Evden Eve Nakliyatta Unutulanlar

 

 

Evden eve nakliyat hizmeti alacaksınız. En iyi evden eve nakliyat firmasını buldunuz, ki en iyi evden eve nakliyat firmasının Kiptaş evden eve nakliyat firması olduğunu zaten artık biliyorsunuz. Taşınılacak mekanın uygunluğunu da teyit ettiniz. Evden eve nakliyat arabamız evin önüne geldi ve evden eve nakliyat firmamızın profesyonel personeli evinizde eşyalarınızı özenle ambalajlayıp koliler halinde istiflemeye başladı. Peki bir evden eve nakliyat hizmetinde bütün herşey bu kadar mı? 

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin bu koşuşturma içerisinde pek çok şeyi unutarak göz ardı ettiklerini farkediyoruz. Ama herzaman verdiği hizmete gösterdiği özen ve titizlikle Kiptaş evden eve nakliyat firması sizin unutup, bize hatırlatmadığınız detayları da sizler için düşünüyor.

Evden eve nakliyat hizmetini alacağınız şehirler ya da semtlerdeki trafik uygunluğu nedir?

Zira, semt pazarı taşınacağınız güne denk gelirse yaşanması muhtemel olumsuz durumları hayal bile edemezsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinizin dini veya milli bayramların o uzun resmi tatillerine rastlamaması da sizin transferiniz için gayet olumlu sonuçlar verir.

Taşınılacak mekanların sokakları dar mı? Zira araçlarımız oldukça hacimli biliyorsunuz.

Taşınılacak mekanlarda yokuş yoğunluğu ne durumdadır?

Ve en önemlisi de; taşınılacak her iki mekanda da huysuz ve her şeye karışan komşular bulunuyor mu?

İşin şakası bir tarafa, bunlar küçük ancak çok önemli detaylar.

Lâkin hiç telaşlanmayın, siz unutsanız da biz atlamıyor, gerekli araştırmaları sizin yerinize biz yapıyoruz

 

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.