Nasıl bir sıra takip edeceğim?

İlk önce evden eve nakliyat firmasını arayıp eşyanızın ve evinizin konumunu belirttiğiniz bir görüşme ya da dilerseniz bir ekspertiz eşliğinde tutulacak rapor sonucunda taşınma günü ve saati üzerinde kesin bir karara varılmalıdır.

Kararlaştırılan tarihten önce sizin evinizde yapmanız gereken özel eşyalarınızı, evde bulundurduğunuz ziynet eşyalarınızı ve zarar görmesinden endişe duyduğunuz sizin için değerli eşyalarınızı özel olarak paketlemek, valizlere yerleştirmek olmalıdır. Buzdolabınızda ve özellikle dondurucuda bulunan gıda ve içeceklerinizi de cihazlarınızın sağlığı için boşaltmanız ya da taşınmadan önce tüketmeniz faydalı olacaktır.

Taşınma gününden bir gün önce evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçerek işleminizi teyit ettirmeniz de unutulmaması gereken önemli bir detaydır. Taşınma gününde eve gelen toplayıcı ekip, eşyalarınızın güvenli bir şekilde naklinin sağlanması için gerekli ambalajlama elemanlarını da yanlarında getirmiş olmalıdır. Tüm eşyalarınızın cinslerine göre ambalajlanıp yine cinslerine göre nakliyeyi gerçekleştirecek araçta istiflenmesinden sonra yeni mekanınıza yol almaya hazırsınız demektir. Ancak nakil aracının da kapalı kasa ve iç aksamının da nakliyeye uygun bir şekilde modifiye edilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Mekanların konumlarına göre asansör, lift gibi yardımcı teknik araçların taşınmanıza yardımcı olabileceğini unutmayın. Taşınma öncesinde firmanızla yaptığınız anlaşma içerisinde söz konusu gereksinimleri de özellikle belirtin.

Son olarak, tüm eşyalarınızın sigortalı taşınıyor olması son derece önemlidir. Lütfen firmanızla bu detayı da bütün ayrıntılarıyla görüşünüz.

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.