Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin’de evden eve nakliyat ihtiyacınız ne olursa olsun; ev, ofis, mağaza, banka ve bunlara benzer özel ya da kurumsal iş yerlerinizi adımızla özdeşleşen kaliteli, profesyonel ve güvenilir taşımacılık anlayışımızla Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak biz taşıyoruz.

Tam anlamıyla bir liman kenti olan Mersin bu özelliğini kentin ekonomi dişlilerinden en önemlisi haline getirmiştir. Konumu itibarı ile Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Akdeniz bölgesinin ithalat ve ihracat transferleri Mersin limanından sağlanmaktadır.

Kentin nüfusunun tamamına yakın kısmının istihdam edildiği yoğun bir iş potansiyeline sahip olan şehirde kültür ve sanat aktiviteleri oldukça gelişmiştir.

Bünyesinde barındırdığı farklı etnik toplulukların bir arada yaşaması ile oluşan kültür mozaiği Mersin’de günlük yaşamda kendini fazlasıyla göstermektedir.

Oldukça uzun bir sahil şeridine sahip olan Mersin; Anamur, Erdemli ve Silifke gibi sahil ilçelerinin turizm açısından oldukça güçlü birer çekim merkezi haline gelmesi sonucu turizm gelirleri ile şehir ekonomisine katkı sağlamaktadır.

 

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.