Siz paketleyin biz taşıyalım

Profesyonel evden eve nakliye konusunda yılların deneyiminin siz müşterilerimizin memnuniyetiyle ödüllendirdiği Kiptaş Evden Eve Nakliyat Firmamızda sizler için her türlü kolaylığı düşünmek de sadece bizim işimizdir.

Kaliteli hizmet anlayışımız ve işinde uzman profesyonel personelimizin sizlere  sunduğu hizmetlerden biri de Paket -1 olarak adlandırdığımız taşıma sistemidir.

Eğer Kiptaş evden eve nakliyat firmamızın sadece nakliye imkanından faydalanmak isterseniz  bu sistem tam size göredir.

Evinizdeki ve / veya ofisinizdeki her türlü eşyayı kendiniz toparlayıp paketlemiş, beyaz eşya, mobilya ve benzeri kurulup sökülmesi muhtemel her türlü eşyanızı kendi imkanlarınızla demonte etmiş ve nakliyeye hazır hale getirmişseniz; güvenli taşıma hizmetiyle Kiptaş evden eve nakliyat firması Paket-1 ile yanınızda olacaktır.

 

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.