Sigortalı Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve nakliyat sistemiyle taşınanların sadece eşyalarınız olduğunu mu sanıyorsunuz?

Kiminizin hayalleri, kiminizin hayatı, kiminizin ekmek parası, kiminizin de anıları…

Belki yeni evlenecek bir çiftin hevesle aldığı mobilyalar; belki artık kişilikleri olduğuna inandığınız ve eşya olmaktan çoktan çıkmış, sizinle bütünleşmiş, hayatınızın vazgeçilmezleri; belki gününüzün büyük bir zaman dilimini geçirdiğiniz iş yerinizin özenle korunması gereken bir parçası, belki de rahmetli babaannenizden yadigâr antika bir gümüşlük…   

Ne olursa olsun, her bir parça sadece size özel…

Bu denli değerli varlıklarınızın bir yerden başka bir yere naklini sağlamak zorunda kaldığınızda ilk aklınıza gelen, herhangi bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşmak oluyor da; sigorta prosedürü hiç aklınıza gelmiyor değil mi?

Sonra eşyalarınızın gördüğü zarar ziyanla oturup kalıyorsunuz ne yazık ki…

Evden eve nakliyat sektöründe tercih edeceğiniz firmanın köklü bir kuruluş olmasına önem gösterirseniz, kalite, özen, güvenilirlik ve zarar tazmini faktörleri de peşi sıra kendiliğinden hallolmuş olacaktır.

Yılların tecrübesi ile kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından vazgeçmeden hareket eden Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak; el sıkıştığımız andan itibaren güvencemiz altına alınan eşyalarınızın SİGORTALI TAŞIMACILIK ayrıcalığı ile garantilendiğini biliyor olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

İşinde uzman profesyonel ekibimiz tarafından, uygun ambalajlama elemanlarıyla paketlenen eşyalarınız, cinsine göre diğer uygun eşyalarla beraber istiflenerek, güneş, yağmur, rüzgâr v.b. olumsuz etki bırakabilecek dış etkenlerden tamamıyla izole edilmiş kapalı kasa araçlarla gideceği yere sıfır hasarla ulaştırılır.

Firmamızla yaptığınız sözleşme esnasında sigorta sözleşmenizi de yaptınız demektir. Ancak maddi ya da manevi değeri sizin için çok fazla olan özel parçalarınız için ayrıca EK SİGORTA da isteyebilirsiniz.

Taşınma esnasında olması muhtemel en ufak bir hasar bile tespitinden hemen sonra tutulacak raporla resmiyet kazanmış olur ve tazmini firmamızca anında sağlanır.

Ancak şöyle bir ayrıntıyı da atlamamanız gerekir ki; sigorta, sadece Kiptaş evden eve nakliyat firmasının paketleyip istiflediği sırada ya da Kiptaş evden eve nakliyat araçlarıyla transfer işlemi gerçekleştiği esnada, tarafımızdan meydana gelmesi muhtemel zararları kapsar. 

Kendi imkanlarınızla toplayıp paketlediğiniz ve istiflediğiniz eşyalarınız sigorta kapsamı dışındadır, yani sizin sorumluluğunuzdadır. 

Sigortalı taşımacılık gibi bir ayrıcalığınız varken, eşyalarınızı ve sinirlerinizi amatör insanlara emanet etmeyin.

Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak; size ve size ait olanlara saygı duyuyoruz.

 

 

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.