Nedir bu sigortalı taşımacılık?

Evden eve nakliyat, ister şehir içi evden eve nakliyat olsun, ister şehirlerarası evden eve nakliyat olsun, sigortalı olmak zorundadır. Evden eve nakliyat firmalarının evden eve nakliyat hizmetinizi karşılarken sigortalı evden eve nakliyat yapıp yapmadığı konusunda ön bilgi almak yapmanız gereken ilk şey olmalı.

Mal canın yongasıdır demiş atalarımız. İstenmeyen bir şekilde zarar görmüş ufacık bir eşyanız bile canınızı sıkmaya yeterlidir.

Tercih ettiğiniz evden eve nakliyat firmanızın taşımacılık prensipleri hakkında bilgi edinmelisiniz. Profesyonel ekip tarafından uygun ambalajlama elemanları, uygun istifleme ve uygun nakliye ile sağlanan bir transfer işlemi sonucunda zaten eşyalarınızın zarar görmesi mümkün olmasa bile siz yine de eşyalarınızın değeri kadar sigortalı olarak taşınıyor olmasına dikkat ediniz.

Eğer verdikleri zararı tazmin edemeyen bir firmayla çalışacaksanız astarı yüzünden daha da pahalıya gelebilir söylemedi demeyin.

Ayrıca evinizde sizin için manevi değeri ya da maddi değeri yüksek eşyalarınız da varsa onlar için ayrıca ek sigorta yaptırabileceğinizi de unutmayın.

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.