Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyatlandırma konusu, evin bulunduğu yer, kaçıncı katta olduğu, oda ve eşya sayısı, eşyalarınızın taşınması sırasında isteyeceğiniz paket seçenekleri gibi detaylara göre oldukça farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle profesyonel evden eve nakliyat fiyatları için tam bir rakam söylenememektedir. Bu fiyat değişkenliğinden dolayı sizlere ücretsiz eksper göndermemiz de tam bir fiyat alabilmeniz içindir. Yine de yaklaşık fiyat bilgisine sahip olabilmeniz için aşağıda ana değişkenlere sahip ortalama rakamlar sunulmuştur;

 

Ev taşıma fiyatları

 

Şehiriçi profesyonel evden eve nakliyat fiyatları evin bulunduğu ilçe, taşınmak istenilen ilçe, mevcut evinizin kaçıncıla katta olduğu, taşınacağınız evin kaçıncı katta olduğu gibi detaylara dayalı olarak ortalama 1000 ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Şehirlerarası profesyonel evden eve nakliyat fiyatları ise, mevcut evinizin bulunduğu il, taşınacağınız yeni evinizin bulunduğu il, yine kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacak oluşu, evinizdeki oda (eşya) sayısı, paketleme hizmetleri gibi detaylara dayalı olarak 2000 ile 7000 TL arasında değişmektedir.

Yukarıdaki fiyatlara dayanak bizlerden ilk olarak telefon desteği alabilir, size özel fiyat vermemizi isteyebilirsiniz. Telefon ile yapacağınız profesyonel evden eve nakliyat fiyatları hakkında çok kısa bir süre içerisinde uzman personellerimizin sizden alacağı yanıtlar sonrasında fiyat verebilmemiz de mümkündür.

Nakliyat fiyatları hakkında net bir fiyat listesi sunamamamızı haklı kabul edebileceğinizi düşünerek, sadece size yanıt verebilmek için uzman personellerimiz kesintisiz hizmet vermektedir.

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.