Konak Evden Eve Nakliyat

İzmir’de de hizmet veren evden eve nakliyat firmamız Kiptaş olarak; tüm ilçelerde kusursuz bir şekilde yerine getirdiğimiz nakliye hizmetini Türkiye’nin bu üçüncü büyük kentinin Konak ilçesinde yoğun bir şekilde bulunan iş merkezleri, mağazalar ve bankalar gibi sosyal yapıların da taşınması konusunda titizlikle yerine getiriyoruz.

İzmir’in kalbi niteliğine sahip olan Konak ilçesi bir bakıma ülkemizin dışa açılan önemli ihracat merkezlerinden biri olma ayrıcalığını da elinde bulundurmaktadır.

İzmir Limanının yanı sıra, İzmir Enternasyonel Fuarı da diğer bir uluslararası bağlantı noktasıdır. Türkiye ile diğer ülkeler arasında hinterland bağlantısı kuran Alsancak Limanından tütün, üzüm, kuru incir, tekstil gibi gıda ve ürünler, bazı dönemlerde de Arap ülkelerinden gelen gemilerle değişik türde emtia ve mal satılmaktadır.

Konak İlçesi İzmir’in  kültür, sanat ve eğlence merkezi olması nedeniyle kara, deniz, hava ve demiryolu ile gelen yerli ve yabancı tüm turistlerin de uğrak yeri durumundadır.



Kınık Evden Eve Nakliyat

İstanbul, Ankara, İzmir  ve ilçelerinde evden eve nakliyatta çözüm ortağınız olarak Kiptaş evden eve nakliyat firmamızı seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğinizi bizimle taşındıktan sonra bir kez daha anlayacaksınız.

İzmir’in en eski yerleşim birimlerinden biri olan ve ismini Oğuz Türkleri' nin Bozoklar kolunun Kınık Boyu'ndan alan ilçe, Roma İmparatorluğuna kadar uzanan tarihi bir geçmişe sahiptir. 

Bu şirin ilçede yer alan geniş ve verimli ormanlık araziler, ova ve düzlüklerde geniş tarım arazileri ve mer’aları bulunmaktadır.

Tamamen bir doğa harikası olan Kınık ilçesi, doğal ve tarihi güzellikleri ile içinde yaşayanlara sağlık ve huzur dolu bir yaşam vaad etmektedir



Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat

Kemalpaşa’da da evden eve nakliyat söz konusu olduğunda aklınıza gelecek tek tercih olmaktan gurur duyuyoruz.

Son dönemlerde kirazı ile ünlenen ilçenin kurulduğu tarih kesin olarak bilinmemekle beraber tahminen M.Ö. 13. Yüzyıla kadar dayandığı düşünülmektedir.

İlk çağlardan beri bilhassa yazlık yerleşim yeri olarak kullanıldığı bilinir. Kemalpaşa İzmir’e yakınlığı ile en kolay ulaşılabilen ilçelerinden biridir.

Dağları ve ormanları ile yemyeşil alanlara sahip ilçe organik tarıma elverişli toprakları ve tertemiz havasıyla  büyüleyen bir atmosfere sahiptir.

Son dönemlerde turizm sektöründe atağa geçen ilçe İzmir’in diğer sahil ilçelerine karşı güçlü bir rakip olacağa benziyor. 



Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Kendinizi her yerde görebileceğiniz 35,5 simgesi ile İzmir’in içinde ancak İzmir’den çok farklı bir yerde hissedeceğiniz güzide ilçelerden biri olan Karşıyaka’da evden eve nakliyat sektöründe her türlü taşımacılık ihtiyacınızda Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak sizlerleyiz.

Karşıyaka ilçesi, şehir merkezinin oldukça büyük bir bölümünü oluşturması nedeniyle; İzmir’in eğitim, sağlık, kültürel yapısıyla tamamen özdeşleşmiştir.

İl düzeyinde bir yerleşim merkezi niteliğindeki ilçede tarımsal faaliyetler yok denecek kadar azdır. Çevre ilçelerden alış-veriş amacıyla gelen müşteriler, Karşıyaka Çarşısı’nı canlı bir ticaret merkezi haline getirmiştir.

Karşıyaka ilçesine bağlı Bostanlı semti de il ve ilçe merkezine oranla oldukça fazla talep gören yerleşim merkezidir. Karşıyaka ve Bostanlı’ya ulaşım kara yoluyla sağlandığı gibi genelde deniz ulaşımı tercih edilmektedir.

3000 yıllık Tepekule Harabeleri ile Frigya Kralı Tantalos’un Mezarı gibi tarihi kalıntıların yanı sıra, Zübeyde Hanım’ın mezarı, Karagöl Ormaniçi Dinlenme tesisleri de Karşıyaka ilçesinde bulunmaktadır.



Karaburun Evden Eve Nakliyat

Karaburun'da evden eve nakliyat hizmetlerimizi Türkiye'nin diğer illerinde olduğu gibi hızlı ve güvenli hizmet anlayışımızla sizler için sunuyoruz.
 

İlçe dağlık bir araziye sahip olduğu için tarıma elverişli arazi oldukça azdır.

Karaburun konumu itibarı ile çok değerli bir merkez durumundadır.Bölgede yaklaşık 200’ün üzerinde kuş türü ve Akdeniz Foklarının yaşam alanıdır. Dünyada nesli tükenmekte olan Akdeniz foklarının Foça’dan sonra barındığı ender yerlerden biri de Karaburun kıyılarıdır.

Homeros’un “Rüzgarlı Mimas” olarak tanımladığı yarımada, lacivert denizi ve temiz havasıyla farklı çekiciliklere sahiptir.



Güzelbahçe Evden Eve Nakliyat

İzmir'in güzel ilçesi Güzelbahçe'de de evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda sizlerleyiz. Tarihi M.Ö. VII. Yüzyıla dayanan ilçeye, ilk yerleşen Dor Kabilesi “Klonamiye” adını vermiştir.

Yöre tarih boyunca Pers, Yunan, Roma ve Bizans dönemlerinde yerleşim yeri olmuş, özellikle askeri birliklerin konakladıkları bir merkez haline gelmiştir.

İlçe ekonomisi genelde tarıma dayalıdır. Dağ ve yamaç turizmi açısından önemli bir yere sahip olan ilçede  yamaç paraşütü sporları yapılmaktadır.



Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerimizin bütün kollarında Gaziemir'de de sizlere hizmet veriyoruz. İlçe günümüzden 350-400 yıl kadar önce Konya yöresinden gelen yörük aşiretleri tarafından kurulmuştur.

İlçede son yıllarda  meydana gelen sanayi atağı ile adını duyurmaya başlamıştır. Altıncı Sanayi Sitesinde ve Otokentte pek çok işyeri bulunmaktadır. Adnan Menderes Hava Limanı yakınlarında Ege Serbest Bölgesi kurulmuştur.

İlçede birkaç yıl öncesine kadar yapılmakta olan tarım ve hayvancılık son yıllarda yerini sanayiye bırakmış olup, tarım yok denecek kadar azalmıştır.



Foça Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat İstanbul'dan sonra İzmir'in tüm ilçelerinde ve Foça'da da bizden sorulur. Önemli tarihsel zenginliğe sahip ilçede; Foça Adaları, Siren Kayalıkları, otantik yapısı ile Kozbeyli Köyü gibi doğal güzellikler oldukça dikkat çekicidir.

Önemli bir arkeolojik tarihe sahip ilçede  uzun yıllardır devam eden arkeolojik araştırma kazılarında Helenistik döneme ait kentin tiyatrosu, Athena Tapınağı ve Kutsal Alanı, Kybele’ye ait olduğu düşünülen Liman Kutsal Alanı ile Taş Ev olarak adlandırılan Pers Anıt Mezarı gün ışığına kavuşmuş durumdadır.



Dikili Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ihtiyacınız söz konusu ise Dikili'de de sizlere evden eve nakliyatta çözüm sunuyoruz. Denizi, doğası ve konumu nedeniyle oldukça popüler bir tatil merkezidir. Ancak bu unsurlar ilçenin nüfusunda herhangi bir artışa neden olmamıştır.

Dikili İlçesi turizm açısından zengin kültürel özelliklere sahip olup, limanı vasıtasıyla deniz giriş kapısı özelliğini de taşımaktadır. Muazzam plajlara, termal kaynaklara sahip, daha çok iç turizme hizmet veren şirin bir ilçedir.

İlçeye bağlı bir belde olan Çandarlı da turistik kimliğe sahiptir ve turistik anlamda bir cazibe merkezi halindedir.



Çiğli Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatta sınır tanımayan Kiptaş evden eve nakliyat firmamız Çiğli'de de sizlerle. İlçenin genelde bataklık ve sazlık olması ve yeşil alanlara çok çiğ düşmesinden dolayı, ilk yerleşenler tarafından buraya “Çiğli” adının verildiği söylenmektedir.

Çiğli'de çok fazla Balkan göçmeni bulunmaktadır. Merkez ilçeler içinde sulu tarımın yapıldığı tek ilçe Çiğli’dir. Ülkemizin sayılı organize sanayi bölgelerinden biri olan Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli İlçesi sınırları içinde yer almaktadır.



Çeşme Evden Eve Nakliyat

Planlarınızda taşınmak varsa kara kara düşünmenize gerek yok, çünkü evden eve nakliyat firmamız Çeşme'de de hzimet veriyor. Neredeyse dünyaca ünlü bir hale gelmiş olan ilçe kendi adıyla anılan yarımadanın ucunda konumlanmıştır.

İlçede hiç şüphesiz ki ekonomik çarkı döndüren esas etken turizmdir. İklim ve doğal çevre koşullarının elverişli olması nedeniyle, ilçe sağlık ve deniz turizmi açısından önem taşımaktadır.

İlçede az da olsa balıkçılık yapılmaktadır. Çeşme, şifalı suların, kumun, güneşin, doğal güzelliklerin, tarihi ve kültür değerlerinin bileşkesinden oluşmuş harika ilçelerimizden birisidir.



Buca Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamızla hizmetimizin bütün kollarında gerçekleştirdiğimiz profesyonel taşımacılık ilkemizle Buca'da da sizlerleyiz.. İlçe Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde yer aldığı için pek çok konuda İzmir İl merkezi ile özdeşleşmiş durumdadır.

M.Ö.130’lara uzanan tarihi ile birçok uygarlığa tanıklık etmiştir. Bir tarih ve kültür beldesi olan Buca’da yer alan tarihi yapılar arasında ; Protestan Kilisesi, Forbes, Rees, De Jongh, Baltacı Malikanesi, Russo Köşkü, Amerikan Koleji bulunmaktadır.

Ayrıca oldukça popüler bir  dinlenme yeri olan Hasan Ağa Bahçesi de ilçede yer almaktadır.



Bornova Evden Eve Nakliyat

İzmir’in yoğun göç alan ilçelerinden biridir. Söz konusu bu göç, Ege Üniversitesi, askeri birlikler ve bölgesel kuruluşların bu ilçede konuşlanmış olması sonucunda ilçe; hızlı bir sanayileşme ve büyüme sürecine girmiş, nüfusu önlenemez bir şeklide hızla büyümüştür.

İlçenin çevresindeki bu sanayileşme nedeniyle tarımsal faaliyetler neredeyse durma noktasına gelmiştir. Evden eve nakliyatta çözüm ortağınız Kiptaş, Bornova’da da sizlere her türlü taşımacılık hizmeti sunmaya devam ediyor.



Beydağ Evden Eve Nakliyat

Beydağ, bölgenin en eski yerleşim birimlerinden biridir. İlçe halkının geçim kaynağı tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Dolayısıyla ilçe sanayisi daha çok küçük işletmelerden oluşmakla yetinmektedir.

Evden eve nakliyatta çözüm üreten firmamız Kiptaş, Beydağ’da da size bir telefon kadar yakın.



Bergama Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatta Kiptaş firmamız Bergama’da da lider olmaya devam ediyor. Bergama denildiği zaman öncelikle Bergama kalıntıları, Kozak Yaylası, Kleopatra Güzellik Ilıcası, Bergama Kermesi akla gelmektedir.

Bergama’dan Ayvalık’a kadar uzanan bağlantılı yol güzergahı üzerinde, doğal ve arkeolojik zenginliklere sahip, zengin fıstık çamı ağaçları ile bezenmiş bitki örtüsüne sahip Kozak Yaylası yer alır. Kozak Yaylası ideal bir dinlenme yeri, avcılık, traking gibi turistik faaliyetlerin yapılabileceği, yayla turizminin geliştirilebileceği güzel ve şirin merkezdir.



Bayındır Evden Eve Nakliyat

İzmir’in güzel ve kendine has ilçelerinden biri de Bayındır’dır. İçinde doğal, tarihi ve kültürel güzellikleri fazlasıyla barındıran ilçelerimizden birisidir. Bayındır ilçesi Osmanlılar ve Selçuklular zamanında eğitim ve kültür merkezi olarak kullanıldığı için bir çok tarihi yapıya sahiptir.

Kaplıcalar, çiçek şenliği, karpuz festivali ve yayla turizmi yörenin önemli turistik faaliyetlerindendir. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz Bayındır’da da yanınızda.



Balçova Evden Eve Nakliyat

Doğal güzellikler açısından zengin olan Balçova’yı , İnciraltı, Teleferik gibi rekreasyon alanları, ormanlar, çiçek seraları ve termal sular tamamlamaktadır.Dünyaca ünlü Balçova (Agememnon) Kaplıcaları, sağlık turizmi açısından önemli bir merkezdir.

Termal su kaynaklarının yakınına kurulan otel ve tedavi birimleri, termal turizmin doğuşunu beraberinde getirmiştir. Zengin bir jeotermal potansiyele sahip olan Balçova ilçesinde konutlarda da ısıtma amaçlı olarak jeotermal enerji kullanılmaktadır. Arkası orman, önü deniz bu güzel ilçede taşınmak kabusunuz olmasın. 4440771 numaralı telefonumuzdan bizi arayın, gerisini merak etmeyin.



Aliağa Evden Eve Nakliyat

Adını Ali Ağa isimli bir çiftlik sahibinden almıştır. Üzerinde çeşitli (Kyme, Myrina ve Gryneion gibi) uygarlıkların yaşadığı yerleşim yerleri bulunan Aliağa ilçesi, 1970‘li yıllara kadar doğal güzelliğini korumuş ve İzmir’in yakın dinlence yerlerinden biri olma özelliğini korumuştur.

Hem ulaşım hem de sanayi anlamında oldukça kilit bir noktada bulunan Aliağa’da da evden eve nakliyatta Kiptaş evden eve nakliyat firmasından daha iyisini bulamazsınız.



İzmir Evden Eve Nakliyat

5000 yıllık bir tarihi geçmişi olduğu öngörülen Akdeniz’in incisi İzmir’in, yapılan arkeolojik çalışmalar sonucu yaşının 7000’lere kadar vardığı ortaya çıkmıştır.

Elverişli konumu, uygun iklimi, geniş ve verimli tarım topraklarını da göz önüne alırsak iç göçe maruz kalmaması için hiçbir neden bulunamaz. Ancak Ankara ve özellikle İstanbul’a göre en az göç alan büyük şehirlerden biri olması da İzmir için oldukça büyük bir şanstır.

Milli mücadelede çok önemli bir yere sahip olan İzmir bünyesinde pek çok tarihi ve güncel eserler barındırmaktadır. Türkiye’nin üç büyük kentinden biri olan İzmir de Kiptaş evden eve nakliyat firmasıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.