Kadıköy Evden Eve Nakliyat

İster Anadolu yakası olsun ister Avrupa yakası olsun İstanbul’da evden eve nakliyat hizmetinde rakip tanımayan firmamız Kiptaş evden eve nakliyat firması Kadıköy’de pek çok müşteriyle çalışmış olmanın gururunu yaşıyor. Anadolu yakası deyince akla gelen ilk ilçelerden biri olan Kadıköy; en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Günümüzde ise bölgenin hakimi konumuna gelerek yoğunluğunu korumaktadır.

Bağdat Caddesi, Moda, Haydarpaşa Garı, Caddebostan, Bostancı gibi bilinen pek çok semt ve tarihi yapının yan sıra Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadıyla da adını duyurmuştur. İlçe sınırları içerisinde barındırdığı çok sayıdaki eğitim kurumuyla da farkını ortaya koymuş durumdadır. Taşınmak söz konusu olduğunda, taşınacak eşya ve emtia ne olursa olsun nakliyat bizim işimizdir

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.