Arşiv Taşıma


Merkezi İstanbul da bulunan firmamız başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye de banka taşıma, arşiv taşıma hizmetleri vermektedir.

Bireysel ev taşıma hizmetlerinin dışında daha fazla özen ve teknik gerektiren banka taşıma hizmetleri, konusunda uzman kadrosu eşliğinde sağlanmaktadır.

Demirbaş eşyalar dışında oldukça önem taşıyan banka arşivleri, zarar görmeden karışmadan ve yıpranmadan taşınması gerektiği tüm personelimiz tarafından önemi asla unutulmayan bir konudur. Bireysel ev taşıma hizmetlerinden farklı olarak arşivlerin farklılıkları nedeniyle özel itina gerektiren banka arşiv taşıma hizmetleri kesinlikle konuya hakim personeller gerektirmektedir.

Aşağıda bir banka arşiv taşıma hizmeti teknik aşama detayları sunulmuştur.

arşiv taşıma

 

Transfer organizasyon 

Operasyon Hazırlık

– Operasyonun yapılacağı merkez lokasyonda fizibilite çalışmasına paralel uygun araç ve ekipman bilgi ve belgelerinin ulaştırılması. ( Araç ruhsat,yetki belgesi ve sigorta bilgileri)

– Operasyonda görevli personelin bilgi ve belgelerinin paylaşılması. (Güncel Sgk bildirgeleri/Adli sicil kayıtları)

– Operasyon başlangıcı öncesi, yapılan risk analizlerine paralel ilgili yetkililer ve çalışma personellerinin katılacağı güvenlik toplantısı.

Transfer Sürecindeki Genel Kriterler

– Kolilerin bulunduğu mevcut alandan, boşaltma alanına ulaşımına kadar her noktasında refakatçi personelin bulunup güvenlik tedbirlerine riayet edilmesi.

– Temin edilen ekipman dışında, tesisteki hiçbir araç gerecin izinsiz kullanılmaması.

– Kolilerin yükleme alanına ulaşımı esnasında dikkatle sevk edilip, tesis personelinin çalışma alanına engel teşkil etmeyecek şekilde taşınması.

– İlgili yetkili nezaretinde araca yüklenen kutuların sayımı.

– Araç yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, ilgili yetkili nezaretinde mühürlenip irsaliyeye yazılarak kayıt altına alınması.

– Aracın merkez noktadan boşaltma lokasyonuna ulaşımı esnasında olabilecek kaza/arıza vb. durumlarda
hemen ilgili yetkiliye bilgi verilmesi.

– Boşaltma alanında ilgili yetkili onayı alınmadan aracın kesinlikle açılmaması.

– Transfer sürecinde hasar gören koli/kolilerin hemen ilgili yetkiliye bildirilmesi ve günlük raporlarda da kayıt altına alınması.

– Operasyon esnasında herhangi bir kolinin açılması, içindeki evrakların incelenmesi, fotoğraf,video vb. cihazlarla kaydedilmesi kesinlikle yasaktır. ( “Bilgi Güvenliği” kriterlerimiz ; böyle bir durum tespitinde çalışan personelin iş akdinin feshi ile birlikte adli suç duyurusunda bulunulacağını belirtmektedir.)

– Günlük sevikat raporlaması. ( Çalışan personel sayısı / Yapılan sefer sayısı ve transfer edilen kutu adetleri )

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.