Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Kendinizi her yerde görebileceğiniz 35,5 simgesi ile İzmir’in içinde ancak İzmir’den çok farklı bir yerde hissedeceğiniz güzide ilçelerden biri olan Karşıyaka’da evden eve nakliyat sektöründe her türlü taşımacılık ihtiyacınızda Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak sizlerleyiz.

Karşıyaka ilçesi, şehir merkezinin oldukça büyük bir bölümünü oluşturması nedeniyle; İzmir’in eğitim, sağlık, kültürel yapısıyla tamamen özdeşleşmiştir.

İl düzeyinde bir yerleşim merkezi niteliğindeki ilçede tarımsal faaliyetler yok denecek kadar azdır. Çevre ilçelerden alış-veriş amacıyla gelen müşteriler, Karşıyaka Çarşısı’nı canlı bir ticaret merkezi haline getirmiştir.

Karşıyaka ilçesine bağlı Bostanlı semti de il ve ilçe merkezine oranla oldukça fazla talep gören yerleşim merkezidir. Karşıyaka ve Bostanlı’ya ulaşım kara yoluyla sağlandığı gibi genelde deniz ulaşımı tercih edilmektedir.

3000 yıllık Tepekule Harabeleri ile Frigya Kralı Tantalos’un Mezarı gibi tarihi kalıntıların yanı sıra, Zübeyde Hanım’ın mezarı, Karagöl Ormaniçi Dinlenme tesisleri de Karşıyaka ilçesinde bulunmaktadır.

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.