Eskişehir Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmet sektörünün şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, askılı tekstil taşımacılığı gibi yan kollarında da kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden Kiptaş evden eve nakliyat firması olarak her türlü taşımacılık taleplerinizde siz Eskişehirlilerin de yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Osmanlı İmparatorluğu’nun beşiği ve doğu seferleri yolu üstündeki önemli merkezlerden biri olan Eskişehir Milli Mücadele yıllarında da uzun süre gündemde kalan bir şehir olma özelliğini korumuştur.

 

İçinden geçen Porsuk çayı şehre hayat vermektedir. Bünyesinde barındırdığı üniversiteler ile bir öğrenci kenti görünümünde bulunan şehir; Kalabak suyu, lületaşı ve her yıl düzenlenen Uluslararası Eskişehir Festivali ile de adını duyurmuştur.

 

Son dönemlerde kentin genelinde baş gösteren hızlı ve olumlu gelişmeler Eskişehir’i kültür, sanat, eğitim ve turizm anlamında çekim merkezi haline getirmiştir. 

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.