Antalya Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatta lider firma olan Kiptaş evden eve nakliyat firmamız ile güzel illerimizden Antalya’da da sizlerin yanında olmaktan guruluyuz.

Dünya genelinde neredeyse Türkiye denilince akla ilk gelen isimlerden biri olma ayrıcalığını yaşayan illerimizden biridir.

Sınırları içerisinde bulunan uzun sahil kesimi, tarihi kalıntılar ve yapılar ve dört mevsim süren turizm faaliyetleri Antalya’yı güçlü bir cazibe merkezi haline getirmiştir.

Şehrin sınırları içerisinde ayrıca yer alan Kaleiçi, eski Antalya evleri, Yivli Minare, Ulu Cami, Karatay Medresesi gibi özel yapılar bulunmaktadır.

Hiç şüphesiz, Karpuzkaldıran, Lara ve Konyaaltı plajları Antalya denince akla ilk gelen yerlerden sadece bir kaçıdır.

Dört mevsime yayılan turizm faaliyetleri ve hatırı sayılır turist yoğunluğu göz önüne alınırsa turizm sektörünün kentin ekonomisinde çok önemli bir yer tutması da şüphe götürmez bir hal almaktadır

Yorumda Bulunabilirsiniz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

sigortalı Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

nakliyat ambalajlama Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

Nakliyat ve Depolama

depolama Taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrı depolarda saklanmaktadır.

Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Bulunduğunuz şehirde profesyonel bir
evden eve nakliyat firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz...

İstanbul

İstanbul da Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Küçükçekmece, Kadıköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Üsküdar, Bahçelievler, Kartal, Pendik gibi tüm ilçelerde ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

Ankara

Ankara da, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Kazan gibi tüm ilçelerinde profesyonel ev taşıma hizmetleri verilmektedir.

İzmir

Egenin incisi İzmir de, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Buca, Konak, Alsancak, gibi tüm ilçelerde ve İzmir çevre bölgelerinde ciddi ve profesyonel ev nakliyatı hizmetleri sunulmaktadır.

1
×
Merhaba Ben Yavuz. Size nasıl yardımcı olabilirim.