Edirne Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörünün yenilikçi ve lider ismi Kiptaş Evden Eve Nakliyat firmamızla Türkiye’nin dört bir yanında sizlerle olmaktan gurur duyuyoruz.

Kiptaş Evden Eve Nakliyat firmamızla; evden eve nakliyatta siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerini sizin yerinize düşünerek sizlere uygun çözümler sunuyoruz.

Evden eve nakliyat sisteminde alışılmış bütün kalıpları; kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimizle beraber Türkiye’nin dört bir yanına kadar götürdüğümüz hizmet ağımızla Kiptaş Evden Eve Nakliyat firması olarak biz değiştiriyoruz.

Evden eve nakliyat firmamız Kiptaş Evden Eve Nakliyat olarak Edirne ve ilçelerinde de sizlerle beraber olmaktan büyük keyif duyuyoruz.

Türkiye’nin Avrupa kapısı olarak bilinir Edirne ili. Ayrıca “serhat şehri” diye de anılır. Marmara Bölgesinin Trakya diye adlandırılan yöresinde bulunmaktadır.

Osmanlı İmparatorluğu döneminde İstanbul’dan önce başkent olabilecek kadar gözde bir şehir olan Edirne’nin tarihi M.Ö. 7. Yüzyıla kadar uzanır.

Osmanlı İmparatorluğu dönemine damgasını vurması nedeniyle kentin bütün alanlarında muhteşem tarihi eserleri görmek mümkündür.

Edirne’de bulunan Edirne Selimiye Camii ve Külliyesi Dünya Kültürel Miras Listesi’nde yerini çoktan almıştır.

Edirne ilini ayrıca ünlü yapan Kırkpınar Yağlı Güreşleri çok uzun yıllardır geleneksel olarak her yıl kutlanarak şehri ayrıcalıklı kılmaktadır. Öyle ki; Kırkpınar Yağlı Güreşleri bu yıl 652. kez düzenlenecektir.

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.