyat Aracı Kiralama

Esenler evden eve nakliyat, Beşiktaş evden eve nakliyat gibi İstanbul’un daha birçok semti dahil olmak üzere; ülkenin 81 ilinde evden eve taşımacılıkta;

 • Güven
 • Hız
 • Pratiklik
 • Eşyaların korunması
 • Ekonomik veya lüks seçenekler
 • Paketleme
 • Parsiyel eşya taşıma
 • Ofis taşıma
 • Sigortalı taşıma
 • Antika eşyaları özel korunaklı taşıma
 • Nakliyat aracı kiralama
 • gibi daha aklınıza gelebilecek tüm nakliyat hizmetlerini sunmaktayız.

Nakliye işlemlerinde bazı bireyler için zamanlama ve planlama oldukça önemlidir. Daha çok ekonomik sıkıntı çekmeyen, en konforlu ve güvenilir şekilde kendi eşyasını kendisi taşımak isteyen bireyler nakliye aracı kiralama seçeneğinden yararlanabilir.

Araç kiralamada bir önemli husus ehliyet türlerinden nakliye kamyonuna uygun olan ehliyetin aracı kullanacak olan bireyde bulunması gereklidir. Aksi halde birey;

 • Trafikte tehlike yaratabilir.
 • Kendi canını ve taşıdığı mallarını tehlikeye atabilir.
 • Başka bireylerin can güvenliğini tehlikeye atabilir.

Bu nedenle kesinlikle kamyonlar için uygun araç ehliyetine sahip olmayan bireylerin her ne kadar iyi araba kullanıyor olursa olsun bu işlemden yararlanması doğru olmayacaktır. Şirketimiz de politikası gereği buna karşıdır.

Hangi Aracı Tercih Etmeliyim?

Hangi aracı tercih etmeliyim, aracın hacmini ve büyüklüğünü nasıl belirleyebilirim, tarzında endişeleriniz olabilir.

Araç seçimi yaparken önemli olan eşyalarınızın ne kadar çok olduğu ya da büyüklükleridir. Birkaç eşyanızın boy ölçüsünü alabilirsiniz.

Örneğin, çift kapılı oldukça geniş buzdolabınız olabilir, birkaç tane büyük dolaplarınız olabilir. Bu durumda geniş ve büyük bir nakliye aracı kiralamanız gerekecektir.

Başka bir bireyin de ofis eşyalarını taşıması gerekiyordur. Tek bir dolap, tek bir masa, mini buzdolabı gibi oldukça az eşyası vardır. Ancak nakliye aracı dışında; her ne kadar az eşya da olsa trafiğe bu eşyaların çıkması mümkün değildir. Bu gibi durumlarda da daha minimal nakliye araçları tercih edilmelidir.

Bu konuda ve başka merak ettiğiniz her konuda firma çalışanlarımız size 7 / 24 danışma hizmeti sunarlar.

Merak ettiklerinizi, endişelerinizi veya aklınıza takılan en ufak noktayı bile bizden yardım alarak uzun yıllar edindiğimiz tecrübemiz ile çözüme ulaştırabilirsiniz.

Nakliye Aracı Kiralama ‘nın Avantajları Nelerdir?

Nakliye aracı kiralama işi diğer taşımacılık işlemleri ile kıyaslandığında daha kişiye özel bir alan yaratır. Daha çok bu özelliği nedeni ile tercih edilmektedir.

Nakliye aracı kiralama ‘nın diğer avantajları nelerdir?

 • Nakliye aracı kiralandığında zamanlama tamamen müşteriye aittir. Ancak elbette belirli kısıtlamalar vardır. Her ne kadar saatlik ücret alınsa da teslim saati müşteri tarafından ne şekilde belirtilmiş ise o zaman araç teslim edilmelidir. Çünkü firma o saate başka bir bireye aracı vermek üzere randevu ayarlamış olabilir. Bu durumda hem diğer müşteri hem de şirketin mağdur olmaması adına gerekli hassasiyet gösterilmelidir.
 • Nakliye aracı kiralamanın avantajlarından biri tüm işlemi kendiniz ya da aileniz ile birlikte yapabilme fırsatınızın olmasıdır. Araca eşyaları kendi düzeninize göre yükleyebilirsiniz. Kendi düzeniniz ile özel paketleme yapabilirsiniz. Elbette bu konuda nakliye çalışanları her gün bu işi yaptıklarından daha tecrübeli davranacaktır ama içiniz daha rahat eder.
 • Nakliye aracı kiralamanın başka bir avantajı da kendinizi daha güvende hissetmeniz olabilir. Özellikle değerli eşyalarınız çok ise bunları araçtan ayrı bir yerde kendi imkanlarınız ile taşımak zorunda kalmazsınız. Örneğin, bir para kasanız olabilir; içerisinde altınlarınız olabilir. Tabii ki hiçbir zaman sizin bir su bardağınızdan en değerli altınlarınıza kadar hiçbir eşya çalışanlar tarafından alıkonulamaz. Ancak siz kendinizi daha güvende ve daha konforlu hissedersiniz.
 • Adres beyanı ile vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız. Şoföre taşıma ile ilgili nereye gitmesi gerektiğini tarif etmenize gerek yoktur. Bazı zamanlarda ve bazı mahallelerde adresleri bulmak uzun vakit alabilir. Ancak kendiniz bizzat nereye gideceğinizi bildiğinizden herhangi bir problem olmayacaktır.
 • Hem evden eve nakliyat hizmetinden yararlanırken hem de nakliye aracı kiraladığınızda eşyalarınızın trafikteki korunaklığına önemle dikkat edilir. Trafik sıkışıklığı, yolda yer alan kasisler eşyaların sarsılmasına neden olabilir. Bu nedenle nakliye aracı kiralamak eğer yolların yapısına hakimseniz bu işlemi şirkete bırakmaktan daha korunaklı olabilir. Ancak yola hakim değilseniz; zaten yola ilk defa gidecek olan şoförlerimiz gerekli yavaşlığı koruyarak hız yapmaktadır. Bu nedenle evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyebilirsiniz.

Evden eve nakliyat konusunda daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilmek için Sarıyer evden eve nakliyat adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Liftli Nakliye Aracı Kiralama

Liftli nakliye aracı kiralama işleminde nakliye kamyonunun arka tarafında hidrolik sisteme sahip montajlanmış bir yük indirme – bindirme aracı yer alır.

Bu sayede oldukça hızlı bir şekilde ve herhangi bir efor harcamaya gerek duymadan eşyalarınızı taşıma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yük kaldırma kapasitesi kiralanan litfli nakliye aracının boyutu ile doğru orantılı şekilde değişiklik göstermektedir. Bu nedenle eşyaların büyüklüğüne dikkat ederek araç seçimini doğru şekilde yapmalısınız.

Bu araçlarda arka kapak kısmından ya da yan kapak kısımlarından eşyaları yükleme imkanınız vardır. Aklınıza gelebilecek her türlü pratiklik sağlanmıştır.

Bu uygulama sayesinde eşyalarınızı taşırken ciddi anlamda zamandan, efordan ve hızdan tasarruf sağlarsınız. Bu şekilde eşyalarınızı oldukça kısa bir sürede yeni adresinize ulaştırarak aynı gün eşyalarınızı da yerleştirerek evin düzenini sağlayabilirsiniz.

1 gün içerisinde tüm taşımacılık işlemlerinizi tamamlamış olursunuz ve geriye yeni evinizin tadını çıkarmaktan başka bir şey kalmaz.

Nakliye Aracı Kiralama mı Evden Eve Nakliyat Hizmeti mi Daha Ekonomik?

Bireylerin bu konuda en çok akıllarına takılan sorulardan biri de nakliye aracı kiralamak mı evden eve nakliyat hizmeti mi daha ekonomik bir seçenek, şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Nakliye aracı kiralamak daha ekonomiktir. Ancak evden eve nakliyat hizmeti ile aralarında uçurum tarzı bir farklılık yoktur. Birinde alınan hizmetler daha genişken birinde konfor alanınızı korumuş olursunuz.

Bu nedenle seçim yaparken fiyatlardan ziyade diğer unsurları düşünmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Çünkü aralarında önceden de belirttiğimiz gibi ciddi bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Ama tabii, nakliye aracı kiralamak ve tüm işlemleri kendinizin yapması daha ekonomiktir.

Ehliyet konusunda sıkıntınız varsa bir de şoför size yardımcı olabilir. Diğer tüm işlemleri kendiniz halledebilirsiniz. Bu şekilde de araç kiralamanız mümkündür. Bu sayede de yine pratik bir şekilde yeni adresinize taşınabilirsiniz.