Konak Evden Eve Nakliyat

İzmir’de de hizmet veren evden eve nakliyat firmamız Kiptaş olarak; tüm ilçelerde kusursuz bir şekilde yerine getirdiğimiz nakliye hizmetini Türkiye’nin bu üçüncü büyük kentinin Konak ilçesinde yoğun bir şekilde bulunan iş merkezleri, mağazalar ve bankalar gibi sosyal yapıların da taşınması konusunda titizlikle yerine getiriyoruz.

İzmir’in kalbi niteliğine sahip olan Konak ilçesi bir bakıma ülkemizin dışa açılan önemli ihracat merkezlerinden biri olma ayrıcalığını da elinde bulundurmaktadır.

İzmir Limanının yanı sıra, İzmir Enternasyonel Fuarı da diğer bir uluslararası bağlantı noktasıdır. Türkiye ile diğer ülkeler arasında hinterland bağlantısı kuran Alsancak Limanından tütün, üzüm, kuru incir, tekstil gibi gıda ve ürünler, bazı dönemlerde de Arap ülkelerinden gelen gemilerle değişik türde emtia ve mal satılmaktadır.

Konak İlçesi İzmir’in  kültür, sanat ve eğlence merkezi olması nedeniyle kara, deniz, hava ve demiryolu ile gelen yerli ve yabancı tüm turistlerin de uğrak yeri durumundadır.

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.