Sivas Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörünün bir ülkede ne kadar yaygın olduğuna bakarak ne kadar yetkin olduğunu anlayabilirsiniz.

Kiptaş Evden Eve Nakliyat firması olarak tamamen profesyonel ve kadrolu personelimiz, en son sistemle güncellenmiş donanımlarımız, ihtiyacınıza uygun kapalı kasa nakliye araçlarımızla Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürmeye devam ediyoruz.

Evden eve nakliyatta sadece şehir içi taşımacılıkta değil şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde de kalitemizi konuşturuyoruz.

Her ne kadar iç Anadolu bölgemiz sınırları içerisinde yer alsa da aslında Sivas İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinin kesiştiği noktadadır.

Sivas içinde bulunduğu bu jeopolitik konum nedeniyle iklimi olduğu kadar, yeme içme, halk kültürü hatta folklor unsurlarına kadar bu kesişmenin izlerini bünyesinde taşır.

Sivas, kangal köpeği ile dünya çapında nam salmış bir ilimizdir. Kangal köpeklerinin diğer köpeklere nazaran genetik olarak mükemmele yakın bir oluşuma sahip olması ve üstelik Sivas Kangal köpeklerinin eğitimlerinin daha kolay olması Sivas kangal köpeklerini tercih edilir kılmaktadır. Bugün halihazırda Sivas Kangal köpekleri üretme çiftlikleri bulunmaktadır ve gelen talepler doğrultusunda yurt dışına ihraçları sağlanmaktadır.

Sivas sadece Kangal köpeği ile değil bıçakları ile de ünlüdür. Sivas ilinde demir ve demircilikle ilgili sanayinin oldukça gelişmiş olması Sivas bıçağının bir marka haline gelmesinde önemli bir rol üstlenmektedir.

Ülkemizin enerji sağlayan termik ve hidroelektrik santrallerinin en önemli olanlarının Sivas ilinde bulunmaktadır ve büyük ölçüde ülkemizin enerji gereksinimini sağlamaktadır.

Yer altı kaynakları açısından oldukça zengin olan Türkiye’nin pek çok yerinde bulunabilen bu yer altı kaynaklarından biri olan linyit Sivas’ta da çıkarılmakta ve yine Sivas’ta bulunan ülkenin en büyük linyit işletmesinde işlenmektedir. 

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.