HAKKIMIZDA

Uzun yılların hizmetlerimize kattığı tecrübe ve birikimlerin her yeni işimizde daha da mükemmel olması konusunda gösterdiğimiz titizlikle birleşmesinin; sizlere kaliteli ve güvenli hizmeti sunmamızda çok büyük bir payının olduğu bilinciyle çalışıyoruz.

Kiptaş evden eve nakliyat Ltd Şti 1983 yılında İstanbul Bostancı da Yavuz AYIRKAN tarafından kurulmuştur. Her verdiğimiz hizmetin ardından gün geçtikçe gelişen firmamız 1995 yılında İstanbul 'un Avrupa ve Anadolu yakasında, Bostancı merkez olmak üzere Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy ve Ataköy de daha hızlı ve daha kaliteli  nakliyat hizmetleri sunmak için yeni ofislerini açmıştır.

İlerleyen yıllarda gelen talepler üzerine başta İzmir ve Ankara gibi metropolleşmiş şehirlerimiz olmak üzere diğer illerimizde de sizlere en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için açtığımız yeni ofislerle hız kesmeden hizmetlerimize devam etmeyi amaç edindik.


Firmamız, Türkiye'nin dört bir yanında başta evden eve nakliyat olmak üzere taşımacılık sektörünün tüm hizmet kollarında kaliteli,güvenli,hızlı hizmetler sunmak için 7/24 siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmak amacıyla çalışmaktan gurur duymaktayız.

İlk nakliyat işimizi yaptığımız günden itibaren sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler 1983 yılından beri yaptığımız taşımacılık sektöründe daha başarılı ve kalıcı hizmetlere imza atmamız için katalizör görevi görmüş bizleri sürekli daha iyi hizmeti vermek için çalışmaya itmiştir. Dolayısıyla Kiptaş nakliyat Ltd Şti Türkiye’de taşımacılık sektöründe büyük bir güce ve güvene sahip firmalardan bir tanesi olmuştur.

Kusursuz hizmet politikamızda yer alan sigortalı taşımacılık sistemimizle hasar anında hızlı ve eksiksiz tazminat ödemesi yapacağımızın garantisini veriyoruz.

Her türlü taşımacılık ihtiyacınızda güveninizin tek adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.