Van Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe rakipleri arasından sıyrılarak ilk sıraya yerleşen Kiptaş Evden Eve Nakliyat firması olarak Van’da ve ilçelerinde de sizlere hizmet vermekten mutluyuz.

Evden eve nakliyat hizmetlerinin parsiyal taşımacılık, ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı gibi diğer çeşitli kollarında da kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden çalışmalarına devem eden  Kiptaş Evden Eve Nakliyat firması olarak size özel çözümler sunuyoruz.

Evden eve nakliyat deyince akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başaran ve ülkenin en yaygın hizmet ağına sahip Kiptaş Evden Eve Nakliyat firmamızla, taşınacak neyiniz varsa sizin yerinize istediğiniz yere biz taşıyoruz, size sadece bizimle iletişime geçmek kalıyor.

Van Gölü, Van Kedisi, otlu peyniri ve Van Gölü’nün içindeki Akdamar Adası üzerine kurulmuş olan Akdamar Kilisesi  ile ünlü olan Doğu Anadolu Bölgemizin en güzel kentlerinden biri olan Van şehri, Van Gölü Canavarı efsanesiyle de bir döneme damgasını vurmuş bir şehrimizdir.

Van gölü çevresine konuşlanmış yerleşimi, bu göle akan akarsular ve dolayısıyla verimli topraklar oluşu toprakları oldukça etkilemiştir.

Urartulardan kalma bir şehir olma özelliğini bugün de kent merkezinde ve çevresinde çok rahat gözlemlenebilecek kalıntılarla da korumaktadır.

Şehir ekonomik anlamda genel olarak tarım ve hayvancılık, madencilik, sanayi ve ticaret gibi sektörlerle anılıyor olsa da; il geneli tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır.

Ülkenin geneline yayılmış olan yeraltı kaynakları, Van’da pomza taşı ve mermer yoğunluğu ile dikkat çekmektedir. 

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.