HİZMETLERİMİZ

Parsiyel Taşımacılık: Kiptaş evden eve nakliyatın hizmetlerinden biri olan parsiyel taşımacılıkla istediğiniz her an istediğiniz her yere nakliyat hizmeti vermekteyiz.Ülkemizde uygulanan mevcut taşıma ve taşımacılık kanunlarının belirlediği çerçevede her türlü malzemenizi istediğiniz yere taşıyoruz. Yazlık eşyalarınızı, öğrenci eşyalarınızı ya da her türlü hacim olarak bireysel taşımaya uygun olmayan eşyalarınızı azami ölçüde titizlikle gideceği yere kadar taşıyarak nakliye hizmeti veriyor ve daha yüksek meblağlar ödemenize gerek kalmadan bu sıkıntınızı gideriyoruz. Nakliye seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilmektedir. Kiptaş evden eve nakliyatın diğer bir hizmet dalı olan parsiyel taşımacılıkla bireysel olduğu kadar kurumsal nakliyelerde de hizmet vermekteyiz. Kargo ve parça eşya taşımacılığı sektöründe uzun yıllardır hizmet veren saygın nakliye firmaları arasında yer alan Kiptaş nakliyat siz değerli müşterileri için hizmet vermeye devam etmekte; kargo ve parça taşımalarınız için en ideal çözümleri sunmaktadır.
Lütfen taşınabilir kargolar, taşıma yetki belgelerimiz vb. konularında 4440771 numaralı telefonla bizden bilgi alınız.

Ofis,İşyeri, Mağaza Taşımacılığı: Kiptaş evden eve nakliyat firmamız sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi kurum ve kuruluşların nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan kadrolu profesyonel personel tarafından özenle ambalajlanarak taşınmaktadır. Özel ofis aksesuarlarınız, bilginiz dahilinde önem derecesine göre ambalajlanarak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.Tıpkı diğer taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi ofis taşımacılığında da, tüm değerli eşyalar sigortalanarak, nadiren yaşanan hasar işlemleri ile firmamız ilgilenmektedir. Size özel çözümlerimiz ve ekstra istekleriniz için bizlere 4440771 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz. Arayın, çözümü beraber bulalım.

Askılı Taşımacılık Hizmetleri: Mağazanızı farklı bir yere taşımak durumunda kaldıysanız eğer Kiptaş Evden Eve Nakliyat, askılı tesktil taşımacılığı hizmetiyle, ürünlerinizi koli veya standart taşımacılık sistemleri dışında farklı ebatlarda, Avrupa standartlarında delikli sistemlerle taşımaktadır. Dış etkenlerden korumak üzere ürünleriniz kapalı kasa nakliye araçlarımız içerisinde özel ve toz geçirmez bölmeler, askılı sistem ve koliler vasıtası ile taşımaktadır. Dolayısıyla her türlü tekstil ürününüz kırışıp, buruşmadan, tozlanmadan ve tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır. Tüm askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri için iletişim telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Depolama Hizmetleri: Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolama talepleri, gereksinimlerin tiplerine göre faklı bir şekilde saklamaktadır. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır. Kapalı kasaların içerisinde ve kapalı depolarda muhafaza edilmektedir. Kapalı kasalara sığmayacak eşyalar raflar üzerinde kapalı, güvenli mekanlarımızda sigortalı olarak depolanmaktadır. Sigortamız tam kapsamlı olup her türlü malzemeleri kapsamaktadır. Nakliyat ve depolama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgileri irtibat numaralarımızı kullanarak edinebilirsiniz.

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.