Kahramanmaraş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel evden eve nakliyat deyince aklınıza ilk önce gelen firma olan Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak;  Türkiye'nin diğer illerinden Kahramanmaraş'a ya da dilerseniz Kahramanmaraş'tan diğer illere evden eve nakliyat hizmetlerinizde sizlerle olmaya devam ediyoruz. 

Ülkemizin ünvanını adının başına yerleştirmeyi başarmış enden illerimizden biridir Kahramanmaraş. Kurtuluş Savaşı sırasında gösterdiği cevvallik ile İstiklal Madalyası'na layık görülen Maraş şehri; daha sonraki yıllarda "kahraman" ünvanı alarak Kahramanmaraş olarak anılmaya başlamıştır.

Şehrin en önemli simgesi haline gelen meşhur dövme dondurması ile adını duyuran Kahramanmaraş'ın bu özelliği sayesinde dünya üzerinde bulunan pek çok şubesi nedeniyle hakettiği global üne de kavuşmuştur.

Anadolu Kaplanı olarak tabir edilen Kahramanmaraş bir sanayi şehridir. Bunun en önemli göstergesi ise, şehrin iki resmi iki de özel organize sanayi bölgesine sahip olmasıdır.

Gerek ülkemizde gerekse Ortadoğu'da tekstil ve iplik sanayiinde başı çeken Kahramanmaraş, bu konuda rakipleri arasında lider konumuna oturmuştur.

Son zamanlarda kentin beşinci, ülkenin ise en büyük organize sanayi bölgesinin yapım çalışmaları devam etmektedir. Dolayısıyla Kahramanmaraş; iş hacmi açısından oldukça büyük bir potansiyele sahip olan illerimizden biridir. 

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.