Arşiv Taşıma


Merkezi İstanbul da bulunan firmamız başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye de banka taşıma, arşiv taşıma hizmetleri vermektedir.

Bireysel ev taşıma hizmetlerinin dışında daha fazla özen ve teknik gerektiren banka taşıma hizmetleri, konusunda uzman kadrosu eşliğinde sağlanmaktadır.

Demirbaş eşyalar dışında oldukça önem taşıyan banka arşivleri, zarar görmeden karışmadan ve yıpranmadan taşınması gerektiği tüm personelimiz tarafından önemi asla unutulmayan bir konudur. Bireysel ev taşıma hizmetlerinden farklı olarak arşivlerin farklılıkları nedeniyle özel itina gerektiren banka arşiv taşıma hizmetleri kesinlikle konuya hakim personeller gerektirmektedir.

Aşağıda bir banka arşiv taşıma hizmeti teknik aşama detayları sunulmuştur.

arşiv taşıma

 

Transfer organizasyon 

Operasyon Hazırlık

– Operasyonun yapılacağı merkez lokasyonda fizibilite çalışmasına paralel uygun araç ve ekipman bilgi ve belgelerinin ulaştırılması. ( Araç ruhsat,yetki belgesi ve sigorta bilgileri)

– Operasyonda görevli personelin bilgi ve belgelerinin paylaşılması. (Güncel Sgk bildirgeleri/Adli sicil kayıtları)

– Operasyon başlangıcı öncesi, yapılan risk analizlerine paralel ilgili yetkililer ve çalışma personellerinin katılacağı güvenlik toplantısı.

Transfer Sürecindeki Genel Kriterler

– Kolilerin bulunduğu mevcut alandan, boşaltma alanına ulaşımına kadar her noktasında refakatçi personelin bulunup güvenlik tedbirlerine riayet edilmesi.

– Temin edilen ekipman dışında, tesisteki hiçbir araç gerecin izinsiz kullanılmaması.

– Kolilerin yükleme alanına ulaşımı esnasında dikkatle sevk edilip, tesis personelinin çalışma alanına engel teşkil etmeyecek şekilde taşınması.

– İlgili yetkili nezaretinde araca yüklenen kutuların sayımı.

– Araç yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, ilgili yetkili nezaretinde mühürlenip irsaliyeye yazılarak kayıt altına alınması.

– Aracın merkez noktadan boşaltma lokasyonuna ulaşımı esnasında olabilecek kaza/arıza vb. durumlarda
hemen ilgili yetkiliye bilgi verilmesi.

– Boşaltma alanında ilgili yetkili onayı alınmadan aracın kesinlikle açılmaması.

– Transfer sürecinde hasar gören koli/kolilerin hemen ilgili yetkiliye bildirilmesi ve günlük raporlarda da kayıt altına alınması.

– Operasyon esnasında herhangi bir kolinin açılması, içindeki evrakların incelenmesi, fotoğraf,video vb. cihazlarla kaydedilmesi kesinlikle yasaktır. ( “Bilgi Güvenliği” kriterlerimiz ; böyle bir durum tespitinde çalışan personelin iş akdinin feshi ile birlikte adli suç duyurusunda bulunulacağını belirtmektedir.)

– Günlük sevikat raporlaması. ( Çalışan personel sayısı / Yapılan sefer sayısı ve transfer edilen kutu adetleri )Evden eve taşıma

Evden eve taşıma ihtiyacı, eğitim, iş yeri değişikliği ve benzeri nedenlerden dolayı hayatınızda dönem dönem karşılaşacağınız durumlardan biridir.

evden eve taşımaHer insan yaşadığı yer, evi için özenerek, kimi zaman zorluklarla çeşitli eşyalar alır hatta bunları uzun zaman çalışarak öder. Kimi ev eşyaları ise büyüklerinden kalmış, manevi değeri yüksek ev eşyalarıdır. Yaşadığınız süre boyunca yıpranmamaları için elinizden geleni yapar, temizler, korursunuz. Bu gayet doğal bir durumdur. Bedeli ne olursa olsun her ev eşyası sahibine özeldir.

İşte burada profesyonel bir evden eve taşıma firması kafanızdaki tüm soru işaretlerinin giderilmesi, kuşkularınızın ortadan kalkması için devreye girer. Evden eve taşıma ihtiyacı, ev eşyalarının taşınması dışında taşınacak kişiye evin yerleşmesi, yeni eve uyum sağlamak, farklı ortam farklı alışkanlıkların yer değiştirmesi gibi oldukça fazla küçük düşünceler hatta sorunlar çıkarabilmektedir. Bizler, Kiptaş evden eve taşıma firması olarak taşınma sürecinde yükünüzü azaltmak, yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırmak için 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Profesyonel evden eve taşıma

ev taşımaİstanbul da şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma hizmeti veren firmamız, İstanbul dan Türkiye’nin tüm illerine  taşıma, Ankara ve İzmir gibi diğer iki büyük illerden de Türkiye’nin farklı illerine evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz. Profesyonel kadromuz eşliğinde gerek görüldüğü yerde asansörlü evden eve taşıma, uzman marangoz eşliğinde ev eşyalarınızın sökümü-montajı hizmeti, sigortalı evden eve taşıma hizmetleri verilmektedir. Rekabetin yüksek olduğu, ne yazık ki küçük yatırımlarla kalitesiz evden eve taşıma hizmeti verilebilen sektörümüzde, geniş araç filomuz ve taşıma işine hakim uzman personelimiz eşliğinde rekabete kapılmadan kaliteden ödün vermeksizin evden eve taşıma hizmetleri verilmektedir.

Evden eve taşıma hizmetlerinde firmamızın değişmez formülü, taşınacak eşyanın kendi eşyamız olarak kabul edilmesi, taşıma işlemini gerçekleştiren personelin yeterlilik dereceleri ödün vermediğimiz konuların başında gelmektedir. Hayatınız boyunca özenerek elde ettiğiniz ev eşyalarını nadir olarak belirli bir yerden farklı bir yere taşınmasını istediğiniz zaman sizlere yakışır bir biçimde 7/24 saat taleplerinizi yerine getirebilmek için 444 0 771 numaralı telefonlarımızdan kesintisiz destek alabilirsiniz.Herşey dahil

Profesyonel evden eve nakliyat hizmet sektöründe sizlere en iyisini vermek için çalışan evden eve nakliyat firmamız Kiptaş evden eve nakliyat taşınma sorunlarınızı ortadan kaldırırken sizleri en çok mutlu edecek kolaylıkları sunmaya devam ediyor.

Diğer paketlerimizin yanı sıra evden eve nakliyat konusunda aklınıza takılan ne varsa yanıt bulacağınız Paket-3 ile taşınma kabusunuz sona eriyor. 

Paket-3' de sizlere sunduğumuz hizmetlerin sınırsızlığı sizleri oldukça tatmin edecek. Çünkü paket-3'de yok yok…

Evinizde ve/veya ofisinizde yapacağınız mekan değişikliğine aniden karar verdiyseniz ya da yoğun hayat temposundan eşya toplamak için kendinze yeterli vakit  yaratamıyorsanız Paket-3'ün full hizmeti işte tam da bu noktada devreye giriyor.

Eşyalarınızın profesyonel ekibimizce beyaz kağıtlarla sarılıp, daha önce kullanılmamış kolilere yerleştirilerek konumuna ve içeriğine göre etiketlenmesi, mevcut stor perdelerinizin, avizelerinizin, şofben ya da termosifonlarınızın, demonte hale getirilmesi gereken mobilyalarınızın gerektiği gibi sökülmesi, yeni yerlerine montaj işlemleri Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak  Paket-3 seçeneği ile sizleri tüm bu sıkıntılardan kurtarıyoruz.

Kapalı kasa nakliye aracımız, yüksek katlar için ilave asansörlü taşıma sistemimiz , elektrik teknisyenimiz, sıhhi tesisatçımız, marangozumuz, toplama ve taşıma personelimizle sizlerin huzurlu bir taşınma süreci yaşayabilmeniz için hazırlanan Paket-3'ün fiyat aralığı: 3.000 ila 4.000 TL arasında değişmektedir.Biz paketleyelim biz taşıyalım

Profesyonel evden eve nakliyat  firmamız Kiptaş evden eve nakliyat olarak; sizlerden gelen talepler doğrultusunda tasarlayıp hayatınızı kolaylaştırmak için sunduğumuz fiyat tarifelerinden bir diğeri olan Paket-2 ile hizmetlerimizde yeniliklerin öncüsü olduğumuzu bir kez daha kanıtlamaktan gurur duyuyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe her zaman öncü olmayı ilke edinen profesyonel evden eve nakliyat firmamız Kiptaş evden eve nakliyat; Paket-2 ile sizlere nakliyenin bildiğiniz yüzüyle hizmet veriyor.

Evinizde ve/veya ofisinizde mevcut tüm kırılacak eşya, kitap, dosya ve benzeri eşyalarınız konusunda uzman profesyonel personelimiz aracılığı ile beyaz kağıtlarla sarılıp kutulanarak yeni mekanınızda olmasını istediğiniz oda, salon, kat gibi yerlere bırakılır, askılı eşyalarınız askılı taşımacılık sistemimizle taşınarak, en ufak bir kırışıklığa meydan vermeden yeni mekanınızda aynı şekilde sizlere sunulur.

 Siz paketleyin biz taşıyalım

Profesyonel evden eve nakliye konusunda yılların deneyiminin siz müşterilerimizin memnuniyetiyle ödüllendirdiği Kiptaş Evden Eve Nakliyat Firmamızda sizler için her türlü kolaylığı düşünmek de sadece bizim işimizdir.

Kaliteli hizmet anlayışımız ve işinde uzman profesyonel personelimizin sizlere  sunduğu hizmetlerden biri de Paket -1 olarak adlandırdığımız taşıma sistemidir.

Eğer Kiptaş evden eve nakliyat firmamızın sadece nakliye imkanından faydalanmak isterseniz  bu sistem tam size göredir.

Evinizdeki ve / veya ofisinizdeki her türlü eşyayı kendiniz toparlayıp paketlemiş, beyaz eşya, mobilya ve benzeri kurulup sökülmesi muhtemel her türlü eşyanızı kendi imkanlarınızla demonte etmiş ve nakliyeye hazır hale getirmişseniz; güvenli taşıma hizmetiyle Kiptaş evden eve nakliyat firması Paket-1 ile yanınızda olacaktır.

 Sigortalı Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve nakliyat sistemiyle taşınanların sadece eşyalarınız olduğunu mu sanıyorsunuz?

Kiminizin hayalleri, kiminizin hayatı, kiminizin ekmek parası, kiminizin de anıları…

Belki yeni evlenecek bir çiftin hevesle aldığı mobilyalar; belki artık kişilikleri olduğuna inandığınız ve eşya olmaktan çoktan çıkmış, sizinle bütünleşmiş, hayatınızın vazgeçilmezleri; belki gününüzün büyük bir zaman dilimini geçirdiğiniz iş yerinizin özenle korunması gereken bir parçası, belki de rahmetli babaannenizden yadigâr antika bir gümüşlük…   

Ne olursa olsun, her bir parça sadece size özel…

Bu denli değerli varlıklarınızın bir yerden başka bir yere naklini sağlamak zorunda kaldığınızda ilk aklınıza gelen, herhangi bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşmak oluyor da; sigorta prosedürü hiç aklınıza gelmiyor değil mi?

Sonra eşyalarınızın gördüğü zarar ziyanla oturup kalıyorsunuz ne yazık ki…

Evden eve nakliyat sektöründe tercih edeceğiniz firmanın köklü bir kuruluş olmasına önem gösterirseniz, kalite, özen, güvenilirlik ve zarar tazmini faktörleri de peşi sıra kendiliğinden hallolmuş olacaktır.

Yılların tecrübesi ile kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından vazgeçmeden hareket eden Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak; el sıkıştığımız andan itibaren güvencemiz altına alınan eşyalarınızın SİGORTALI TAŞIMACILIK ayrıcalığı ile garantilendiğini biliyor olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

İşinde uzman profesyonel ekibimiz tarafından, uygun ambalajlama elemanlarıyla paketlenen eşyalarınız, cinsine göre diğer uygun eşyalarla beraber istiflenerek, güneş, yağmur, rüzgâr v.b. olumsuz etki bırakabilecek dış etkenlerden tamamıyla izole edilmiş kapalı kasa araçlarla gideceği yere sıfır hasarla ulaştırılır.

Firmamızla yaptığınız sözleşme esnasında sigorta sözleşmenizi de yaptınız demektir. Ancak maddi ya da manevi değeri sizin için çok fazla olan özel parçalarınız için ayrıca EK SİGORTA da isteyebilirsiniz.

Taşınma esnasında olması muhtemel en ufak bir hasar bile tespitinden hemen sonra tutulacak raporla resmiyet kazanmış olur ve tazmini firmamızca anında sağlanır.

Ancak şöyle bir ayrıntıyı da atlamamanız gerekir ki; sigorta, sadece Kiptaş evden eve nakliyat firmasının paketleyip istiflediği sırada ya da Kiptaş evden eve nakliyat araçlarıyla transfer işlemi gerçekleştiği esnada, tarafımızdan meydana gelmesi muhtemel zararları kapsar. 

Kendi imkanlarınızla toplayıp paketlediğiniz ve istiflediğiniz eşyalarınız sigorta kapsamı dışındadır, yani sizin sorumluluğunuzdadır. 

Sigortalı taşımacılık gibi bir ayrıcalığınız varken, eşyalarınızı ve sinirlerinizi amatör insanlara emanet etmeyin.

Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak; size ve size ait olanlara saygı duyuyoruz.

 

 Araç Kiralama

Kiptaş evden eve nakliyat firması hizmetlerinde kullanılan nakliye araçlarını, farklı nakliye firmaları için kiralama hizmeti de vermektedir.

Firmamız bu hizmetini; diğer firmalardan gelen taleplere ve sözleşme ile belirlenmiş şartlara göre nakliyat firmalarına sunmaktadır.

Nakliyat hizmetleri için özel üretilmiş araçlar evden eve nakliyat hizmeti vermek isteyen firmalara yatırım yapmaksızın çalışma imkanı sağlamaktadır.Depolama

Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır. Kapalı kasaların içerisinde ve kapalı depolarda muhafaza edilmektedir. Kapalı kasalara sığmayacak eşyalar raflar üzerinde kapalı, güvenli mekanlarımızda sigortalı olarak depolanmaktadır.

Sigorta işlemleri tam kapsamlı her türlü maddeleri kapsamaktadır. Nakliyat ve depolama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgileri irtibat numaramızı kullanarak edinebilirsiniz.Askılı Tekstil Taşımacılığı

Mağazanızı farklı bir yere taşımak durumunda kaldıysanız eğer Kiptaş Evden Eve Nakliyat, askılı tesktil taşımacılığı hizmetiyle, ürünlerinizi koli veya standart taşımacılık sistemleri dışında farklı ebatlarda, Avrupa standartlarında delikli sistemlerle taşımaktadır.

Dış etkenlerden korumak üzere ürünleriniz kapalı kasa nakliye araçlarımız içerisinde özel ve toz geçirmez bölmeler, askılı sistem ve koliler vasıtası ile taşımaktadır. Dolayısıyla her türlü tekstil ürününüz kırışıp, buruşmadan, tozlanmadan ve tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır.

Tüm askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri için iletişim telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.Ofis Taşımacılığı

Kiptaş evden eve nakliyat firmamız sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi kurum ve kuruluşların nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan kadrolu profesyonel personel tarafından özenle ambalajlanarak taşınmaktadır.

Özel ofis aksesuarlarınız, bilginiz dahilinde önem derecesine göre ambalajlanarak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Tıpkı diğer taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi ofis taşımacılığında da, tüm değerli eşyalar sigortalanarak, nadiren yaşanan hasar işlemleri ile firmamız ilgilenmektedir.

Size özel çözümlerimiz ve ekstra istekleriniz için bizlere 4440771 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz. Arayın, çözümü beraber bulalım.Ambalajlama

Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmalarının özenle üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır. Yalnız ambalajlama işleminin eşyanın cinsine uygun ambalajlama elemanlarıyla yapılması gerekmektedir. Özellikle kırılabilmesi ve zarar görmesi muhtemel eşyaların koli, strec ve balonlu plastik ambalajlama malzemeleri gibi koruma malzemeleri ile ambalajlanmaları çok önemlidir.

Ambalajlanan eşyaların cinsine göre etiketlenmesi ve istiflenmesi dikkat edilmesi gereken diğer bir husustur. Doğru ekipman ile düzgün bir şekilde ambalajlanmış eşyaların nakli sırasında en az hatta sıfır hasara maruz kalacağını unutmamak gereklidir.Parsiyel Taşımacılık

Kiptaş evden eve nakliyatın hizmetlerinden biri olan parsiyel taşımacılıkla istediğiniz her an istediğiniz her yere nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde uygulanan mevcut taşıma ve taşımacılık kanunlarının belirlediği çerçevede her türlü malzemenizi istediğiniz yere taşıyoruz. Yazlık eşyalarınızı, öğrenci eşyalarınızı ya da her türlü hacim olarak bireysel taşımaya uygun olmayan eşyalarınızı azami ölçüde titizlikle gideceği yere kadar taşıyarak nakliye hizmeti veriyor ve daha yüksek meblağlar ödemenize gerek kalmadan bu sıkıntınızı gideriyoruz.

Nakliye seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilmektedir. Kiptaş evden eve nakliyatın diğer bir hizmet dalı olan parsiyel taşımacılıkla bireysel olduğu kadar kurumsal nakliyelerde de hizmet vermekteyiz.

Kargo ve parça eşya taşımacılığı sektöründe uzun yıllardır hizmet veren saygın nakliye firmaları arasında yer alan Kiptaş nakliyat siz değerli müşterileri için hizmet vermeye devam etmekte; kargo ve parça taşımalarınız için en ideal çözümleri sunmaktadır.

Lütfen taşınabilir kargolar, taşıma yetki belgelerimiz vb. konularında 4440771 numaralı telefonla bizden bilgi alınız.Şehiriçi evden eve nakliyat

Yaşamınızdaki değişiklikler sonucu ortaya çıkan şartlar doğrultusunda oturduğunuz evi değiştirmek zorunda kaldığınız zaman aklınıza ilk gelen şey kaliteli bir evden eve nakliyat firması ile anlaşabilmektir. Aynı şehir içinde bir yerden başka bir yere taşınmanın evden eve nakliyat firmaları sayesinde düşündüğünüz kadar korkutucu olmadığını Kiptaş evden eve nakliyat firmamız ile taşındığınızda yaşadığınız rahatlığı hissettiğiniz zaman farkedeceksiniz.

Kiptaş evden eve nakliyat firmamız tarafından ilk önce bulunduğunuz mekan ve taşınılacak mekan özellikleri göz önünde bulundurularak size özel teklifler hazırlanır. Şehiriçi evden eve nakliyat hizmetlerimiz taşımaya uygun kapalı kasa nakliye araçları vasıtası ile yapılmaktadır. Nakliye araçlarımızın kapalı kasa olmasını en önemi nedeni; eşyalarınızın toz,kir,yağmur,rüzgar ve güneş gibi olumsuz etkiler bırakabilecek faktörlerden korunmasının amaçlanmasıdır.

Taşınan eşyalarınız firmamızın sigortalı taşımacılık anlayışı ile sigortalı olarak taşınmaktadır. Bünyemizde çalışan tüm personelimiz; konusunda deneyimli, kadrolu ve profesyoneldir. Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak, sizin için çok özel olan eşyalarınızı yine size özel sunulan önerilerle çözüme ulaştıtıryoruz. Bunun için istanbul merkezli iletişim telefonumuz 4440771 numaralı telefonla bizlerle irtibat kurmanız yeterlidir.Şehirler Arası evden eve nakliyat

Kiptaş evden eve nakliyat firması sadece şehir içinde değil şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda da yanınızda. Taşınacağınız mekanın şehirdışında olması sizi artık düşündürmesin. Şehir içi evden eve nakliyat konusunda gösterdiğimiz özenin aynısını şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde de sunuyoruz.

Nakliye işlemi şehirlerarası olacağından eşyalarınızın gideceği yere güvenle ulaşabilmesi için azami dikkat ve özenle pakelenip taşınması söz konusudur. Nakliye işlemleri tıpkı şehiriçi evden eve nakliyat işlemlerinde olduğu gibi toz, kir, yağmur, rüzgar ve güneş gibi olumsuz olması düşünülen faktörlerden eşyaların korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarıyla yapılmaktadır. Şehiriçi evden eve nakliyat için yaşanması muhtemel prosedürler şehirler arası evden eve nakliyatta da işlemektedir.

Fiyatlandırma bulunulan şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye göre yapılmakta olup; bizler sizler için her zaman olduğı gibi kişiye özel çözümler sunmaya şehirler arası evden eve nakiyat hizmetlerimizde de sunuyoruz.

Şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak en kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetlerini müşterilerimize sunma gayreti içindeyiz…Evden eve nakliyat

evden eve nakliyatEvden eve nakliyat konusunda şehirler arası evden eve nakliyat ya da şehiriçi evden eve nakliyat  ihtiyacınızda Kiptaş Evden Eve Nakliyat Firması olarak her zaman sizlerleyiz. Evden eve nakliyat konusunu biraz incelersek eğer; evden eve nakliyat sektörünün; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş vazgeçilmez bir çözüm olduğunu görürürz..

Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.

 

Profesyonel ev taşıma hizmetleri

 

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.

evden eve taşıma

Dilerseniz, ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır.

Eşyalarınızın bedeli kadar uygulanan sigortalı taşımacılık sistemi ile bütün sorumluluğu üzerine alan Kiptaş evden eve nakliyat şirketimiz, taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise depolama hizmeti ile de farkını ortaya koyuyor. Bu sektör içinde yıllarını bu işte kariyer yapmak için harcamış olan Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak; taşınma sürecinizin başından sonuna kadar sizin isteklerinize odaklandığımız çözüm önerilerimizle hizmetinizdeyiz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.