Bebek Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe bulunduğu yeri yıllara dayanan tecrübesi ve müşterilerinden aldığı güvenle sabitleyerek birinciliği kimseye kaptırmaya niyeti olmayan evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumda bulunan Kiptaş evden eve nakliyat firmamızla İstanbul’un güzide ilçe ve semtlerinde şehir içi nakliyatta güveninizin karşılığını sizlere profesyonel iş anlayışımızla kaliteli ve sigortalı hizmetimizle veriyoruz.

İstanbul’un en güzide semtlerinden biri olan ve tarihi neredeyse en az İstanbul kadar eskilere dayanan Bebek semtinde de sizlerin hizmetindeyiz. Eski tarihlerden beridir kullanılan Bebek koyu, günümüzde yatlar, motorlar ve yelkenlilerin bulunmasıyla çok daha farklı bir görsellik sergilese de civarda semtlerden bu koydan faydalanmaya gelen pek çok insan olduğu gözlenmektedir.

Bulunduğu konum itibariyle oldukça cezbedici olan Bebek, tercih edilen bir bölgede  bulunmasından dolayı ilerleyen zaman içerisinde oldukça pahalı bir semt haline dönüşerek zengin ve elit kesime ev sahipliği yapar duruma gelmiştir. Semt merkezinde konumlanan alışveriş merkezleri, bar, cafe, restorant gibi yeme-içme tesisleri semti eğlence merkezi haline de dönüştürmeyi başarmış, semtin popülaritesini bir hayli artırmıştır.

İşte böylesi müstesna bir semtin müstesna  bir sakiniyseniz ve evinizi/ofisinizi/bankanızı/mağazanızı taşımak istiyorsanız  veya böylesi şık bir semtin üyesi olmak adına Bebek semtine taşınmaya karar verdiyseniz yapacağınız tek şey 444 0 771 numaralı hattımızdan bize ulaşmaktır. Gerisini Kiptaş evden eve nakliyat firmamız sizin yerinize halledecektir.

 

 Nişantaşı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe, siz nerede olursanız olun imdadınıza yetişen güvenilir tek firma olan Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak; İstanbul ili içinde şehir içi taşımacılık alanında ihtiyacınız olabilecek her türlü, ev, ofis, mağaza, banka, parsiyal taşımacılık, askılı tekstil taşımacılığı sistemleri ve diğer hizmetlerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.

Evden eve nakliyat hizmeti kapsamındaki her türlü ihtiyacınızda bizlere 444 0 771 numaralı telefondan ulaşmanız yeterli. İhtiyaçlarınıza güvenilir ve kesin çözüm bulmanın huzurunu sadece bizde yaşayacaksınız.

İstanbul ilinin en gözde ilçelerinden Şişli’nin;  global alanda oldukça tanınmış ve artık isim olmuş markaların mağazalarına, İstanbul’un elit kesimine hitap eden cafelerine ve eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan oldukça önemli semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda evden eve nakliyat hizmetlerinizde her zamanki özenle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

 Evden Eve Nakliyatta Unutulanlar

 

 

Evden eve nakliyat hizmeti alacaksınız. En iyi evden eve nakliyat firmasını buldunuz, ki en iyi evden eve nakliyat firmasının Kiptaş evden eve nakliyat firması olduğunu zaten artık biliyorsunuz. Taşınılacak mekanın uygunluğunu da teyit ettiniz. Evden eve nakliyat arabamız evin önüne geldi ve evden eve nakliyat firmamızın profesyonel personeli evinizde eşyalarınızı özenle ambalajlayıp koliler halinde istiflemeye başladı. Peki bir evden eve nakliyat hizmetinde bütün herşey bu kadar mı? 

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin bu koşuşturma içerisinde pek çok şeyi unutarak göz ardı ettiklerini farkediyoruz. Ama herzaman verdiği hizmete gösterdiği özen ve titizlikle Kiptaş evden eve nakliyat firması sizin unutup, bize hatırlatmadığınız detayları da sizler için düşünüyor.

Evden eve nakliyat hizmetini alacağınız şehirler ya da semtlerdeki trafik uygunluğu nedir?

Zira, semt pazarı taşınacağınız güne denk gelirse yaşanması muhtemel olumsuz durumları hayal bile edemezsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinizin dini veya milli bayramların o uzun resmi tatillerine rastlamaması da sizin transferiniz için gayet olumlu sonuçlar verir.

Taşınılacak mekanların sokakları dar mı? Zira araçlarımız oldukça hacimli biliyorsunuz.

Taşınılacak mekanlarda yokuş yoğunluğu ne durumdadır?

Ve en önemlisi de; taşınılacak her iki mekanda da huysuz ve her şeye karışan komşular bulunuyor mu?

İşin şakası bir tarafa, bunlar küçük ancak çok önemli detaylar.

Lâkin hiç telaşlanmayın, siz unutsanız da biz atlamıyor, gerekli araştırmaları sizin yerinize biz yapıyoruz

 Evden Eve Nakliyatta Tüketici Hakları

Evden eve nakliyat firmalarından talep edeceğiniz ve alacağınız evden eve nakliyat hizmeti karşılığı ödediğiniz bedel sizi tüketici yapar. Evden eve nakliyat firmalarının sattığı ürün bir "hizmet"tir. Evden eve nakliyat firmalarının, bu bilgilere dayanarak  tüketici yararını gözetip gözetmediğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Piyasada halihazırda çok fazla bulunan ve mütemadiyen de çoğalan evden eve nakliyat firmaları, uyguladıkları sözde kampanyalar ile tüketiciyi kandırmaya yönelik eylemlerde bulunabilmektedir. Bu tarz evden eve nakliyat firmalarının evden eve nakliyat  sektöründe uzun vadede barınmalarının mümkün olmadığı ancak hizmeti satın alan tüketicilerin zararlarının da tazmin edilmemesinden doğan memnuniyetsizliğin ve sektördeki diğer evden eve nakliyat firmalarına karşı duyulan güvensizliğin had safhalara ulaştığı gözlenmiştir.

Kiptaş evden eve nakliyat firması, sorunlu satıcı olmanın tam tersine sorumlu satıcı olarak tüketici yararını sonuna kadar gözetmektedir. Kişiye özel sunulan ödeme çözümleri ve kolaylıkları ve sigortalı taşımacılık, depolama hizmetleri gibi tüketiciyi memnun eden diğer unsurlar bir evden eve nakliyat firmasında ısrarla aranması gereken özelliklerden sadece bir kaçıdır.

Tüketici yararını gözetebilmek için, satıcı olarak tüketici haklarını biliyor olmak gerekmektedir. Memnuniyetle sonuçlanmış, kaliteli alışverişin bilinçli tüketici ile yapılabileceği de yadsınamaz bir gerçek olduğu için Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak, bilgilenmeniz ya da yeniden hatırlayabilmeniz için tüketici haklarını sizlere sunuyoruz.

 

Temel İhtiyaçların Karşılanması Hakkı
İnsanın insan olmaktan doğan ve hayatını devam ettirebilmesi için gereken asgari ihtiyaçlarını karşılayabileceğini belirten bu hak tüketicinin en temel hakkıdır. Bu temel hakları Fizyolojik ihtiyaçlar (açlık susuzluk), Güvenlik ihtiyaçları (güven duyguları), Sosyal ihtiyaçlar (ait olma sevilme), Benlik ihtiyacı (saygınlık başarı), Kendini geliştirme ihtiyacı (ünlü bir bilim adamı olmak gibi) olarak sıralamak mümkündür.


Güvenlik ve Güven Duyma Hakkı
Bu hak tüketiciye sunulan mal ve hizmetlerin tüketicinin hayatını ve sağlığını normal şartlar altında tehlike düşürmeyecek derecede güvenilir ve kaliteli olmasını ifade eder.

Bilgi Edinme Hakkı
Bu hak tüketicinin satın alacağı mal ve hizmetin ne olduğunu ne işe yaradığını ne kadar
dayanacağını herhangi bir aldatmaya fırsat verilmeksizin açık bir şekilde bilmesidir. Tüketiciye verilen bilgilendirme hizmeti piyasadaki diğer mallarla mukayese etmesini sağlar.

Seçme Hakkı
Tüketicinin alacağı mal ve hizmeti seçme hakkını ifade eder. Bu sebeple tüketiciye
alternatif mal ve hizmetler sunulmalıdır. Tüketicinin temel hakları arasında yer alan seçme hakkı kapsamında rekabetçi fiyatlar ve karşılaştırabileceği diğer mal ve hizmetler tüketiciye sunulmalıdır.

Sesini Duyurma Hakkı
Tüketicinin kendisi hakkında alınan kararlara tüketici örgütler aracılığıyla doğrudan ya da
dolaylı bir biçimde katlamalarıdır. Örgütlü bir tüketici grubunun sesini ilgili mercilere duyurmada şansı oldukça fazladır.

Tazmin Edilme Hakkı
Tazmin edilme hakkı ayıplı bir mal satın alan ya da kendisine noksan bir hizmet sunulan
tüketicinin bu mal ya da hizmet dolayısıyla uğradığı zararı giderilmesi ve genel anlamda haklarının korunması amacıyla gerekli yasal tedbirlerin alınması ve etkin bir şekilde uygulanmasıdır. Eğer tüketicinin aldığı mal kusurlu ise bazı yasal hakları vardır. bunlar gerçekleşmez ise tüketici hakem heyeti ya da tüketici mahkemelerine gidilebilir. Bu mahkemeler tüketici haklarını korumaya yöneliktir.

Eğitilme Hakkı
Tüketicinin eğitimi bireyin ekonomik faaliyetlerini yönlendirme ihtiyaçlarını karşılamak
ve Pazar etkilenme gücünü arttırmayı hedef alan eğitim ve bilgilendirme yatırımı olarak tanımlanabilir. Eğitim programlarını temel amacı tüketiciye ihtiyaç duyduğu bilgileri nerede ve nasıl bulacağını bilgiyi nasıl değerlendireceğini ve kullanabileceğini öğretmektir.

Sağlıklı Bir Çevreye Sahip Olma Hakkı
Yaşama hakkının temel şartlarından birini oluşturan ve vazgeçilmez nitelikte olan temel
tüketici haklarından birisi de sağlıklı bir çevrede yaşamaktır. Ülkemizde de çevreyle ilgili gelişmeler uluslar arası gelişmeler ile paralel bir seyir takip etmiştir. 1982 anayasasının 56. maddesinde ve 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunun 18 ve 19. maddelerinde de tüketicinin çevre sağlığı açısından korunması hükümlerine yer verilmiştir.

Tüm bu maddelere ek olarak tüketicinin şikayeti hakkında söz edebiliriz. Tüketicinin şikayet hakkı herhangi bir olumsuzlukla karşılandığında olumsuzluğu giderilmesi için ilgili kurumlara ya da yetkili makamlara müracaat etme hakkını içermektedir.Evden Eve Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler

 

Evden eve nakliyat firmalarının sadece şehiriçi evden eve nakliyat ya da şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleriyle sınırlı kalması günümüz evden eve nakliyat sektöründe bu evden eve nakliyat firmasının  genel geçerliliği olmayan ve modası geçmiş bir evden eve nakliyat firması olduğu yönünde verilen ilk sinyaldir.

Evden eve nakliyat  sektörü; bu alan adı adı altında pek çok farklı hizmet kolunu barındıran oldukça kapsamlı bir sektördür. Müşteri taleplerine göre kendini geliştiren Kiptaş Evden Eve Nakliyat Firması olarak, sizleri memnun edecek farklı nakliye hizmetlerini de hizmet alanlarımız içine almaktan mutluluk duyuyoruz.

Kiptaş Evden Eve Nakliyat Firması sadece ev eşyası taşımıyor, üstüne bir de sigortalıyor. Hatta evden eve nakliyat firmamız, eşyalarınızın taşınmaya uygun olmadığı koşullarda sizlere depolama imkanı da sunuyor.

Kiptaş Evden Eve Nakliyat Firmamız; ofis taşımacılığı, parsiyal taşımacılık, askılı tekstil taşımacılığı gibi pek çok farklı taşıma hizmet koluyla, sizlere imkansız gibi görünen ne varsa çözüme ulaştırıyor.

 Nedir bu sigortalı taşımacılık?

Evden eve nakliyat, ister şehir içi evden eve nakliyat olsun, ister şehirlerarası evden eve nakliyat olsun, sigortalı olmak zorundadır. Evden eve nakliyat firmalarının evden eve nakliyat hizmetinizi karşılarken sigortalı evden eve nakliyat yapıp yapmadığı konusunda ön bilgi almak yapmanız gereken ilk şey olmalı.

Mal canın yongasıdır demiş atalarımız. İstenmeyen bir şekilde zarar görmüş ufacık bir eşyanız bile canınızı sıkmaya yeterlidir.

Tercih ettiğiniz evden eve nakliyat firmanızın taşımacılık prensipleri hakkında bilgi edinmelisiniz. Profesyonel ekip tarafından uygun ambalajlama elemanları, uygun istifleme ve uygun nakliye ile sağlanan bir transfer işlemi sonucunda zaten eşyalarınızın zarar görmesi mümkün olmasa bile siz yine de eşyalarınızın değeri kadar sigortalı olarak taşınıyor olmasına dikkat ediniz.

Eğer verdikleri zararı tazmin edemeyen bir firmayla çalışacaksanız astarı yüzünden daha da pahalıya gelebilir söylemedi demeyin.

Ayrıca evinizde sizin için manevi değeri ya da maddi değeri yüksek eşyalarınız da varsa onlar için ayrıca ek sigorta yaptırabileceğinizi de unutmayın.Eşyalarım nasıl toparlanacak?

Tercih ettiğiniz evden eve nakliyat firmasının profesyonel bir firma olmasına dikkat etmelisiniz. Profesyonellik ilkesiyle çalışan bir firmanın elemanları da şüphesiz ki aynı felsefeyle çalışacaktır.

Eşyalarınız cinsine göre ambalajlanmalıdır. Tabakların ayrı, kitapların ayrı, elektrikli ev aletlerinin ayrı istiflenmesine dikkat edin.. Bardakların üzerine konmuş bir kitap kolisinin vereceği zararı öngörmek için dahi olmaya gerek yoktur.

Dolayısıyla eşyalarınız cinslerine göre uygun ambalajlama elemanlarıyla ambalajlanmalı ve yine cinslerine göre istiflenmelidir. Taşınacağım ev hazır değil

Evinizi hemen boşaltmak zorundasınız ancak; taşınmayı planladığınız yeni mekanın herhangi bir neden dolayısıyla taşınmanıza uygun pozisyonda bulunmaması durumunda da kalabilirsiniz.

Böyle bir durumda tercih ettiğiniz evden eve nakliyat firmasının depolama hizmeti verebiliyor olmasına da dikkat etmelisiniz.

Böylece taşınılacak yeni yerin uygunluğuna kadar eşyalarınız güvenli bir şekilde depolarda saklanabilmelidir. Nasıl güveneceğim?

Tercih edeceğiniz evden eve nakliyat firmasıyla yapacağınız ön görüşmede personelin kadrolu olup olmadığı konusunda bilgi edinmeniz küçük ancak çok önemli bir ayrıntıdır.

Unutmayın, sizin için bir çok alternatif evden eve nakliyat firması mevcutken ve siz seçici pozisyondayken herşeyi sorma ve aklınıza takılan her konuda bilgi edinme hakkınızı sonuna kadar kullanmalısınız.

Evinize girecek, eşyalarınızı emanet edeceğiniz kişilerin güvenilir ve işlerinde profesyonel kişiler olması çok önemlidir.Nasıl bir sıra takip edeceğim?

İlk önce evden eve nakliyat firmasını arayıp eşyanızın ve evinizin konumunu belirttiğiniz bir görüşme ya da dilerseniz bir ekspertiz eşliğinde tutulacak rapor sonucunda taşınma günü ve saati üzerinde kesin bir karara varılmalıdır.

Kararlaştırılan tarihten önce sizin evinizde yapmanız gereken özel eşyalarınızı, evde bulundurduğunuz ziynet eşyalarınızı ve zarar görmesinden endişe duyduğunuz sizin için değerli eşyalarınızı özel olarak paketlemek, valizlere yerleştirmek olmalıdır. Buzdolabınızda ve özellikle dondurucuda bulunan gıda ve içeceklerinizi de cihazlarınızın sağlığı için boşaltmanız ya da taşınmadan önce tüketmeniz faydalı olacaktır.

Taşınma gününden bir gün önce evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçerek işleminizi teyit ettirmeniz de unutulmaması gereken önemli bir detaydır. Taşınma gününde eve gelen toplayıcı ekip, eşyalarınızın güvenli bir şekilde naklinin sağlanması için gerekli ambalajlama elemanlarını da yanlarında getirmiş olmalıdır. Tüm eşyalarınızın cinslerine göre ambalajlanıp yine cinslerine göre nakliyeyi gerçekleştirecek araçta istiflenmesinden sonra yeni mekanınıza yol almaya hazırsınız demektir. Ancak nakil aracının da kapalı kasa ve iç aksamının da nakliyeye uygun bir şekilde modifiye edilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Mekanların konumlarına göre asansör, lift gibi yardımcı teknik araçların taşınmanıza yardımcı olabileceğini unutmayın. Taşınma öncesinde firmanızla yaptığınız anlaşma içerisinde söz konusu gereksinimleri de özellikle belirtin.

Son olarak, tüm eşyalarınızın sigortalı taşınıyor olması son derece önemlidir. Lütfen firmanızla bu detayı da bütün ayrıntılarıyla görüşünüz.Eşyalarım nasıl taşınacak?

Tercih ettiğiniz evden eve nakliyat firması ne olursa olsun; evinizin içinde çalışacak ekibin profesyonel bir ekip olmasına dikkat etmelisiniz.

Bu profesyonel ekip tarafından eşyalarınız cinsine uygun ambalajlama elemanları ile ve azami  özen göstererek itina ile paketlenmesi; paketlenmiş tüm eşyalarınızın toz, kir, yağmur, güneş ve rüzgar gibi aşındırıcı ve zarar verici dış etkenlerden arındırılmış kapalı kasa nakliye araçları vasıtasıyla taşınıyor olmasına dikkat etmelisiniz.Evden eve nakliyat nedir?

Artık evlerimizi eski usullerle taşımak tarihe karıştı diyebiliriz. Gelişen teknoloji ve kitleler arasında oluşan arz talep koordinasyonları doğrultusunda kendiliğinden oluşan bir sektördür evden eve nakliyat sektörü.

Evinizdeki mevcut tüm eşyaların profesyonel ekiplerce toparlanıp, usulüne uygun olarak ambalajlanıp istiflenmesi ve sonrasında güvenilir nakliye araçları ile yeni mekanlara bu eşyaların taşınarak yerleştirilmesi, evden eve nakliyat firmalarının temel hizmetidir. AKTÜEL

Taşınmak hepimiz için son derece huzursuz edici bir süreçtir.

Aklınızda bir sürü cevapsız soru oluşur ve bunlara her geçen gün bir yenisi eklenir.  Bu kadar eşya nasıl toplanacak? Nasıl taşıyacağız? Şüphesiz evden eve nakliyat şirketi tutacağız evet ama; hangisine güveneceğiz? gibi pek çok soru beyninizi kemirmeye devam eder.

Bu bölümümüzde sizlerin aklınıza takılması muhtemel sorulara cevaplar vererek taşınma esnasında yapılması gerekenlerle ilgili ufak bilgiler vererek ön bilgilendirme hizmeti vermeye çalışacağız. 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.