Konya Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları arasında tüm Türkiye geneline yayılan kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımız ile fark yaratan lider evden eve nakliyat firması olan Kiptaş evden eve nakliyat firmamızla Konya ve ilçelerinde de hizmette sınır tanımıyoruz.

Dünyanın en eski yerleşim yeri olma özelliğine sahip olan Çatalhöyük’ün sınırları içinde bulunduğu, dünya genelinde Mevlana Türbesi ile adını duyurmuş İç Anadolu bölgesinin ve Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en büyük ili olan Konya; ülkemizin tahıl ambarı durumundayken sanayi sektöründe yaptığı dev atılımlarla adını bu yönde de duyurmayı başarmış bir ilimizdir.

Neolitik dönemlerden beridir insanoğlunun yerleşik hayata geçip, ekip üretmeye başlamasıyla beraber iklim koşullarının uygunluğu nedeniyle oldukça talep gören bir il olmuştur.

Konya ili, günümüzde ülkemizin en çok ihracat yapan illerinden biri haline gelmiş ve turizm gelirleri sıralamasında Topkapı Sarayı’ndan sonra en çok gelir getiren 2. Büyük müze olan Mevlana Müzesi’ ne sahip olmasıyla da turizm sektöründeki yerini almıştır.

Türkiye’nin üçüncü büyük gölü olan Beyşehir gölü ve Nasreddin Hoca’sıyla ünlü Akşehir ilçesi de bu kentin sınırları içerisinde turizm gelirlerine oldukça yüksek rakamlarla katkı sağlamaktadır.

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.